Vítězkou se stává Beata Kubová ze Žamberka, které k zisku 13 bodů pomohla o jeden gól přesnější Supertrefa. Ve druhém kole se počet hráčů přehoupl přes stovku a nikde není řečeno, že 105 musí být konečný počet. Kdo tak stále váhá s tipováním, měl by se zapojit, neboť se hraje o vskutku zajímavou výhru.

1. Ústí n. O. – M. Boleslav B⋌1 (2:1)
2. Dvůr Králové – Letohrad⋌0 (1:1)
3. R. Bělá – Choceň⋌1 (4:1)
4. H. Městec – Lanškroun⋌0 (1:1)
5. Tatenice – Dolní Újezd⋌1 (2:1)
6. FC Jiskra 2008 – V. Mýto B⋌2 (1:2)
7. Sloupnice – České Heřmanice⋌2  (2:4)
8. Sopotnice – Brandýs n. O.⋌2  (0:6)
9. Mistrovice – Albrechtice⋌1 (2:1)
10. Těchonín – Lichkov⋌0  (1:1)

1. místo
UO0065 Stanislav Vrabec, Choceň 10 20
UO0027 Martina Dohodič, Letohrad 4 20

3. místo
UO0060 Ondřej Kalous, Mladkov 13 17
UO0059 Beata Kubová, Žamberk 13 17
UO0023 Roman Bureš, Skuteč 10 17
UO0040 Lucie Špačková, Sopotnice 7 17

7. místo
UO0077 František Prokop, Ostrov 10 14
UO0053 Lubomír Šafář, Vamberk 10 14
UO0070 Miroslav Absolon st., Žamberk 7 14
UO0069 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 7 14
UO0079 Milan Martinek, Zámrsk 7 14
UO0036 Lucie Pokorná, Knapovec 7 14
UO0025 Zbyněk Dohoda, Žamberk 1 14

14. místo
UO0028 Jiří Herynek, Rudoltice 10 11
UO0058 Miroslav Kubový, Žamberk 10 11
UO0064 Lukáš Ješina, Sruby 7 11
UO0056 Josef Lejsek, Pardubice 7 11
UO0045 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 4 11
UO0084 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 4 11
UO0038 Roman Špaček, Sopotnice 4 11
UO0037 Patrik Müller, Č. Třebová 1 11
UO0015 Miloš Suchý, Choceň 1 11

23. místo
UO0090 Miloš Kalousek, Ústí n. O. 10 10
UO0104 Radek Matoušek, V. Mýto 10 10
UO0105 Nela Matoušková, V. Mýto 10 10

26. místo
UO0076 Tomáš Chládek, Tatenice 7 8
UO0021 Pavel Provazník, Koldín 7 8
UO0071 Miroslav Záleský, Tisová 7 8
UO0026 Vladimír Dohoda, Žamberk 4 8
UO0082 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 4 8
UO0073 Lenka Chládková, Tatenice 4 8
UO0068 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 4 8
UO0055 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 4 8
UO0085 Bob Poslušný, Ústí n. O. 4 8
UO0067 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 1 8
UO0008 Jana Jedlinská, Sopotnice 1 8
UO0044 František Kovář, Přívrat 1 8
UO0066 Jana Vrabcová, Choceň 1 8
UO0011 Radek Zika, Choceň 1 8
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník -2 8
UO0009 Pavel Jedlinský, Sopotnice -2 8
UO0080 Jaroslav Martinek, Zámrsk -2 8
UO0014 Miloslav Procházka, Kosořín -2 8

44. místo
UO0088 Václav Černý, Ústí n. O. 7 7
UO0095 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 7 7
UO0103 Šimon Matoušek, V. Mýto 7 7
UO0102 Markéta Matoušková, V. Mýto 7 7
UO0093 Petr Němec, V. Mýto 7 7
UO0098 Martin Sloupenský, Sud. Lhota 7 7

