Litomyšl – Choceň 1:2

František Jandáček, trenér Chocně: „Fotbal byl z obou stran nic moc, ale přesto chci tým pochválit za to, že i když jsme prohrávali, dokázali jsme  skóre otočit v náš prospěch. Jednotlivce vyzdvihovat nebudu. Kdo zápas viděl, našel si je sám."

M. Třebová – Č. Třebová 0:1

Bohuslav Sokol, trenér České Třebové: „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Byli jsme fotbalovější, více jsme drželi balón. Domácí se dostali do tlaku až čtvrt hodiny před koncem, kdy zahrávali spoustu standardních situací, ale i s tím jsme si poradili. Určitě jsem spokojený a doufám, že vítězství z venku stvrdíme i vítězstvím doma."

Lanškroun – Polička 3:0

Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Utkání s Poličkou bylo hodně o fyzických silách, protože bylo extrémní horko. Do zápasu jsem vstoupili velice obře. Z rohového kopu jsme se dostali poměrně brzy do vedení. Poté jsme měli ještě několik šancí, ale většinou skončily v náručí brankáře. Z trestného kopu ale zvýšil hlavou na 2:0 Bambušek. Ve druhé části prvního poločasu za stavu 2:0 Polička zvýšila iniciativu, měla balón více v držení. Soustředili jsme se na to, abychom do poločasu výsledek udrželi. Vstup do druhé půle byl z naší strany katastrofální, jen díky dobrému reflexu, který hned v první minutě druhé půle mužstvo podržel, se nepodařilo Poličce snížit. Poté jsme z jedné brejkové akce kopali pokutový kop a od té doby se utkání pouze dohrávalo a tři nula jsme zaslouženě zvítězili."

Dobříkov – Cerekvice n. L. 1:2

Milan Šmarda, trenér Dobříkova: „V Dobříkově se hrálo od první minuty velmi dobré utkání. Zásluhu na tom měla obě mužstva, protože dávala mnoho sil do útočné činnosti. Permanence střel a možnost vstřelit branku byla skutečně velká. Naše pokusy vyznívaly tak, že Novotný vychytal nebezpečnou šanci Součka a na druhé straně Lampárek vychytal Kučeru. Poté měl příležitost Klapal, ale zahodil ji. První branka padla z volného přímého kopu. Z naší strany byla velmi špatně postavena zeď brankáře a inkasovali jsme lacinou branku, která ovlivnila další průběh utkání. Do té doby se hrálo kombinačně, ale najednou se hra proměnila v souboje a nepřesné akce. Podařilo se nám výsledek zkorigovat rovněž z volného přímého kopu, takže poločas byl 1:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Podařilo se jim vstřelit branku. Nám se přestala dařit kombinační hra. V závěru hosté tlak přežili. Měli jsme několik vyložených příležitostí, které jsme neproměnili. Největší šanci měl Hofman, ale nedokázal dostat míč do skoro prázdné branky. Nejvíce nás mrzí to, že jsme o jednu branku doma prohráli. Vytváříme si mnoho příležitostí, ale nedokážeme je proměnit."

V. Mýto – Žamberk 2:0

Jaroslav Veselý, trenér Žamberka: „Za pěkného počasí, před hrstkou diváků, jsme domácím nabídli šance, které byli schopni proměnit. I přes výraznou podporu našich fans jsme své šance nevyužili, a proto jsme se z Mýta vrátili bez bodového zisku."

Milan Ujec, trenér Vysokého Mýta: „V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí, z nichž jsme proměnili dvě. Hostům střelecké příležitosti zmařil pozorný brankář."