Nástup do práce. Mýtští mají ostrý start do zimní přípravy. Na nic nečekají. Trenér Roman Oliva hned na dnešní odpoledne naplánoval pro své svěřence přípravné utkání proti třetiligovému Převýšovu.
Mýtských se sešlo na prvním tréninku osmnáct. A co nové posily? „Zatím je stále vše v jednání, ale během příštího týdne bychom měli být chytřejší," odpověděl trenér Oliva. Proti Převýšovu dostanou prostor takřka všichni. „Z podzimu máme ještě hráče, kteří teprve běhají a nabírají kondici. Tudíž nechci, aby na umělý povrch šli po zraněních, která měli. Ale jinak dostanou prostor všichni. Jde hlavně o kondici, doplnil kouč.
To Ústečtí budou trénovat s rozšířeným hráčským kádrem. Příležitost dostanou hráči B mužstva i talentovaní dorostenci. Nicméně už vyšlo najevo, že dva fotbalisté se na jaře v dresu Jiskry nepředstaví. Záložník Matouš Brabec odchází za prací do zahraničí a Martin Ráliš se vrací po skončení hostování do Chrudimi. Trenér Vladimír Chudý naopak může počítat s navrátilci po vleklém zranění Smejkalem, Felgrem i Skalickým. Na zkoušku z Libchav přichází mladý Jaroslav Boštík. První možnost ukázat se budou mít hráči ve středu 13. ledna, kdy se střetnou se Sigmou Olomouc U19.