Režie Vladimír Chudý, v hlavních rolích jedenáct borců. Shrnuto, podtrženo, vedla k tomu středeční výhra v předehrávaném 34. kole ČFL nad Dobrovicí 3:2.

Ústečtí už mohou hrát do konce jejich premiérové sezony ve třetí lize v poklidu. Záchranu mají jistou. Tím se to přenese i na kopačky a rázem je na co se dívat. Utkání s Dobrovicí bylo zajímavé, padlo pět branek a početná návštěva se bavila.

Hosté měli mírnou optickou převahu, ale první příležitosti se rodily před jejich brankou. Po centru Smejkala vytáhl gólman Dědek gólovou hlavičku Nágla, aby z následného rohu trefil Falta na brankové čáře obránce. Po polovině první půle dostal ideální možnost k zakončení Souček, jeho střelu po přímém kopu zastavil hráč ve zdi rukou a situace se opakovala. blíže brance. Z hranice šestnáctky už se Souček nemýlil a Ústí vedlo 1:0. Radost netrvalo dlouho, Ústečtí nedokázali odvrátit centr, míč doplachtil na hlavu Kostky, který posadil gólmana Krátkého mezi diváky. Záhy se skóre posunulo znovu, když balón doklepával do sítě Nágl.

Domácí šli do kabin s náskokem, o nějž hned po návratu na trávník přišli. Bleskový protiútok zužitkoval Volf. Odpovědět mohl po krásné akci Langera se Smejkalem Vaňous, ale toho vychytal Dědek. Od té doby se hrálo více ve středu hřiště a vše směřovalo do penaltového rozstřelu. To se ale fotbalistům Jiskry moc nelíbilo a v 89. minutě udeřili. Po dlouhém autu do vápna prodloužil Souček hlavou na zadní tyč, kde zapomenutý J. Chleboun otevřel stavidla domácí radosti. Další bodový zisk znamená, že Ústí i nadále drží skvělé postavení ve středu tabulky ČFL.

Bude ho hájit hned v sobotu, kdy od 17 hodin přivítá celek Vyšehradu.