Semily – Ústí n. O. 1:0
Bez nemocného trenéra Jana Navrátila odcestovali Ústečtí na stadion Semil. Nahradit jej musel asistent Chudý. Jiskra nastoupila do utkání pod heslem "vítězná sestava se nemění", a tak základní jedenáctka vyběhla na trávník stejná jako proti Mšenu. Jediným, ale podstatným rozdílem bylo, že ústečtí fotbalisté nedokázali zopakovat stejný výkon.
Domácí, kteří potřebují bodovat, aby se vyhnuli sestupovým příčkám, hráli po celý průběh devadesáti minut bojovně.
V prvním poločase byla hra oboustranně vyrovnaná. Ústí mělo sice herní převahu, ale pouze po šestnáctku. Ani jeden z týmů se do zakončení příliš nedostával. Největší šanci hostí neproměnil v 16. minutě Kukla, když mu v tom zabránil dobře vyběhnuvší gólman. Ústí si dokázalo vybojovat i několik přímých kopů, ale tradičnímu exekutorovi Vaňousovi se jejich zahrávání příliš nevedlo.
Do druhé půle již nezasáhl zraněný Felgr, který patří od prvního utkání jarní části k nejlepším hráčům Ústí. Domácí si i díky větru budovali na hřišti převahu, která jim ovšem dlouho nepřinášela úspěch. Pak ale přišla 58. minuta a Vlach, který se dostal ve skrumáži před brankou k míči, vstřelil i s přispěním Hudce vedoucí gól.
Po inkasované brance hosté výrazně přitopili pod kotlem, ale dostat míč do sítě byl v tomto utkání nesplnitelný úkol. Když se neujal ani přímý kop Vaňouse, vytěžili fotbalisté Semil hubené vítězství 1:0. (js)