SK Sloupnice – Choceň B 4:2 (2:1)
Hosté začali pěkně zostra, už v první minutě likvidoval brankář Karlík sólový únik. Zakrátko šli Chocenští do vedení vlastní brankou domácích. Hra se postupně začala vyrovnávat, v mužstvu Sloupnice  začal úřadovat Vondra, dlouholetý hráč Chocně. Nejdříve se kopala penalta po faulu na něj, kterou proměnil Motyčka. Druhou branku vstřelil Vondra sám, když se prosadil hlavou po dlouhém autu. Ve druhém poločase hosté srovnali skóre na 2:2 brankou Jiráského. Potom začal úřadovat opět Vondra, vstřelil další dvě branky, hodně podobné té první a o výsledku bylo rozhodnuto. Fakta – branky: Vondra 3, Motyčka z pen. – vlastní, Jiráský. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Rybník – Těchonín 1:2 (1:0)
Zápas s šancemi na obou stranách. Těchonín byl fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Fakta – branky: Dostálek – Hynek, Jironč. ŽK: 4:4. ČK: 0:1. Diváci: 100.

D. Dobrouč – Boříkovice 5:1 (3:0)
Domácí se do soupeře pustili hned od úvodního hvizdu a první gól přišel velmi rychle z kopačky Ryšavého krásnou střelou ze třiceti metrů. Do poločasu ještě přidal další branky Švercl. Po změně stran upravil Huška na rozdíl čtyř gólů, když přeloboval brankáře hostů. V závěru se kopaly dvě penalty, jedna na každé straně, a tím bylo skóre završeno na 5:1. Fakta – branky: Švercl 2, Ryšavý, Huška, Novák z pen. – Krejčí  z pen. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Sruby – Tatenice 1:2 (0:1)
V prvním poločase měl mírnou převahu hostující tým a z toho pramenil i úvodní gól, který vstřelil Krejčí. Druhé dějství již bylo vyrovnanější, když se i domácí dostávali do zakončení. Bohužel přišla  druhá branka do sítě brankáře Srubů, o kterou se postaral Smrkal. V závěrečném tlaku, kdy měli hráči domácích spousty šancí, se podařilo už jen snížit na konečných 1:2 Zavřelovi. Fakta – branky: Zavřel – Krejčí, Smrkal. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Dvořák.
Dobříkov B – Sopotnice 5:3 (5:0)
Zápas by se dal charakterizovat a rozdělit opravdu na dva poločasy. Domácí v prvním jednoznačně dominovali a nasázeli do sítě Sopotnice pět branek. Po přestávce už Dobříkovští polevili a hosté dokázali snížit na rozdíl dvou gólů. Fakta – branky: Marek 2, Rychtařík J., Rychtařík L., Fajfr – Kubišta J. 2, Mašanský. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Jakubec. Diváci: 80.

Králíky/ Č. Voda B – Řetová 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání z obou stran když po jedné chybě brankáře hosté dali branku. Ke konci domácí tým tlačil, ale vyrovnat se již nepovedlo. Fakta – branky: Muller. Rozhodčí: Sita. ŽK: 2:0. Diváci: 200.
Helvíkovice – Č. Heřmanice 1:3   (bed, rj)