Čistá – Jablonné 0:0
Na čisteckém trávníku bylo k vidění málo fotbalovosti, zato soubojů a faulů habaděj. Za hosty, kteří měli v prvním poločase více ze hry, hrozil hlavně agilní Krejčí, ale žádnou ze svých akcí k úspěchu nedotáhl. V jednom případě zachránila Boštíka tyčka po hlavičce Ličky. Po přestávce vzruchu před brankami přibylo, za hosty to zkoušel znovu Krejčí, za domácí Padělek a Čapek. Velkou příležitost promarnil hostující Vaníček, který postupoval z pravé strany sám na branku, jenže brankář Boštík mu jeho úmysl vystihl. Teprve ke konci se začalo přitápět z domácí strany. Šlahora musel v závěru vytáhnout excelentní zákrok po hlavičce Čapka.
Fakta – rozhodčí: Vaško. Poločas: 0:0. Diváci: 120.

Lanškroun B – Ústí n. O. B 1:0
Lepší vstup do utkání měli hosté, když zahrozili hned v první minutě Kalouskem. Sporná situace se odehrála v pokutovém území Lanškrouna v 9. minutě, kdy míč trefil ruku jednoho z domácích hráčů, ale rozhodčí zůstal klidný. Postupem času převzali domácí iniciativu, vypracovali si několik střeleckých pokusů, jenže gólman Jiskry Krátký si dokázal poradit. Největší šanci si nechal Lanškroun na 35. minutu, ale jeden z útočníků přehodil s gólmanem i branku. Rozhodla hned první minuta druhé půle, kdy dokázal dostat míč do branky Šišán – 1:0. Lanškrounští byli na koni. V 55. minutě se otřáslo břevno po přímém kopu, při další šanci hasil požár Krátký. Ústí pak zvýšilo aktivitu, přidalo, ale ke kýženému vyrovnání nedošlo.
Fakta – branka: Šišán. Poločas: 0:0. Diváci: 120.

K. Horka – Verměřovice 3:1
Souboj o druhé místo nenabídl moc pohledný fotbal. Hrálo se především ve středu pole, domácí kazili finální přihrávky. Skóre otevřel v 10. minutě tvrdou ránou Sklenář – 0:1. Na vyrovnání se čekalo do závěru první půle, kdy se po trestném kopu Jirouška prosadil v šestnáctce Skalický. Po změně stran Horka zpřesnila hru, přidala na aktivitě a přineslo to ovoce. V 55. minutě po faulu na Juříka proměnil penaltu Bulva (2:1) a poté přišly další možnosti, které volaly po gólu. Ujala se v 85. minutě Škávova střela k tyči, a to byla pojistka na vítězství.
Fakta – branky: Skalický, Bulva z pen., Škáva – Sklenář. Rozhodčí: J. Bednář. Poločas: 1:1.

Řetová – Polička B 1:1
V prvním poločase byli hosté lepší a svoji převahu korunovali v 18. minutě po rohovém kopu, kdy se hlavou trefil Vondra. Po změně stran se Řetovští zlepšili, ale Bače nechal střeleckou formu v Janově, neprosadil se ani M. Fater. Zaúřadoval tak znovu rohový kop, ze kterého vyrovnal Špatenka. Remíza je spravedlivým vyjádřením poměru sil.
Fakta – branky: Špatenka – Vondra. Rozhodčí: Bednář st. ŽK: 3:3. Poločas: 0:1. Diváci: 100.

Libchavy – Kunčina 0:2
Libchavští chtěli v prvním domácím utkání napravit porážku z Poličky, jenže vedoucí Kunčina byla proti. Hned v šesté minutě totiž udeřila. Spálenský trefil Hlubinku, od kterého se míč odrazil do sítě – 0:1. V dalším průběhu první půle si obě mužstva zapsala na konto střelby několik pokusů, ale skóre už se neměnilo. Druhý poločas začal šancí Záleského, brankář Harvánek byl na místě. O tom, že si tři body odvezou hosté, rozhodla situace z 58. minuty. Přímý kop Pešavy vyrazil Kollert pouze k Hlubinkovi, který míč poslal pohodlně do branky – 0:2. Ze standardky zahrozili i Libchavští, jenže hlavička Vinzenze šla nad branku. Když v 86. minutě pomohlo domácím břevno po střele Švandy, skončilo utkání vítězstvím Kunčiny 2:0.
Fakta – branky: Drahoš, Hlubinka. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:2. Poločas: 0:1. Diváci: 90.

V. Mýto B – Zámrsk 2:1
Fakta – branky: Krátký 2 – Bálek. Poločas. 2:0.

Přelouč – Dobříkov 4:1
Hosté drželi po poločase jednobrankové vedení v duelu týmů ohrožených sestupem, jenže po přestávce úřadoval Volejník.
Fakta – branky: Volejník 3, Hanuš – Pitra. Poločas: 0:1.