Přelouč – V. Mýto B 1:1 penalty 4:3
V Přelouči se hrálo pohledné utkání. První poločas žádnou větší šanci ani na jedné straně nepřinesl.
Po změně stran začali lépe domácí. Prvních dvacet minut soupeře k ničemu nepustili, nicméně šance Kocha a Vančury nulovým kontem nepohnuly. Hostitelé se přeci jen dočkali, když Vančurův centr po nepovedeném rohu uklidil do sítě hlavou Ulrych. Gól na Mýto zapůsobil jako červený hadr na býka. Nejprve nastřelilo Schwabem břevno a poté Matula využil zaváhání obrany protivníka. Ke konci se střídaly šance na obou stranách. Největší měl tři minuty před koncem Matula, ale Konvalina se stal hrdinou okamžiku. A za několik minut asistoval u penaltového bodu navíc.
Fakta – branky: Ulrych – Matula. Rozhodčí: Halva. ŽK: 2:0. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Česká Třebová B – Načešice 5:1
Česká Třebová potřebovala napravit dojem z minulého kola, kdy dostala sedm branek. V utkání s Načešicemi se jí to povedlo dokonale. K výhře nakročili domácí už v prvním poločase, když vedli tři nula. Jako gólový zabiják působil na hřišti Morkes, jenž nastřílel čtyři branky.
Fakta – branky: Morkes 4, Pešina – Levinský.