Ústí n. O. – Dvůr Králové 2:4
Za silného deště a před mizivou diváckou návštěvou se odehrálo utkání s trpkou příchutí pro domácí celek.
Ústečtí nasadili do základní sestavu Faltu i uzdraveného Tomáška a nezačali zápas vůbec špatně. Územní převaha svěřenců Jana Navrátila byla zcela zřejmá a domácí si vypracovali i několik náznaků šancí. Tu největší spálil ve třetí minutě Grepl, když jen těsně nedosáhl na centrovaný míč. Do další nadějné pozice se dostával Ráb, poradil si s gólmanem, ale jeho střelu zblokovala obrana. Skóre se měnilo poprvé v 17. minutě, když hosté proměnili svou první příležitost. Křivka vyboxoval centrovaný míč na volného Moníka a ten poslal Dvorské do vedení.
Po vstřelené brance se hostující hráči notně zlepšili, i když v některých případech jim pomáhal asistent rozhodčího. Přesto se podařilo domácím vyrovnat. Návrat do sestavy si zpestřil parádní trefou Pavel Tomášek, když vyslal ránu z 25 metrů, otřel ji o břevno a mohl se radovat. Později se však ukázalo, že to bude poslední radost, kterou si se spoluhráči užije. V následujících minutách, respektive ve 31. a 32. minutě hosté utekli na dvougólový rozdíl. Nejdříve se prosadil hlavou Kilevník a minelu v obraně Ústeckých potrestal Otradovský.
Po přestávce už to byla herní bída. Přesto domácí dokázali snížit. Ráb převzal přihrávku, pronikl před pokutové území a střelou poslal míč to tyče. U odraženého míče byl nejdříve Knápek, který vykřesal naději. Ne na dlouho. Z viditelného ofsajdu mířil přesně Fejk a s Ústeckými už to vypadalo bledě. Do konce utkání se toho příliš nestalo i díky mužům v černém.

Utkání Jirny – Letohrad bylo odloženo pro nezpůsobilý terén.    (bed)