50. místo
UO0043 Lucie Kovářová, Ústí n. O. 7 5
UO0017 Marie Turková, Koldín 7 5
UO0005 Oldřich Ezr jun., Rybník 4 5
UO0074 Miroslav Chládek ml., Tatenice 4 5
UO0004 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 4 5
UO0002 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 4 5
UO0078 Marie Martinková, Zámrsk 4 5
UO0047 Radek Pešek, Dolní Libchavy 4 5
UO0020 Tomáš Provazník, Koldín 4 5
UO0022 Štěpán Šklíba, Koldín 4 5
UO0019 Monika Turková, Koldín 4 5
UO0030 František Vitouš, Sopotnice 4 5
UO0042 Pavel Bucháček, Řetová 1 5
UO0006 Oldřich Ezr sen., Rybník 1 5
UO0024 Roman Filip, Lichkov 1 5
UO0010 Bohumil Jelínek, Choceň 1 5
UO0003 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 1 5
UO0057 Oldřich Kubík, Choceň 1 5
UO0035 Roman Müller, Č. Třebová 1 5
UO0048 Ladislav Pop, Sopotnice 1 5
UO0001 Martin Štusák, Jablonné n. O. 1 5
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 1 5
UO0034 Ivana Volfová, Ústí n. O. 1 5

73. místo
UO0091 Jan Diblík, Sopotnice 4 4
UO0094 Karel Halbrštát, Mistrovice 4 4
UO0101 Šárka Skalická, Tatenice 4 4
UO0097 Marika Sloupenská, Sud. Lhota 4 4
UO0099 Pavel Sloupenský, Sud. Lhota 4 4
UO0089 Lukáš Tipelt, Ostrov 4 4
UO0086 Jana Vintrová, Ústí n. O. 4 4

80. místo
UO0046 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 2 3
UO0072 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 3

82. místo
UO0032 Libor Diblík, Sopotnice 4 2
UO0033 Roman Diblík, Sopotnice 4 2
UO0031 Josef Diblík, Sopotnice 4 2
UO0049 Martin Kaplan, Sopotnice 4 2
UO0016 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 4 2
UO0018 Jiří Turek, Koldín 4 2
UO0083 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 1 2
UO0075 Miroslav Chládek st., Tatenice 1 2
UO0054 Pavla Lejsková, Pardubice 1 2
UO0039 Michal Špaček, Sopotnice 1 2
UO0013 Michal Kopic, Choceň -2 2
UO0063 Petr Šafek ml., Choceň -2 2
UO0062 Petr Šafek st., Choceň -2 2
UO0012 Oldřich Zuzík, Choceň -2 2

96. místo
UO0092 Matěj Diblík, Sopotnice 1 1
UO0100 Jiří Kučera, Tatenice 1 1
UO0087 Jiří Vintr, Ústí n. O. 1 1

99. místo
UO0051 Marek Kopsa, Sopotnice 4 -1
UO0050 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 1 -1
UO0052 Václav Šafář, Sopotnice 1 -1

102. místo
UO0096 Ladislav Halbrštát, Mistrovice -2 -2

103. místo

UO0029 Štěpánka Kubove, Rudoltice 1 -4
UO0081 Ludmila Honzová, Ústí n. O. -2 -4
UO0061 Dominik Šafek, Choceň -8 -4

Soutěž týmů

1. místo
NULOVÁ ŠANCE 36 45

2. místo
SLAVOJ 18 39
BRUNTÁL BOYS 6 39

4. místo
ACS 12 30
ŠPAČKOVCI 12 30
LUPARO 9 30

7. místo
MJM Zámrsk 9 27

8. místo
SK VYSOKÉ MÝTO 24 24

9. místo
TIPAŘI CHOCEŇ -3 21

10. místo
SOR LIBCHAVY 10 19

11. místo
TATERÁCI 15 18
HUSÍ KRK 9 18
EZŘÍCI 3 18

14. místo
1. FC HASIČI 15 15
CHLÁDCI 9 15
KROUPIS TEAM 9 15
RŮŽKAŘI CHOCEŇ 0 15

18. místo
SOUSEDÉ 12 13

19. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 15 12
1. FC TURECKO 15 12

21. místo
FERDA TEAM 9 10

22. místo
HALBI MISTROVICE 9 9

23. místo
FC BARCELONA 3 6
DIBLÍCI 12 6
VLČÁCI ZE SMRČINY 6 6

26. místo

ŠÁFOVI CHOCEŇ –12 0