Moravany – Česká Třebová 2:1
Petr Pražák, trenér Č. Třebové: „Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme měli hru pod kontrolou, a místo toho abychom vedli dva nula, dali nám domácí lekci z produktivity a jedinou střelou na branku vyrovnali na jedna jedna. Po přestávce nám chyběl pohyb a kvalita v postupném útoku, přesto jsme nakopávali dlouhé míče, což nevedlo k úspěchu. Při druhé obdržené brance po rohovém kopu jsme pozdě reagovali na odražený míč a dali soupeři spoustu prostoru k zakončení, což by se nemělo stávat. V závěru utkání jsme posílili ofenzivu, ale tlak jsme si nevytvořili. Jsem osobně zklamaný ze ztráty tří bodů a hlavně z nevýrazného herního projevu ve druhém poločase."

Letohrad B – Pardubičky 2:3
František Dvořák st., trenér Letohradu: „Začátek utkání se nám hrubě nevydařil, protože jsme udělali školáckou chybu a soupeř se dostal do vedení. Poté jsme diktovali tempo hry, jenže přišel druhý gól a to samé se opakovalo ještě jednou. Musím říct, že soupeř byl velice efektivní. I my měli dvě vyložené šance, které jsme neproměnili v první půli. Před vstupem do druhého poločasu jsme si říkali, že se dají zvrátit různé výsledky, že hrajeme dobře. Hráli jsme aktivně, měli jsme šance, dali gól a pak trefili břevno. Před koncem jsme vstřelili druhý gól a měli další možnosti. Ten zápas se dal určitě zvrátit. Po herní stránce jsem spokojen, jen nám chybí ty body."

Žamberk – D. Újezd 3:1
Miroslav Rücker, trenér Žamberka: „Utkání jsme začali aktivně a již v páté minutě vedli dva nula. Poté jsme mohli několikrát ještě změnit skóre, ale naše koncovka nebyla dostatečně důrazná. Ve druhém poločase jsme soupeři dovolili snížit a naše hra byla v některých momentech hodně neurovnaná. Drama jsme ovšem nedopustili, když jsme v osmdesáté minutě zvýšili na tři jedna. Za výkon musím pochválit oba krajní obránce Ulvra a Hušku."

Choceň – Lanškroun 3:0
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Jsem rád za kluky, že jim utkání vyšlo. Měli jsme v týdnu nějaké zdravotní problémy, a tak jsme šli do utkání s respektem a v plném soustředění. Trpělivě jsme nahlodávali defenzivu hostí, až se nám podařilo otevřít skóre a do konce poločasu zvýšit na třígólový rozdíl. Ve druhé půli jsme nepolevili, ale brankář Wendlig čaroval. Více něž tři body mě těší, že jsme to zvládli s věkovým průměrem hráčů pod dvaadvacet let."

Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Věděli jsme, že jedeme na půdu jednoho z nejsilnějších celků v soutěži, což se vlastně i potvrdilo od pětadvacáté minuty, kdy existovalo na hřišti jen jedno mužstvo. Domácí nám hodně zatápěli a převahu zužitkovali i gólově a vedli tři nula do poločasu. Po přestávce se prostřídalo a hra už nebyla taková. Přesto se Choceňští ještě do tří šancí dostali, ale skvěle chytal Wendlig. Musím říct, že domácí svou sílu potvrdili."