Č. Třebová – V. Mýto 0:5 (0:2)
Třebovští v úvodu zápasu ještě spali a když se probudili, prohrávali 0:1. Už v páté minutě se míč dostal po rohovém kopu ke zcela volnému Sklenářovi a uklidit jej do branky nebyl žádný problém. Vyrovnat mohl v 19. minutě Abt, ale jeho počínání v malém vápně bylo doslova katastrofální. Tak dlouho otálel s tím, aby dal gól, až mu tutovku zmařil jeden z obránců. Krátce nato přidali hosté druhý gól. Opět zahraný rohový kop a znovu Třebovští inkasovali, tentokrát po tečované střele Tomáška z hranice šestnáctky.
Po přestávce Mýtští pokračovali ve střílení branek a třebovští fotbalisté jen přihlíželi. Na 3:0 zvyšoval Sklenář v 65. minutě, když byl po další standardní situaci na zadní tyči zcela nekrytý a míč jen doklepl do sítě. Čisté svědomí neměl ani brankář Hotmar, když propustil za svá záda dalekonosnou střelu Tomáška – 0:4. Kalich hořkosti si vypili domácí hráči až do dna v 75. minutě. Mýto využilo otevřené okno v obraně a pátým gólem zasadilo Třebovským těžké k.o. Následně mohli domácí alespoň kosmeticky upravit výsledek, ale ani míč poskakující na brankové čáře do branky nedostali. Trápení zakončil dvě minuty před koncem hlavou Nágl.

Choceň – Dobříkov 2:1 (1:1)
Utkání, které se odehrálo na umělé trávě, nebylo až tak úplně o fotbale, ale spíše o bojovnosti. Oba týmy ohrožené sestupem měly během první půle několik šancí, každý se nakonec radoval pouze jednou. Ve druhém poločase se ze hry vytratila fotbalovost úplně a byl to spíše boj. Vítězství pro domácí zařídil Fikejz.

1. FC Žamberk – Moravany 2:3 (0:2)
Fotbalisté Moravan si vykoledovali na umělé trávě v Letohradě všechny body, když zejména v úvodu obou poločasů přistihli domácí ještě v zimním spánku. První varování po rohu a Křížově pokusu v sedmé minutě nevzali Žamberští dost vážně, a tak ze stejné situace o tři minuty později hosté udeřili. Nedostatečně odvrácený roh našel ve vápně nekrytý Lukas a křížnou střelou k tyči poslal Moravany do vedení. Nepřesnou zpětnou přihrávkou o chvíli později domácí Kos „ideálně" uvolnil Kříže, který nabídnutým darem nepohrdl, a sám před Pěničkou pohodlně navýšil náskok hostů. Domácí se otřepali až po půlhodině, ale Krejčího pohotový volej branku minul a P. Huška měl mušku ještě vychýlenější. Trestný kop Bredy vyrazil Branda, při totožné situaci odvracel hlavou míč z branky u tyče stojící Erber po střele V. Hušky.
Do druhého dějství vstoupili Žamberští se snahou rychle stáhnout dvoubrankové manko, ale stal se pravý opak. Po rychlém kontru v 50. minutě tvrdě vypálil Kříž, sám si našel Pěničkou vyražený míč a napodruhé už uspěl. Naděje domácích tím pohasly, navíc hosté ještě promarnili řadu přečíslení ke zvýraznění náskoku a pomohli tak Žamberku vrátit se do zápasu. Dlouhý nákop Molnára v 65. minutě prodloužil Bartoň hlavou na V. Hušku, který zblízka dopravil míč do branky – 1:3. Ty pravé grády dostal zápas v 71. minutě, kdy se za trestným kopem Ulvra z 18 metrů Branda jen ohlédl. Na vyrovnání už domácí v hektickém závěru nedosáhli, když hosté zezadu dirigovaní zkušeným Bakešem důležité body uhájili. (bed, kor)