Hlinsko – Č. Třebová 1:1
Utkání se odehrálo na náhradní ploše a byl to spíše boj než fotbal. Nakonec skončilo zaslouženou remízou, když kromě branek domácí jednou a hosté dvakrát (dokonce během 30 sekund) nastřelili tyč. Do vedení se Třebovští dostali po hodině hry, kdy zblízka dorazil centr ze strany Grepl, na konečných 1:1 srovnal v 87. min. Slováček.
Fotbalisté choceňské rezervy začali v duelu I. A třídy v Litomyšli nadějně, jenže ve druhém poločase propadli ze všech herních činností.

Litomyšl – Choceň B 6:2
Po poločase hosté vedli 1:0. Ještě začátek druhé části vypadal na drama, když po obratu na 2:1 nedal Němec penaltu a Nedvěd udeřil podruhé. Zbytek zápasu ovšem jasně ovládla Litomyšl a soupeře drtivě přehrála. Fakta – branky: Holec 3, F. Dvořák, Drahoš, Kroupa – P. Nedvěd 2. Rozhodčí: Bouz (Morašice). ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.