Hlinsko B – Zámrsk 2:1
V utkání slabé úrovně bylo vidět, že se utkala dvě mužstva ze spodku tabulky. Štěstí se nakonec přiklonilo k domácím, kteří po poločase sice prohrávali krásnou střelou hostujícího Čáslavky, ale dokázali ve druhé půli otočit. Fakta – branky: 48. a 80. Bříza – 35. Čáslavka. Rozhodčí: Čad. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Králíky/ Č. V. – Rychnov n. M. 1:0
Po úvodním oťukávání začali domácí tlačit na pilu a od 25. min. si vypracovali několik šancí, leč koncovka byla většinou tristní. V závěru poločasu se ke slovu dostali i hosté, ale i Motyčka v domácí brance zůstával nepřekonán. Bezbrankový stav se měnil až v 59. min. Hlava využil díry v ofsajd systému, Grochol ho zastavil nedovoleně a konal se přímý volný kop. K němu se postavil Khol a střelou k tyči poslal domácí do vedení. Králíky mohly vedení pojistit v 66. min., kdy Šmolík zjevil sám před brankářem hostí, ten ale jeho střelu vyrazil a poradil si i s dorážkami Hlavy a Švédy. A protože i v dalších šancích se Králíkám dařilo mizerně, skončil zápas 1:0. Fakta – branka: 59. Khol. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (77. Sekanina). Diváci: 220. Poločas: 0:0.

Č. Třebová B – Sloupnice 2:1
První poločas měli domácí mírnou převahu, kterou korunovali brankou Urbance. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Sloupnice v 60. min. vyrovnala. Domácí rezerva však o čtyři minuty později kontrovala vítězným gólem. V poslední dvacetiminutovce se Třebová trochu strachovala o výsledek, ale vyrovnat se Sloupnici nepodařilo. Fakta – branky: Urbanec, Grepl – Čapek. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

V. Mýto B – Pomezí 0:2
Již v 6. min. Pomezí proměnilo trestný kop, který následoval po sérii chyb domácích. Poté se hra celkem vyrovnala, ale domácí ze svých šancí nevytěžili nic. Naopak Pomezí kontrovalo Mičkou na 2:0. Druhý poločas přinesl snahu domácích o vyrovnání a hosté hrozili z rychlých protiútoků. Žádná šance se však neujala a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou hostů. Fakta – branky: Češka, Mička. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 1:1. Poločas: 0:1.

Ústí B – Verměřovice 1:1
Vyrovnaný zápas skončil stejným výsledkem jako oba zápasy v loňské sezóně a to stačilo Březové k udržení vedoucího postavení. Domácí šli do vedení už v 8. min. díky Faltovi. Hosté se postupně osmělili, domácí navíc hráli od 41. min. bez vyloučeného Kalába. Ústí dlouho držel Saňák v brance, vyrovnání nakonec zařídil přesnou střelou v 69. min. Tlapák. Fakta – branky: Falta – Tlapák. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 2:1. Čk: 1:0 (Kaláb). Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Polička B – Libchavy 1:1
Aktivita na začátku zápasu byla na kopačkách hostů. Domácí vyrovnali hru postupně, když se ale v 54. min. Nekvinda neprosadil ani nadvakrát, udeřilo na druhé straně, po rohu hlavičkoval Bartoš na 0:1. Domácí zachránil Smejkal, jenž si naběhl na dlouhý pas, obešel obránce i gólmana a z téměř nulového úhlu zajistil Poličce remízu. Fakta – branky: M. Stejskal – Bartoš. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0.