FK OEZ Letohrad – Jiskra Ústí n. O. 1:2 (1:0)
V okresním derby sledovali diváci utkání dvou rozdílných poločasů.
Solidně zaplněné tribuny viděly v prvním poločase herní převahu Letohradu.
Domácí začali aktivně, od prvních minut diktovali tempo hry a míč drželi častěji na svých kopačkách. Navíc už v desáté minutě se radovali z gólu, ale předčasně. Černohorský centroval před Krátkého branku, obránce hostí míč prodloužil na Kabourka, který hlavou zavěsil. Asistent rozhodčího byl ovšem jiného názoru a hlavní sudí branku neuznal.
Letohradské to nepoznamenalo. Nadále dobývali ústeckou branku a z regulérního gólu se mohli těšit v 26. minutě, když z velké dálky napřáhl Černohorský, jeho pokus orazítkoval břevno a dílo dokonal dorážkou Kabourek – 1:0. Fotbalisté Ústí se vzchopili na konci první půle. Přihrávku J. Štěpána na Vaniše hosté vystihli, letohradskému stoperovi nezbývalo nic jiného než soupeře zastavit faulem a na světě byl přímý kop. To má v Ústí na povel Vaňous a předvedl, že právem. Krásnou střelou trefil spojnici břevna a tyče.
Druhá půle patřila hostím. Přidali v pohybu a agresivitě a najednou byli domácí u míče pozdě. Vyrovnání tak na sebe nenechalo dlouho čekat. Trestný kop Langera proletěl pokutovým územím a k překvapení všech skončil až za zády gólmana. Blízko brance byli Ústečtí v 65. minutě, Hudcově hlavičce scházely centimetry. Rozhodující moment přišel v 77. minutě. Po rohovém kopu se na zadní tyči dostal k hlavičce Hudec, vrátil míč před branku, kde číhal dobře postavený Kovář, a ten poslal hosty do vedení – 1:2. Domácí měli stále dost času na vyrovnání, jenže to nepřišlo. O osudu utkání rozhodl druhý poločas, kde bylo Ústí lepším týmem, a také bránění standardních situací, ve kterém domácí ve druhém poločase zcela propadli.

Fakta – branky: 26. Kabourek – 52. Langer, 77. Kovář. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 3:2. Diváci: 400. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – Krystl, Kail, Vaniš, P. Štěpán (81. Lorenc) – Černohorský (74. Strasmeier), Linhart (74. Lipenský), J. Štěpán, Šponar (61. Hrubý) – Kabourek, Tichý. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felcman, Hudec, David, Tomášek – Brabec (M. Falta), P. Falta, Langer, Kovář (79. Skalický) – Vaňous (89. Felgr), Souček (71. R. Ráb).

Pěnčín-Turnov – FK Česká Třebová 4:2 (3:2)
Fotbalisté České Třebové způsobili svému trenérovi infarktový stav. A nejen jemu. Hosté totiž do zápasu vlétli a po dvou brankách Ptáčka vedli už v deváté minutě 2:0. Navíc šli domácí po čtvrthodině hry do deseti a Třebovští měli hodně dlouhou početní výhodu. Jenže přišel nepochopitelný kolaps ještě v prvním poločase a náskok se hodně rychle rozplynul. Česká Třebová by musela zapátrat v historii, kdy naposledy během šesti minut inkasovala tři góly. Turnov v rozmezí 29. a 35. minuty zasadil hostům těžké K.O. Po přestávce upravil na konečných 4:2 Hurt.

Fakta – branky: 29. Bernát, 30. a 60. Hurt, 35. Papoušek – 6. a 9. Ptáček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (16. Finklár). Diváci: 150. Poločas: 3:2. FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek (46. Švec), Borek, Strnad, Rataj – Nágl – Frňka (70. Novotný), Zahálka, Urbanec (87. Hustý), Grepl (87. Pešina) – Ptáček.

Trutnov – V. Mýto 2:2 penalty 5:4
Fakta – branky: 20. Matějka, 89. Tobiáš – 47. Konečný, 83. Mach. Rozhodčí: Flimmel (Plzeň). ŽK: 0:2. Diváci: 240. Poločas: 1:0. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Kovář, Horák, Makovský – Matějka, Landyš, Marks Kilevník (87. Tobiáš) – Kejzlar (70. Čech), P. Holubec. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Pecháček, Němeček, Žák – Motl (46. Svoboda), Jedlička, Kopřiva, Konečný – Mach, Štěpánek.

1. Dobrovice 14 10 3 1 0 35:8 37
2. Benátky n. J. 14 7 4 1 2 27:13 30
3. Kutná Hora 14 8 2 1 3 27:16 29
4. Jablonec n. J. 14 8 2 0 4 29:25 28
5. Žvanice 14 8 0 3 3 20:12 27
6. Trutnov 14 6 2 4 2 24:9 26
7. Letohrad 14 6 2 2 4 19:14 24
8. Ústí nad Orlicí 14 5 3 1 5 20:20 22