Možná trochu krutě skončil zápas okresního přeboru ve fotbale pro Kerhartice. S favoritem držely krok, přesto prohrály.

Králíky/ Č. Voda B – Mistrovice 2:0. Po vyrovnaném prvním poločase, na jehož konci se domácím podařilo jít po brance Zacha do vedení, se domácí chopili taktovky a ve druhé půli udávali tón zápasu. Tlak zúročil domácí celek druhou brankou, kterou vsítil Stašák. Fakta – branky: Zach, Stašák. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 2:2. Diváků: 200. Poločas: 1:0.

Tatenice – Albrechtice 3:1. V dresu domácích nastoupili po delší době všichni tři bratři Tarešové. Domácí zahrozili už v úvodu hlavou Knápka, ale gólová oslava se zatím nekonala. Jiné už to ovšem bylo po průniku Davida Tareše. Byl sražen ve vápně a Soukup nařízenou penaltu proměnil – 1:0. Tatenice si následně vytvořila několik nadějných příležitostí, ale chybělo jí přesné zakončení. Z ojedinělého protiútoku vyrovnali hosté Koutným na 1:1. Domácí po vyrovnávací brance zvýšili úsilí, avšak poločas skončil remízou. Druhá půle byla z pohledu Tatenic veselejší. V 62. min. prošel obranou hostí J. Tareš a poslal domácí znovu do vedení. Ten samý hráč pečetil po přihrávce s bratrem Davidem stav zápasu na 3:1. Fakta – branky: J. Tareš 2, Soukup – Koutný. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 3:3. Diváků: 250. Poločas: 1:1.

Kunvald – Sopotnice 3:3. Branka v první minutě se na fotbale příliš často nevidí. Za Kunvald se ale trefil Moudrý už ve 13. sekundě! V bojovném utkání odcházeli na přestávku spokojenější domácí, když vedli 2:1. Po obrátce se sice Kunvald trefil ještě jednou, jenže dvakrát skóroval i sopotnický Mašanský, jenž tak zkompletoval hattrick, a zápas skončil dělbou bodů. Fakta – branky: O. Krejsa 2 Moudrý – Mašanský 3. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:1. Diváků: 100. Poločas: 2:1.

Kerhartice – D. Dobrouč 0:1. Hosté zahrozili hned ve 2. min., ale domácí brankář Kopeček střelu vyrazil. Ve 13. min. byli v šanci domácí, ale ani oni skóre nezměnili. Ve druhé půli se vyznamenal v 50. min. opět Kopeček, když zlikvidoval stoprocentní šanci hostů. Domácí měli také jednu velkou šanci. V 70. min. ale za již překonaného brankáře zaskočil obránce. O výsledku zápasu rozhodla 80. min., kdy se trefil dobroučský Řehák. Domácí byli celkově vedoucímu celku vyrovnaným soupeřem a za předvedený výkon by si remízu zasloužili. Fakta – branka: Řehák. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Brandýs – Sruby 3:1. Pro oba týmy, které mají velké starosti se záchranou, to byl nesmírně důležitý zápas. Nakonec se bude lépe dýchat Brandýsu.
Domácí začali náporem a už v 6. min. se uvolnil v pokutovém území Pavlíček a otevřel skóre zápasu – 1:0. Za dalších šest min. byl Pavlíček faulován brankářem hostí ve vápně a s penaltou si domácí Janoušek poradil – 2:0.

Poté jako by se domácí brzkým vedením ukolébali a Sruby se začaly tlačit dopředu. Vrabec nejprve trefil jenom tyč, ale před přestávkou neodvrátila domácí obrana centr, který dopravil do sítě Brzobohatý – 2:1. Ve 40. min. byly Sruby blízko vyrovnání, ale hlavičku Zachaře domácí vykopli z brankové čáry. V úplném závěru přidal vítěznou pojistku Brandýsa Pavlíček. Domácí tak slavili výhru 3:1. Fakta – branky: Pavlíček 2, Janoušek z pen. – Brzobohatý. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 0:3. Diváků: 90. Poločas: 2:1.

D. Čermná – Lanškroun B 2:1. Domácí byli od úvodu lepší a svoji aktivitu zúročili vedoucí brankou. Ve druhé půli dostala Čermná laciný gól, který ji na dvacet minut zmrazil. Poté ale hru vyrovnala a zaslouženě získala tři body po povedené ráně Havla z trestného kopu. Fakta – branky: Janků, Havel – nehlášeno. Rozhodčí: Rot. ŽK: 3:2. Diváků: 150. Poločas: 1:0.

Rybník – Jablonné 2:2. Vyrovnaný zápas byl bohužel poznamenaný několika zraněnými. Fakta – branky: Novotný, vlastní – Beneš, Daněk. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:2. Diváků: 150.