Letohrad B – Načešice 2:4

Kdo byl v Letohradě na fotbale, tak viděl „urážku fotbalového boha“. Letohradští se od začátku zápasu usadili na polovině Načešic. V 17. minutě orazítkoval Matoulek tyč, míč chtěl do branky dorazit J. Černohous, ale byl faulován. Rozhodčí Havel nařídil penaltu, kterou proměnil v 18. minutě Hynek – 1: 0. Ve 31. minutě se k velkému vápnu prokličkoval P. Černohous a přízemní střelou vyzkoušel hostujícího brankáře. Ještě ve 31. minutě obránce hostů ve vápně fauloval J. Černohouse. Penalta… a exekutor, opět Hynek, zvýšil na 2 : 0. Ve 40. minutě Načešice střídaly a na hrot se vytáhl M. Jirásek. To byl skvělý tah trenéra Načešic.

Do druhé půle domácí nastoupili se třemi útočníky se snahou přidat třetí gól a rozhodnout, ale domácí hráči rádo by fotbalem (pardon – kopanou) usnadnili srdcem bojujícímu týmu hostů práci. Ve 48. minutě Chudomel po chybě letohradské defenzivy snížil na 2 : 1. V 56. minutě hosté zahrávali roh a ve vápně se nejlépe zorientoval D. Jirásek – srovnal na 2 : 2. Domácí si nevěděli rady s útočníkem hostů M. Jiráskem. Ten se jim odvděčil v 63. minutě a otočil na 2 : 3. Domácí hráli v křeči, z toho vyplynulo mnoho nepřesností. V 85. minutě opět chyba defenzivy domácích a hostující Chudomel postupoval sám na domácího brankáře. Ten se mu snažil před vápnem sebrat míč, ale bohužel ho fauloval. Červená karta a „Béčko“ dohrávalo v deseti. V 89. minutě si s chutí hrající M. Jirásek udělal „dobrý den“ z domácí obrany a uzavřel na 2 : 4.