Těchonín – Albrechtice 4:0
Duel dvou týmů ohrožených sestupem vyzněl jednoznačně pro Těchonín, který už se bodově dotáhl na Boříkovice a rychle utíká ze spodních pater tabulky.
Fakta – branky: Kovanda 2, Hynek z penalty, Jironč. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0. Diváci: 80.

FC Jiskra 2008 B – Semanín 1:4
Hosté rozhodli o svém vítězství již v první polovině poločasu a potvrdili svou jarní formu.
Fakta – nehlášeno.

Č. Heřmanice – D. Dobrouč 4:2
Heřmaničtí potřebovali zvítězit, neboť v dosavadním průběhu jara mnoho bodů nezískali. Po zlepšeném výkonu porazili silnou Dolní Dobrouč.
Fakta – branky: Chleboun 2, Žukovský, Šrut – Matějíček, Švercl. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 2:3. Poločas: 1:0. Diváci: 80.

Brandýs n. O. – Sloupnice 2:3 PK
Sloupenští si počínali mnohem lépe v první půli. V 15. minutě napřáhl Štarman a hosté vedli. Na konci prvního dějství zahrával přímý kop Motyčka a přízemní střelu z pěta-
třiceti metrů poslal s pomocí tyče do branky.
Přestávka domácímu mužstvu přišla vhod a po změně stran Brandýs vyrovnal. V 58. minutě snížil hlavou Horáček, následně však selhal při penaltě, kterou mu lapil brankář hostí. Jak se později ukázalo, penalty chytat umí. Na 2:2 vyrovnal v 74. minutě Hanzl. V penaltovém rozstřelu vyhráli hosté 4:1, když první dva pokusy domácích sloupenský brankář vyrazil.
Fakta – branky: Horáček, Hanzl – Štarman, Motyčka. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 2:3. Poločas: 0:2. Diváci: 110.

Sopotnice – Tatenice 2:3
Zápas nezačal šťastně pro gólmana domácího týmu. Ten již ve druhé minutě vyrobil hrubku a Jelínek jen uklidil míč do prázdné branky – 0:1. Hned po přestávce však Sopotničtí vyrovnali, když se pěknou střelou z dálky prezentoval Mašanský. V 53. minutě už domácí vedli, když zaúřadoval nejlepší střelec soutěže Kubišta. Jenže Tateničtí se nevzdali a skóre srovnali. Postaral se o to David Tareš. A co víc, odvezli si nakonec tři body. Dvě minuty před koncem podnikli ojedinělý útok a Soukop rozhodl.
Fakta – branky: Kubišta, Mašanský – Jelínek, Tareš, Soukop. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:3. Poločas: 0:1. Diváci: 150.

Sruby – Boříkovice 4:0
První poločas se hrál za stálé převahy domácích. První branku vstřelily Sruby v 29. minutě, postaral se o ni Gerčák. O chvíli později zvýšil na 2:0 Jiráský. Převaha lídra soutěže pokračovala i po změně stran. V 67. minutě mířil přesně Chadima a čtvrt hodiny před koncem dal svůj druhý gól Jiráský. V posledních minutách ještě domácí zahodili tři vyložené příležitosti.
Fakta – branky: Jiráský 2, Gerčák, Chadima. Rozhodčí: Nekvinda. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Poločas: 2:0.

Žamberk B – Rybník 2:3 PK
Ve vyrovnaném utkání drželi míč častěji na kopačkách domácí, do vedení šli ale vůbec první střelou na branku hosté. Vyrovnání zařídil těsně před přestávkou zkušený Menzel, když největší šance spálil P. Huška. Po přestávce se role vyměnily, když Žamberští zužitkovali svou převahu a ujali se vedení, jenže Rybničtí chvíli nato vyrovnali a v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější.
Fakta – branky: Menzel, Jírů – Hůlka, Beránek. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:2. Poločas: 1:1. Diváci: 90.

(bed, kor, jb)