FC Jiskra – MFK Chrudim C 2:4
Domácí ani na šestý pokus nedokázali bodovat a proti mladému celku z Chrudimi dirigovaným Holubem tahali za kratší konec a horko těžko odolávali rychlým kombinacím soupeře. Hosté se ujali vedení ve 25. minutě, ale poté se probudili i domácí. Šanci Šmolíka pokryl gólman a možnost Ježka zmařil mokrý terén. Po přestávce se obraz hry změnil a Jiskra otočila stav na 2:1. Jenže Achillovou patou domácích je bránění standardních situací, hosté během pěti minut dali dva góly a v závěru přidali i čtvrtou branku.
Fakta – branky domácích: Ježek z pen., Matoulek. Rozhodčí: Horníček. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Č. Třebová B – Horní Jelení 3:3
Třebovští sebrali hostům první bod v sezoně. Ačkoli po první půli prohrávali, dokázali po přestávce vyrovnat.
Fakta – branky: Morkes, Pachl, Keprt. Poločas: 1:2.

1. Horní Jelení                   ⋌ 6 5 1 0 21:5  16
2. Srch                             ⋌ 6 4 2 0 14:9  14
3. Chrudim C                     ⋌ 6 4 1 1 21:12 13
4. Načešice                       ⋌ 6 3 3 0 14:11 12
5. Staré Hradiště               ⋌ 6 3 1 2  9:12 10
6. Česká Třebová B           ⋌ 6 2 3 1 14:10  9
7. Moravská Třebová         ⋌ 6 3 0 3 12:11  9