ORLICKOÚSTECKO - Osmnáct kol mají za sebou týmy v okresním fotbalovém přeboru III. třídy.

22.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Boříkovice - Dolní Čermná 2:1 (0:1)

Utkání začalo pro domácí šokem a už v 5. minutě prohrávali po hlavičce Havla - 0:1. Poté se hra přestěhovala na polovinu hostí, domácí však své šance neproměnili. Druhý poločas začal ještě větším náporem Boříkovic, který se jim vyplatil v 52. minutě, kdy po nepřesném odkopu vyrovnal osamocený Matoušek. Nápor domácích stále pokračoval a vyvrcholil v 84. minutě: krásnou akci zakončil diagonální střelou Davídek - 2:1. V 87. minutě přineslo vzruch vyloučení Faltejska. Branky: Matoulek, Davídek – Havel. Rozhodčí: Kuttich. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Faltejsek). Diváků: 80.

Zálší – Libchavy B 3:0 (2:0)

Domácí měli celé utkání převahu, kterou proměnili v zasloužené vítězství. Branky: Petr Horák 2, Marek Coufal (z pen.). Rozhodčí: Kuttich. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

Dobříkov B – Těchonín 2:0 (0:0)

Domácí převaha v první půli k úspěchu nevedla, z přímých kopů Dobříkov skórovat nedokázal a ani ze závaru před brankou Těchonína gól nepadl. Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe. V 62. minutě poslal Dobříkov do vedení Klapal. V 87. minutě potvrdil vítězství domácích Antonín Czernynanszký. Branky: Klapal, Antonín Czernyanszký. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

České Heřmanice – Dolní Třešňovec 3:4 (1:3)

Domácí se ujali vedení v 5. minutě dorážkou Jaroslava Řeháka. Hosté vyrovnali v 10. minutě Petíkem. Ve 30. minutě už Dolní Třešňovec zásluhou Petíka vedl. Ve 45. minutě zvýšil na 3:1 Vávra a o patnáct minut později přidal čtvrtý gól Petík. V 80. minutě snížili domácí Němcem a na konečných 4:3 upravil v 85. minutě Stříteský. Branky: Jaroslav Řehák, Němec, Stříteský - Petík 3, Vávra. Rozhodčí: Rot. ŽK 2:3. Diváků: 90.

Dlouhoňovice – Kunvald 2:0 (0:0)

Atraktivní derby, při kterém hrála obě mužstva vyrovnaný fotbal. V prvním poločase si vytvořily oba týmy gólové příležitosti, ale brankáři mančafty podrželi. Ve druhé půli se ukázala větší touha po vítězství na straně Dlouhoňovic, které dvakrát skórovaly. Branky: Milan Václavek, Tomáš Víša. Rozhodčí: Stolín. ŽK. 2:2. Diváků: 150.

Řetová – Dolní Dobrouč 3:1 (1:1)

Hosté se v zápase ujali vedení, domácí však třemi brankami skóre utkání otočili a po výborném výkonu ve druhé půli rozhodli o výhře 3:1. Dolnodobroučtí poprvé na jaře prohráli. Branky: Ducháček 2, Šimek – Huška. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 2:4. Diváků: 170.