Třinec – Ústí n. O. 3:1 (1:0). Ohněm prošla především ústecká defenziva a po většinu utkání obstála. Skvěle zachytali i oba brankáři. Největší podzimní slabina Ústí by tak snad měla být zažehnána. Domácí však začali bleskově a už v 1. min. se dostali za obranu, v jasně ofsajdové pozici Doležal přesně přihrál před branku, kde osamocený Kajfoš pohodlně skóroval – 1:0. Na druhé straně se dvakrát pokusili zahrozit Vondra, který hrál velmi dobrý zápas, s Tomáškem, jenže bez úspěchu. Čejka rozvlnil boční síť. Na druhé straně vychytal Toman sólo Kajfoše.

Po změně stran inkasovalo Ústí znovu velmi brzy. Ve 46. min. Novák místo centrovaného míče trefil útočníka a kopala se penalta, kterou Hanus bez problémů proměnil – 2:0. Po neuznaném gólu Vondry pro ofsajd zvyšoval na 3:0 dělovkou Joukl. Zasloužené odměny se dočkalo Ústí v závěru, J. Marek získal před vápnem míč, posunul na Vondru, který ideálně uvolnil Vaňouse, a ten z deseti metrů pod tělem gólmana skóroval na konečných 3:1. Branky: Kajfoš, Hanus z pen., Joukl – Vaňous. Ústí n. O.: Toman (46. L. Novák) – Stejskal, Chudý, David, Šeda (60. Šebrle) – Čejka (60. J. Marek), J. Dostál (60. Felgr), Vaňous, Borek, Tomášek (60. Kaláb) – Vondra.

Jiří Saňák, trenér Ústí: „Jsme rádi, že jsme mohli odehrát zápas proti výborně trénovanému soupeři. Třinec nasadil do tohoto utkání hráče, kteří patří do ligového kádru. Musím uznat, že utkání mělo tempo, taktickou i herní kvalitu. Hráči se přesvědčují, že se můžou zlepšovat. Připraveni na sezonu jsme, výkon naplánovaný máme, teď se však budou počítat výsledky. Hlavně musíme být pokorní a zodpovědní k týmovým hodnotám.“

(ska)