Choceň – Litomyšl 2:1
Evžen Kopecký, trenér FK Agria Choceň: „První poločas nám nevyšel podle představ. Dostali jsme se sice do nějakých šancí, ale soupeř byl nebezpečnější a po brzkém vedení jistější. Bylo také vidět, že po dvou předešlých vítězství je Litomyšl psychicky nahoře, a to hrálo také velkou roli. My se hledali, nehrála nám středová řada a soupeř nám především v přechodu do útoku dělal velké problémy. Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili hráče, byli agresivnější a bylo to znát. Zápas jsme otočili a nemuselo zůstat jenom u dvou branek. Pro tak mladé kluky, kteří byli na place, to byla velká škola a bylo by dobré, aby si to pamatovali. Jsem rád, že se o to zasloužili velkou měrou kluci, kteří naskočili jako střídající, a tak to má být."

Polička – Žamberk 0:2
Milan Menzel, trenér 1. FC Žamberk: „V první půli se hrál pohledný fotbal. Mě těší, že jsme si vytvořili čtyři gólové šance, i když jsme proměnili pouze jednu, ale těší mě, že to bylo ze hry. V poločase jsme zaslouženě vedli. Po přestávce už se nehrál tak pohledný fotbal, ale myslím, že spolehlivou hrou jsme utkání dotáhli do úspěšného konce. Já bych chtěl mužstvo pochválit, že chtělo hrát fotbal vícero hráčů než jen tří a že se do kombinace zapojovalo celé mužstvo. Body jsou to pro nás velmi příjemné po minulém týdnu, a navíc v Poličce, kde jsme snad dvacet let nevyhráli."

Lanškroun – Letohrad B 3:1
Pavel Hrabáček, trenér TJ Lanškroun: „Prvních deset minut se oba týmy oťukávaly, ale pak přišla rozhodující fáze utkání, když jsme během krátké chvíle vedli tři nula. V této fázi jsem zahráli velmi dobře a vypracovali si náskok. Hosté se poté snažili hru změnit a svými chybami jsme si mohli zápas zkomplikovat, neboť soupeř trefil tyčku a následně snížil. V kabině jsme si řekli, že nesmíme pouštět Letohrad do rychlých brejků, a to se nám povedlo. Do žádných velkých šancí se nedostávali a výhru tři jedna jsme si vzít nenechali."
František Dvořák st., trenér FK OEZ Letohrad B: „O zápase rozhodly čtyři minuty mezi šestnáctou a dvacátou minutou, kdy jsme inkasovali tři branky. Udělali jsme hrubku v rozehrávce, následovala úsměvná penalta, které se divili i místní příznivci, a třetí gól jsme si srazili do branky sami. Poté jsme měli vyloženou šanci, ale Macháček střelou do prázdné branky trefil jen tyč. Přesto se nám snížit podařilo brankou Sity. Podstatným okamžikem byla penalta, dle mého názoru zcela vymyšlená, která nás srazila. Bohužel musím říci, že rozhodčí podlehl domácí atmosféře a z tohoto pohledu jsem trochu zklamaný."