Přestože Ústí 2:0 vedlo, dokázali Českotřebováci kýžený bod vydolovat. Nejlepší výkon sezony podalo Pomezí a odnesly to nakonec Libchavy, které si odvezly čtyřku a přišly o třetí místo v tabulce. Povedený závěr si naopak vychutnal Zámrsk. Zvítězil v Újezdě a skončil v klidném středu tabulky na 7. místě.

Č. Třebová B – Ústí n. O. B 2:2. Kvalitní duel skončil remízou přesto, že Ústí vedlo už 2:0. V prvním poločase byli hosté daleko fotbalovější a také svoji převahu dvakrát zúročili. Gólem do šatny však stačil snížit Urbanec a brankou ze šatny vyrovnal na konečných 2:2 Grepl. Fakta – branky: 45. Urbanec, 46. Grepl – 2. Jan David, 26. Zachař. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:1. Poločas: 1:2.

Pomezí – Libchavy 4:0. Souboj o konečné třetí místo v tabulce byl zkraje vyrovnaný, místy měli hosté i navrch. Ve 20. minutě se však hlavou prosadil M. Roušar a Pomezí se dostalo do vedení. Do přestávky se mohlo měnit skóre na obou stranách (Mička, Nespěšný, P. Pecina – Stejskal, Bartoš), ale šance se neujaly.
Po pauze se hosté postupně ze hřiště vytráceli, naopak domácí se dostali do pohody a na Kollertovu bránu se valil útok za útokem. Aktivitou hýřili hlavně Mička s Nespěšným. Nejprve si Nespěšný vynutil penaltu, kterou proměnil Mička, spolupráce obou vedla ke zvýšení nás 3:1 a rezignujícího soupeře dorazil Mička hattrickem. Domácí podali dle mínění diváků nejlepší výkon sezony. Fakta – branky: Mička 3, M. Roušar. Rozhodčí: O. Brychta (Kunčina). ŽK: 1:3. Diváci: 135. Poločas: 1:0.

Polička B – Sloupnice 4:3. V první půli dolehla na domácí únava z páteční narozeninové oslavy a to se projevilo tím, že ve 39. minutě prohrávali 0:3. Těsně před poločasem však Kučera snížil a po změně stran se Poličští probrali definitivně. Po hodině hry bylo vyrovnáno a v 70. minutě dokonal parádní obrat Kučera. Fakta – branky: 44. a 70. Kučera, 47. Scheib, 53. Lánský – 30. a 39. Vondra, 2. Eliáš. Rozhodčí: Zika (Jevíčko). ŽK: 0. Diváci: 70. Poločas: 1:3.

Dolní Újezd B – Zámrsk 2:4. Vítr z plachet vzal domácím nepovedený úvod, soupeř brzy vedl 2:0. Do přestávky sice Sokol snížil a v nástupu do druhého poločasu díky vlastenci Zámrsku dokonce srovnal, avšak to bylo z jeho strany vše. Hosté rozhodli o zasloužené výhře dvěma góly ze standardních situací a vyprovodili Dolní Újezd do okresu. Fakta – branky: Svoboda, vlastní – Csernyanszký, Vodička, Čáslavka, Fikejz. Rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Morašice – Vysoké Mýto B 6:1. Domácí nastupovali s vědomím, že jim stačí zisk jednoho bodu a budou moci slavit. Po dvou minutách však zažili menší šok, když neuhlídali brejk soupeře zakončený Štanclem – 0:1. Morašičtí se těžko zvedali, z bryndy je vysvobodil Válek, který zamířil „placírkou“ přesně k tyči a srovnal. Klíčový pro další vývoj byl zásah „do šatny“, ten domácí hráče uklidnil. Když se jim v úvodu druhé půle podařilo zvýšit na 3:1, převzali zcela otěže hry, vychutnali si postupovou radost a výsledek výrazně vylepšili, když střelecky se prosadili zkušení veteráni morašického fotbalu. Fakta – branky: Válek 2, Petr Kuta, Burian, F. Ropek, Kopecký – Štancl. Rozhodčí: Schejbal (Svitavy). ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Verměřovice – Jevíčko 4:1. Do vedení se dostaly Verměřovice už v 15. min. Po křídle unikl Tlapák, přesně nacentroval před branku a Kmeť lehce doťukl míč do branky - 1:0. Hosté během chvíle vyrovnali. Po hrubé chybě domácí obrany skóroval Kritbach. V 35. min. se trefil hlavou po rohovém kopu domácí Nastoupil a domácí znovu vedli. Ve druhé půli navíc přidaly Verměřovice ještě dvě branky. Nejprve napravil svojí hrubku z první půle Zdeněk Růžička, když střelou k tyči zvyšoval na 3:1. Nejkrásnější akci zápasu předvedli domácí v závěru zápasu. Po několika narážečkách na levé straně hřiště se ocitl před brankářem hostí osamocený Milan Faltus a chladnokrevně upravil na konečných 4:1.Fakta – branky: M. Kmeť, Nastoupil, Z. Růžička, M. Faltus - Kritzbach. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 2:1.⋌ (ha, fo, re, ry)