Kerhartice – Tatenice 3:0
Úvod zápasu vyšel domácím hráčům. Běžela druhá minuta, když se trefil Hanus. Poločasové vedení pak ještě navýšil Skalický. Výhru Kerhartic pečetil Brodský a domácí potvrdili vzestup herní formy.
Fakta – branky: Hanus, Skalický, Brodský. Rozhodčí: Lukes ml. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Jiskra B – Sopotnice 4:0
Hra rezervy je diametrálně odlišná výkonům na hřištích soupeřů. Na vlastní kůži to okusila Sopotnice. V první půli ještě branka nepadla, ale během dvaceti minut druhého dějství se domácí trefili třikrát a bylo rozhodnuto. Na 4:0 upravil Roček.
Fakta – branky: Jurenka, Votoupal, Pasker, Roček. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:3. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

Žichlínek – Těchonín 3:3
penalty 3:4
Žichlínek vstoupil do zápasu impozantně, už v deváté minutě prostřelil brankáře hostí Dorazil. Na 2:0 z pohledu domácích pak hlavou zvýšil v 32. minutě Zahradník. Již za minutu ale následoval moment, kdy brankář domácích před velkým vápnem fauloval útočníka a viděl za to červenou kartu. Na Žichlínek tedy čekalo perných 60 minut hry o deseti. Do poločasu se podařilo skóre udržet, i v deseti byl Žichlínek lepším na trávníku a svou kombinační hrou zavářel hráčům Těchonína. Ti ale na začátku druhého poločasu dokázali během deseti minut skóre otočit ve svůj prospěch. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a v 63. minutě srovnal Jelínek. Do konce se již skóre neměnilo, takže rozhodoval penaltový rozstřel, ze kterého vyšli lépe hosté.
Fakta – branky: Dorazil, Zahradník, Jelínek – Kovanda, Roček, Krejčí. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 2:3. ČK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Rybník – Rudoltice 1:1
penalty 3:2
Branky padaly až ve druhém poločase. Skóre otevřel v 47. minutě domácí Martin Kareš. Vedení drželi do 82. minuty, kdy vyrovnával Stránský. Přestřelka to nebyla ani v dodatečném rozstřelu.
Fakta – branky: Mar. Kareš – Stránský. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Dolní Dobrouč – Boříkovice 4:2
Za stálého deště se hrálo bojovné utkání. Domácí sestavu hodně lepili, což mělo za následek velké množství chyb. Jednu z nich hosté potrestali a ujali se vedení. Těsně před koncem poločasu vyrovnal Ryšavý. Avšak úsilí domácích o zisk tří bodů se vyplatilo. Na bedra to vzal Švercl, když třemi góly nasměroval svůj tým k výhře. Boříkovice už jenom korigovaly stav.
Fakta – branky: Švercl 3, M. Ryšavý – Pražák, Skoták. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Brandýs n. O. – Němčice 3:3
penalty 2:3
Hosté v prvním poločase kontrolovali hru a po nuceném střídání v obraně domácích počáteční nesoulad potrestali dvěma slepenými góly. Po třetí brance se zdálo rozhodnuto, ale Brandýs se vzepřel nepřízni osudu, během sedmi minut bylo srovnáno a do konce utkání domácí svojí bojovností byli blíže vítězství. Ovšem v penaltách tři domácí hráči zklamali, shodným způsobem poslali míč na stojícího brankáře.
Fakta – branky: Šilar, Šroler, Horáček – Maco, Čikl, Hurt. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Žamberk B – Mistrovice 1:2
V dešti se hrálo za stálé převahy žamberského béčka. Bylo až neuvěřitelné, kolik toho dokázal pochytat velezkušený brankář Růžička a co všechno dokázali domácí střelci neproměnit. Mistrovicím navíc pomohla hned čtyřikrát konstrukce branky. Zákonitý trest pak přišel pro rezervu po hodině. Škorpil si nejprve vymodlil faul, vzápětí perfektním obstřelem vyrovnal a tentýž hráč rozhodl v nastavení o překvapivé výhře hostí.
Fakta – branky: P. Huška st. – Škorpil 2. Rozhodčí: Kabrda. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

1. Těchonín 4 3 1 0 0 15:5 11
2. Mistrovice 4 3 1 0 0 8:3 11
3. Rybník 4 2 1 0 1 8:5 8
4. Jiskra B 4 2 0 1 1 22:10 7
5. Žichlínek 4 1 1 2 0 13:7 7
6. Brandýs n. O. 4 2 0 1 1 8:10 7
7. Žamberk B 4 2 0 0 2 10:6 6
8. D. Dobrouč 4 2 0 0 2 11:11 6