Česká Třebová – Chrudim B 2:0
Po úvodním vzájemném a opatrném oťukávání dostala hra kvalitu a začaly se rodit gólové příležitosti na obou stranách. Rozdíl byl nakonec ve finální kvalitě. Domácí zahazovali vyložené šance, hosté neproměnili spíše pološance. Gólový účet zápasu se otevřel v 18. minutě. Borek byl faulován při přebírání míče, rozhodčí citlivě ponechal výhodu, jelikož se míč odrazil k Peškovi, který tak sám postupoval na brankáře a nekompromisně jej prostřelil. Ve 25. minutě vyhrál Pešek běžecký souboj s obráncem, opět šel sám, ale tentokrát byl gólman na místě. Vzápětí se do dobré pozice dostal Čikl, chrudimský strážce svatyně znovu zachránil hosty od pohromy. Nebezpečný protiútok podnikli i Chrudimští, v poslední chvíli ho ale zastavil skluzem obrán- ce před dotírajícím Havránkem. Druhou branku mohl přidat Borek, ale míč z jeho kopačky přeloboval branku.
Ke klíčovému okamžiku zápasu došlo v 57. minutě. Do té doby vynikající brankář hostí byl za hraní rukou mimo pokutové území vyloučen. Utkání dostalo nervózní náboj, hráči dohrávali souboje na hranici regulérnosti. Rozhodnutí přinesla 86. minuta a gól střídajícího Krále. Diváci byli svědky utkání velmi dobré úrovně.
Litomyšl – Letohrad B 3:2
Před utkáním uctili hráči i diváci minutou ticha památku tragicky zesnulého odchovance litomyšlského fotbalu a vynikajícího útočníka Pavla Zvěřiny. Vstup do utkání Jiskře nevyšel, protože si hned po osmi minutách dal J. Hašek nešťastně vlastní gól. Na inkasovaný gól reagovali domácí zvýšenou aktivitou, dostali se do několika možností a ve 23. minutě se dočkali vyrovnání po přímém kopu Zemana a zakončení J. Haška do „správné" branky.
Povzbuzení domácí pokračovali v náporu a přišly velké chvíle Zemana. Po půlhodině mu nahrával Urban a stav byl 2:1, aby ve 38. minutě svým druhým zásahem zvyšoval na dvougólový rozdíl – 3:1.
Po přestávce se Jiskra snažila kontrolovat výsledek, hosté ale bojovali, nevzdávali se a když vsítil v 72. minutě Prášil kontaktní gól, bylo na světě drama – 3:2. Nic dalšího ale v přeboru debutující brankář Kačer soupeři nedovolil a Litomyšl vstoupila do sezony tříbodovým ziskem. (bed, rh)