Výsledky prvního kola

1. Ústí nad Orlicí – Pardubice B 1
2. Letohrad – Nový Bydžov 1
3. Dobříkov – Cerekvice 2
4. V. Mýto – Žamberk 1
5. Zámrsk – Bítovany 2
6. Ústí n.O. B – Verměřovice 1
7. Řetová – Rybník 0
8. Choceň B – Boříkovice 0
9. Žamberk B – Lichkov 1
10. Libchavy B – D. Třešňovec  3


Supertrefa 32

UPOZORNĚNÍ PRO VÍTĚZE!
Prosíme vítěze 1. kola Pavla Bucháčka z Řetové, aby se nám ozval na telefonní číslo 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry. Děkujeme

1. LIGA

1. místo UO0112 Pavel Bucháček, Řetová    15 15
2. místo UO0048 Pavel Bambušek, Rybník 12 12
3. místo UO0039 Václav Fajfr, Choceň 12 12

UO0034 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 12 12
UO0038 Petr Kříž, Choceň 12 12
UO0037 Jindřiška Křížová, Choceň 12 12
UO0040 Lucie Křížová – Fajfrová, Choceň 12 12
UO0091 Jiří Pešek, D. Libchavy 12 12
UO0107 Radek Pešek, Libchavy 12 12
UO0098 Jolana Špačková, Sopotnice 12 12
UO0080 Renata Tauchmanová, V. Mýto 12 12

2. LIGA

UO0065    Marcela Vondřejcová, V. Mýto    12    12
UO0016    Čeněk Brebis, Žamberk    9    9
UO0136    Milan Eliáš, Č. Třebová    9    9
UO0060    Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí    9    9
UO0053    Ondřej Jeřábek, České Heřmanice    9    9
UO0129    Lukáš Ješina, Sruby    9    9
UO0066    Josef Khýn, V. Mýto    9    9
UO0094    Michal Kolář, Ústí nad Orlicí    9    9
UO0084    Zdeněk Kysilka ml., České Heřmanice    9    9
UO0031    Jiří Macháček, Semanín    9    9
UO0022    Vlastimil Marek, Č. Třebová    9    9

ČFL

UO0056    Láďa Matoušek, Sruby    9    9
UO0055    Stáňa Matoušková, Sruby    9    9
UO0057    Markéta Matoušková, V. Mýto    9    9
UO0001    Ivan Nováková, Ústí nad Orlicí    9    9
UO0010    Andrej Olenočin, Lanškroun    9    9
UO0009    Jindřiška Olenočinová, Lanškroun    9    9
UO0067    Roman Páral, V. Mýto    9    9
UO0118    Josef Pokorný ml., Č. Třebová    9    9
UO0141    Milan Pustaj, Č. Třebová    9    9
UO0070    Filip Ryant, V. Mýto    9    9
UO0071    Hana Ryantová, V. Mýto    9    9

DIVIZE

UO0007    Pavel Stasiowski, Lanškroun    9    9
UO0104    Silvie Stránská, Řetová    9    9
UO0088    Libor Stránský, Č. Třebová    9    9
UO0076    Michaela Šedivá, V. Mýto    9    9
UO0101    Miroslav Tesař, Č. Třebová    9    9
UO0100    David Tutua, Řetová    9    9
UO0128    Jana Vrabcová, Choceň    9    9
UO0127    Stanislav Vrabec, Choceň    9    9
UO0063    Miroslav Záleský, Tisová    9    9
UO0018    Miroslav Absolon ml., Žamberk    6    6
UO0049    Petr Bambušek, Rybník    6    6

KRAJSKÝ PŘEBOR

UO0135    Veronika Cinková, Č. Třebová    6    6
UO0020    Hana Čečerová, Č. Třebová    6    6
UO0138    Eduard Ditzel, Ostrov    6    6
UO0139    Eduard Ditzel ml., Ostrov    6    6
UO0017    Karel Dobroucký, Choceň    6    6
UO0051    Pavel Dvořák, Choceň    6    6
UO0140    Vladimír Fikejs, Žamberk    6    6
UO0075    Evžen Filip, V. Mýto    6    6
UO0078    Barbora Filipová, V. Mýto    6    6
UO0004    Karel Hála, Č. Třebová    6    6
UO0090    Markéta Hyksová, Č. Třebová    6    6

I.A

UO0047    Jan Chládek, Rudoltice    6    6
UO0021    Jaroslav Chudoba, Třebovice    6    6
UO0026    František Janele, Svitavy    6    6
UO0113    Pavel Jedlínský, Sopotnice    6    6
UO0033    Lukáš Kmoníček, Č. Třebová    6    6
UO0089    Milan Kopecký, Č. Třebová    6    6
UO0115    František Kovář, Přívrat    6    6
UO0074    Václav Krásný, V. Mýto    6    6
UO0014    Oldřich Kubík, Choceň    6    6
UO0085    Zdeněk Kysilka st., České Heřmanice    6    6
UO0111    Pavla Lejsková, Pardubice    6    6

