Domácí na svoje poměry odehráli dobrý první poločas, vypracovali si několik slibných šancí, prosadili se však pouze z nařízeného pokutového kopu. Po změně stran se více do hry začal dostávat soupeř a od chvíle, co vyrovnal, přešla herní aktivita na jeho stranu, což znamenalo obrat výsledku.

Šance na záchranu opět zvýšily Verměřovice. Pro někoho možná překvapivě porazily vedoucí Kunčinu 4:0, avšak hosté v týdnu před utkáním lepili sestavu, jak se jen dalo. A mělo to vliv. „Turkům“ vyšel začátek, povzbuzeni vedením se více dostávali na polovinu soupeře. Stejně jako úvod jim klapnul také závěr poločasu, kdy Krulikovský a T. Sklenář zvýraznili náskok na 3:0. S tím ani jistý vítěz soutěže nedokázal nic udělat, výsledek pečetil J. Sklenář na 4:0.

Poprvé v jarní části udrželi čisté konto hráči Jablonného a byla z toho výhra 1:0 v Řetové. Domácí měli kopec smůly, nastřelili v první půli tyč a břevno. V 18. minutě se k míči v pokutovém území dostal R. Filip, procedil míč přes obránce a střela se zastavila až v síti na zadní tyči. Ve druhé půli šancí ubylo. Řetovští hledali skuliny v defenzivě, ale obrana hostí povolila pouze jednu, kterou domácí nevyřešili, jak by potřebovali. V závěru mohlo Jablonné přidat pojistku, ale Špaček na tečovaný balón před brankou nedosáhl.

Třetí porážku v řadě utrpěl Těchonín. Prohrál se Sloupnicí 1:2. V brance zaskakoval P. Dostálek, ale že dostal dvě branky, není jeho vina. Hosté se dostali do vedení v 35. minutě a drželi jej až do 56. minuty, kdy vyrovnal Jironč. Nakonec rozhodl hrající trenér Vondra. Byl na hrací ploše teprve minutu a už se mohl radovat z gólu.

Sledovaný byl duel o průběžné druhé místo tabulky. Před zápasem pozici držely Libchavy, po utkání jej vystřídal Semanín. Domácí předčili soupeře v přístupu, důrazu a ochotě se porvat o výhru. První půle nabídla šance na obou stranách, ale góly padaly po přestávce a všechny do jedné sítě. Semanínu stačilo čtrnáct minut.

Skupina B

Dlouhá Loučka – Lanškroun B 1:3. Branky: 24. z pen. Marván – 62. Hostovský, 70. Fait, 78. Doležal. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (90. Petruň). Diváci: 24. Poločas: 1:0. Lanškroun B: Langr – Kopecký, Černý, Kuttich, Dvořák, Petruň, Marek (23. Šišan, 76. Kučera), Farkaš, Skalický (46. Doležal), Hostovský, Fait.

Řetová – Jablonné 0:1. Branky: 18. Filip. Rozhodčí: Halva. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Řetová: Hůlka – T. Bače, Sedláček, Provazník, Šimek (59. Berky), Müller, Flídr, M. Voleský, L. Bače, Pilgr, Holínka (74. Vašina). Jablonné: Šlahora – M. Uher, Bednář, Čada, Kyllar, Štruml, Lička, Krejsa, Faltus (37. Kuvik), Václavek, R. Filip (74. Špaček).

Těchonín – Sloupnice 1:2. Branky: 56. Jironč – 35. Vodehnal, 68. Vondra. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 1:0. Diváci: 105. Poločas: 0:1. Těchonín: P. Dostálek – Kmošek, Moudrý, Roček, Jironč (75. Šponar), Hynek, Makar, Peřina, Jandejsek, J. Dostálek, Kroczak. Sloupnice: Voleský – V. Jelínek, Kupka, Mikulecký, Štarman, Motyčka, Fikejz (84. Karlík), Nguyen (67. Vondra), Vodehnal, Dočkal, T. Jelínek.

Verměřovice – Kunčina 4:0. Branky: 3. Tlapák, 36. Krulikovský, 45. T. Sklenář, 72. J. Sklenář. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Verměřovice: Mikula – Šípek, Tlapák (70. A. Mikula), Krulikovský, Štěpánek (89. Vejrek), Smejkal, Faltus, J. Sklenář, Marek, Chládek, T. Sklenář.

Semanín – Libchavy 3:0. Branky: 63. z pen. O. Kovář, 73. M. Kovář, 77. Hajdari. Rozhodčí: Mach. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (82. Vaňous). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Semanín: Šenkýř – Mazal, O. Kovář, Flídr (68. M. Kovář, 82. Votřel), Nešický, Hajdari, Bednár, Šimek (86. Zadražil), Dvořák, Tomeš, Švihálek. Libchavy: Kollert – Vaňous, Urbanec (82. Hájek), Louda, Rejent (24. Žídek), Ďuriš, Šalda (46. Motyčka), Pavlák, Boštík, Martinec (75. Vítek), Ráb.