Letohrad B – Ústí 1:0
Čekalo se pohledné utkání a více než tři stovky diváků neodcházely zklamány. Viděli zápas, jenž vysoko převyšoval krajský přebor.
Letohrad do zápasu vletěl doslova jako uragán. Završením dobrého vstupu byla povedená rána Šponara, která v 7. min. skončila v síti – 1:0. Vyrovnat se snažil Dostál, ale brankář Pěnička byl proti. Po dvaceti minutách byl ve vápně sražen domácí Remeš, ale penalta se nepískala. Před odchodem do kabin vyprášili ještě rukavice brankáře Ústí Krátkého Kříž a Valta, jehož střelu kryl Krátký jen tak tak. Krásnou střelou kontroval ústecký Dostál, ale Pěnička vyrazil na roh.

Druhý poločas začalo a skončilo Ústí tlakem, ale nedokázalo trefit prostor mezi třemi tyčemi. Výjimkou pouze byl pokus Borka v závěru zápasu, se kterým si ale Pěnička poradil.

Č. Třebová – Dobříkov 2:0
Dobrou formu, kterou Dobříkov chytil na začátku podzimu, ve Třebové neprodal.
První poločas

začali lépe domácí, ale Kubáskova střela skončila po zásahu brankáře Lukese rohem a hlavička Keprta mířila nad. Po půlhodině se individuálně prosadil aktivní Kubásek, ale jeho zblokovaný pokus skončil znovu pouze rohovým kopem. Při něm domácí předvedli nacvičený signál, kdy se všichni hráči natlačili do brány, ale ani velký zmatek ve vápně brankou neskončil. Poslední dvě minuty poločasu se předvedl i Dobříkov, když dvakrát střílel Střasák. Jeho první střelu domácí obrana zblokovala, druhý pokus po přiťuknutí J. Horníčka byl sice nebezpečnější, ale skončil vedle.

V 65. min. poprvé udeřili domácí. Závar ve vápně využil k dorážce Kubásek – 1:0. Poté nastala hluchá dobříkovská dvacetiminutovka. Šimkovu střelu nejprve zázračně vyrazil gólman Lukes a brankáři hostí pomohli i spoluhráči, když dvakrát vyhlavičkovávali míč z brankové čáry. Druhé trefy se Třebová dočkala po sérii autů, kdy se dostal nákopem míč k Šimkovi, jenž dal na 2:0. Dobříkov měl šanci při závěrečném náporu, ale když už P. Horníček překonal Křivku, zaskočil za něj na brankové čáře Kubásek.

(ry, mš)