Rozdílně si v I. B třídě počínali fotbalisté Vysokého Mýta B a Ústí nad Orlicí B. Zatímco ústecká rezerva roznesla doma Sloupnici, ta vysokomýtská inkasovala čtyři góly od Libchav.

Č. Třebová B – Pomezí 1:1

Celek hostí ukazoval především v prvním poločase, že není v čele soutěže náhodou. Hrál rychlý agresivní fotbal a také se po nacvičeném rohu ujalo Pomezí vedení. Druhá půle už nabídla odlišný obrázek. Domácí se hnali za vyrovnáním, což se díky Mackovi podařilo, ale strhnout vedení na svoji stranu se jim už nepovedlo. Fakta – branky: Macko – Červený. Rozhodčí: Machata (Srch). ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.„

Ústí n. O. B – Sloupnice 5:1
Domácím se podařilo odčinit matný výkon z Pomezí. Sloupnice nebyla o tolik horší, jak by napovídal výsledek. Ústí ale dokázalo trestat chyby. Do vedení dostal Ústí hlavou Martinák. Vondra za chvíli ale vyrovnal. Na 2:1 dal zblízka Falta. Před poločasem vsítil třetí branku domácích Zachař. Ve druhé půlce se domácí dočkali ještě dalších dvou branek. Ke cti hostím slouží, že bojovali do samého konce. Fakta – branky: Zachař 2, Martinák, Falta, Vacek – Vondra. Rozhodčí: Neugebauer (Chrudim). ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1.
Jan Skácel, sekretář Ústí nad Orlicí: „Jsme spokojení, že jsme napravili výsledek z Pomezí a proti solidnímu soupeři je vítězství 5:1 před vrcholem béčka v této sezoně, zápasem s Libchavami, povzbuzující.“

Svitavy B – Verměřovice 1:2
Pětadvacet minut se nebylo příliš na co dívat, pak se po ojedinělé akci trefil hlavou Tlapák. Ještě hůře bylo s domácími krátce před půlkou, špatně rozehranou standardku potrestali hosté brejkem a zakončením Tlapáka – 0:2. Po změně stran svitla béčku naděje díky Lesákově penaltě, ale místo závěrečného tlaku byli domácí rádi, že po střele do tyče ještě neinkasovali. Fakta – branky: Lesák z pen. – Tlapák 2. Rozhodčí: Adamský (Semanín). ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

M. Třebová B – Zámrsk 3:1
První poločas nabídl vcelku vyrovnanou hru s několika slibnými šancemi na obou stranách (Havlík, Chlup - Fikejz, Mudrich). Krátce po změně stran zužitkoval Havlíkův centr Pařil a rychlou pojistku přidal po individuální akci Winkler. Poté navíc trefil Havlík tyč a Hollý spojnici. Hosté se nevzdali, střídající Hadys snížil a Zámrsk poté stále zlobil, ale v 78. minutě po ideální nahrávce Hollého skóroval Horák a rozhodl o výsledku. Fakta – branky: Pařil, Winkler, Horák – Hadys. Rozhodčí: Filip (Jamné n. O.). ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Jan Bonaventura, trenér Zámrsku: „Zatímco domácí byli posíleni o několik hráčů krajského přeboru, my jsme přijeli se čtyřmi dorostenci. Úvodní poločas jsme zvládli a kdybychom měli trochu štěstí, mohli jsme jít do vedení. Chtěli jsme dobře vkročit i do druhé půlky ale opak byl pravdou. V 50. min. to již bylo 2:0 pro domácí. Začali jsme Moravskou Třebovou přehrávat, ale stačilo to pouze na jeden gól. V závěru jsme ještě inkasovali potřetí. S mladým týmem jsme neodehráli špatný zápas. Pochválit musím trojici rozhodčích, která zápas vedla bez nejmenších problémů.“

Vysoké Mýto – Libchavy 0:4
Hosté začali náporem a Mýto, než se stačilo rozkoukat, prohrávalo 0:1. Libchavský Bartoš navíc neproměnil pokutový kop. Domácím se málem podařilo vyrovnat po šanci Dvořáka, ale při jeho, i Svobodově šanci brankář hostí Zeman Libchavy zachránil. Po třetí brance ve své síti se Mýto sesypalo a druhý poločas se už jenom dohrával. Hosté v něm pak přidali ještě jednu branku. Fakta – branky: Felgr 2, Kopfštein, Stejskal. Rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK: 3:0. Diváci: 150.
Jiří Pospíšil, trenér V. Mýta B: „V posledních dvou utkáních mi to připadá jako pytlačení na našem chovném rybníku. Soupeř si nachytá co potřebuje a hajdy domů, protože porybný tvrdě spí.“