I.B

UO0023    Marie Marková, Č. Třebová    6    6
UO0058    Radek Matoušek, V. Mýto    6    6
UO0019    Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová    6    6
UO0045    Marie Páchová, Jablonné n. O.    6    6
UO0142    Josef Pokorný st., Němčice    6    6
UO0005    Milan Routek, Č. Třebová    6    6
UO0068    Zdeněk Ryant, V. Mýto    6    6
UO0096    Iva Sedláková, Ústí nad Orlicí    6    6
UO0041    Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota    6    6
UO0054    Ludvík Sponner, Jaroslav    6    6
UO0008    Josef Stasiowski, Lanškroun    6    6

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

UO0106    Jiří Stránský, Řetová    6    6
UO0105    Matěj Stránský, Řetová    6    6
UO0132    Jiří Šejna, Choceň    6    6
UO0110    Božetěch Šejnoha, Ústí nad Orlicí    6    6
UO0072    Václav Šplíchal, V. Mýto    6    6
UO0124    Martin Štusák, Jablonné n. O.    6    6
UO0079    Jana Tauchmanová, V. Mýto    6    6
UO0099    Michal Tomášek, Sopotnice    6    6
UO0042    Marie Turková, Koldín    6    6
UO0087    Miroslav Veselý, Letohrad    6    6
UO0086    David Veselý, Letohrad    6    6

OKRESNÍ PŘEBOR III. TŘÍDY

UO0002    Jiří Volf, Ústí nad Orlicí    6    6
UO0003    Jiří Volf ml., Ústí nad Orlicí    6    6
UO0044    Miroslav Absolon, Žamberk    3    3
UO0015    Tamara Brebisová, Žamberk    3    3
UO0028    Daniel Broulík, Třebovice    3    3
UO0119    Vladimír Dostál, Králíky    3    3
UO0013    Oldřich Dostál, D. Čermná    3    3
UO0120    David Dostál, Králíky    3    3
UO0052    Jindřich Dvořák, Choceň    3    3
UO0050    Petr Dvořák, Choceň    3    3
UO0036    Olda Ezr, Rybník    3    3

OKRESNÍ PŘEBOR IV. TŘÍDY

UO0121    Petra Filipová, Lichkov    3    3
UO0122    Tomáš Halbrštát, Letohrad    3    3
UO0011    Jiří Herynek, Rudoltice    3    3
UO0061    Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí    3    3
UO0059    Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí    3    3
UO0062    Martin Janoušek, Brandýs n. O.    3    3
UO0114    Jana Jedlínská, Sopotnice    3    3
UO0064    Gabriela Khýnová, V. Mýto    3    3
UO0035    Ladislav Kmoníček, Č. Třebová    3    3
UO0117    Lucie Kovářová, Přívrat    3    3
UO0134    Pavel Krištof, Č. Třebová    3    3

ČEKATELÉ

UO0092    Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí    3    3
UO0093    Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí    3    3
UO0083    Jaroslava Kysilková, České Heřmanice    3    3
UO0082    Vladimír Mlynář, Klášterec n. O.    3    3
UO0029    Roman Müller, Č. Třebová    3    3
UO0103    Lubomír Myšák, Němčí    3    3
UO0133    Petr Němec, V. Mýto    3    3
UO0024    Petr Poldauf, Č. Třebová    3    3
UO0030    Jan Přívratský, Č. Třebová    3    3
UO0102    Martin Ráb, D. Libchavy    3    3
UO0006    Martin Rybka, Č. Třebová    3    3
UO0077    Jakub Šedivý, V. Mýto    3    3
UO0097    Roman Špaček, Sopotnice    3    3
UO0073    Milan Šplíchal, V. Mýto    3    3
UO0126    Jirka Štusák, Jablonné n. O.    3    3
UO0125    Martin Štusák ml., Jablonné n. O.    3    3
UO0081    Františka Tlapáková, V. Mýto    3    3
UO0043    Jiří Turek, Koldín    3    3
UO0130    Stanislav Voženílek, Choceň    3    3
UO0027    Pavel Broulík, Třebovice    0    0
UO0069    Květa Gabrielová, V. Mýto    0    0
UO0123    Lenka Halbrštátová, Letohrad    0    0
UO0137    Leoš Jantač, Lanškroun    0    0
UO0116    Lubomír Kopecký, Č. Třebová    0    0
UO0108    Josef Lejsek, Pardubice    0    0
UO0109    Josef Novák, Pardubice    0    0
UO0046    Antonín Pácha, Jablonné n. O.    0    0
UO0095    Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí    0    0
UO0025    Jakub Šindelář, Č. Třebová    0    0
UO0131    Milena Žižková, Choceň    -3    -3
UO0032    Bohumil jasanský, Dlouhá Třebová    -6    -6
UO0012    Štěpánka Kubove, Rudoltice    -6    -6