Kamenná Horka – Vysoké Mýto B 2:2 (1:1)

Jako první se ke také dostali domácí, Slaníkovu střelu efektně kryl brankář Novotný. Vzápětí ale přišel šok, domácí špatně rozehráli, míč se dostal k Ondovi a ten přízemní střelou k tyči skóroval – 0:1. Po půlhodině se ve stoprocentní šanci objevil Fritsche, Pohorský vyrážel na roh. Za pět minut přebral na hranici velkého vápna míč Kocián a vyrovnal na 1:1. Před poločasem mohla jít Horka do vedení, Savočka vypálil z hranice penalty těsně nad. Hned po zahájení druhé půle si na centr Chaloupky naběhl Kocián, z malého vápna dal z voleje nad. Domácí pokračovali po celý druhý poločas ve velké snaze a dočkali se deset minut před koncem. Lelek se zorientoval ve skrumáži před brankou a prostřelil hradbu těl – 2:1. Za tři minuty pálil vysokomýtský Novák do tyče a poté se zdálo, že všechno vezme pro Horku dobrý konec. Přišla však 89. minuta, zákrok v šestnáctce posouzený jako faul, nařízený pokutový kop a vyrovnání Svobody na 2:2.

Fakta – branky: 35. Kocián, 80. Lelek – 10. Ondo, 90. Svoboda (z pen.). Rozhodčí: Štourač (Slatiňany). ŽK: 1:3. Diváků: 80. Kamenná Horka: Pohorský – Lustyk, Letocha, Tesař, Weber, Dokoupil, Slaník, Lelek, Chaloupka, Kocián, Savočka (Mráz, Bubela, Bartošek). Vysoké Mýto B: Novotný – Kalánek, Jílek, Kysilko, Tupec, Svoboda, Novák, Ondo, Kavka, Bartheldi, Fritsche (Novák).