Dobříkov závěr zápasu krajského přeboru nezvládl, pykal dvěma vyloučenými hráči. Výsledková krize pokračuje i u České Třebové. Na domácím hřišti podlehla Vysokému Mýtu.

Č. Třebová – V. Mýto 0:1
Do ochozů stadionu se příliš diváků podívat nepřišlo. Zápas poctila návštěvou pouhá padesátka fanoušků. Že by ale viděla nějaký excelentní fotbal a mohla se vysmívat těm, co na utkání nedorazili, to zrovna ne.

Domácím patřila úvodní čtvrthodina, důkazem toho byly dva střelecké pokusy, především Greplova šance, kdy byl na malém vápně, byla nadějná. Jenže střelu v pohodě lapil brankář Matoušek. Otevíracímu gólu byli domácí blízko i ve třicáté minutě, kdy míč tančil po brankové čáře Mýta, avšak nenašel se žádný domácí tanečník, který by ho provedl až za čáru.

Když se Třebová neměla k tomu, aby otevřela skóre, ujalo se tedy této role domácí Mýto. V 61. minutě jim k tomu dala příležitost špatná malá domů, kterou ve velkou radost Mýta proměnil Matula – 0:1. Třebová se snažila o vyrovnání, jenže když největší šanci spálil střídající Švec, skončil bojovný zápas výhrou Vysokého Mýta.

Ústí n. O. – Tesla B 1:1
Zápas se nehrál v Ústí, ale v Kerharticích. Fotbalisty po celých devadesát minut skrápěl vytrvalý déšť, což se podepsalo i na těžkém terénu. Domácí měli v úvodu převahu. Flídr, jak jinak než hlavou, vystřelil sice nebezpečně, ale vedle. Ve 27. minutě faulovali Pardubičtí na hranici šestnáctky Borka. Ten hned vzápětí dokázal, že to byla chyba, protože z následného přímého kopu poslal míč za záda brankáře Zavřela. Těsně před poločasem mohl dát druhou branku domácích V. Stejskal, jenž běžel sám na bránu hostí, ale šanci neproměnil. Stejně naložil se svojí možností i Motl ve druhé půli.

Po hodině se hra vyrovnala a do zápasu se snažili promluvit i hosté. Pět minut před koncem nastřelili díky Koblížkovi břevno. Ve chvíli, kdy se zdálo, že si domácí připíší všechny body, tak se v první minutě nastavení dostal k odraženému míči Práchenský a vyrovnal na 1:1.

Skuteč – Dobříkov 1:0
Dobříkov přijel do Skutče dobře naladěn. První minuty patřily jemu, vytvořil si dokonce dvě slibné šance, ale ani jednu nedokázal dovést ke gólovému veselí. V závěru prvního poločasu si týmy role prohodily a branka visela ve vzduchu na druhé straně. Tak se stalo až ve druhém poločase. Dobříkov se zakopal na své polovině a jal se bránit nerozhodný výsledek. Čtvrthodinu před koncem Skuteč obranný val hostí zdolala hlavou Pečenky. Dobříkov prohru neunesl a závěr vyšperkoval dvěma červenými kartami. Podle slov trenéra Skutče Zdeňka Dostála zklamal v posledních minutách dobříkovský trenér Mazal, který místo aby své svěřence uklidňoval, rozdmýchával ještě větší emoce.

Lanškroun – Letohrad B 0:1
Hosté, v jejichž sestavě se objevil kanonýr s vlhkým střeleckým prachem Myšák, měli v úvodní půli mírnou územní převahu, ale do vyložených šancí se nedostávali. Vedoucí trefa Letohradu, a jak se později ukázalo jediná branka utkání, byla sice dílem Vacka, ale tomu hodně pomohla paní Štěstěna. Nepovedený centr skončil za zády domácího brankáře Wendliga. Vyrovnat mohli domácí Šilarem, jenže gólman Jaroš jeho pokus za čáru nepustil. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Lanškrounu se však remízovou branku vstřelit nepodařilo. V závěru pak ještě Wendlig musel krýt střelu Hundáka. Utkání by spíše než výhra Letohradu slušela remíza.