Další těžký duel mají za sebou Sloupenští a znovu jej zvládli.

Těchonín – Sruby 1:5
Fotbalisté Srubů zaslouženě na půdě Těchonína zvítězili a vstoupili tak velmi dobře do nové sezony.
Fakta – branky: Maleček – Gerčák 2, Zavřel, Chadima, Jiráský. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Albrechtice – FC Jiskra B 1:2
Vstup do zápasu nebyl příliš výrazný ani z jedné strany. Obě mužstva se postupně dostávala do tempa, ale šancí ani na jedné k vidění příliš nebylo. Až po půl hodině hry došlo na první výraznější moment, kdy po nepřehledné situaci nařídil hlavní sudí Brychta pokutový kop, což nikdo na stadionu nechápal. Domácí ji s jistotou proměnili a dostali se do vedení. Ještě do konce poločasu stihl srovnat krok Šmolík. Druhý gól z kopačky Šmolíka přišel v 56. minutě a hosté vedli. Do konce utkání se již nic převratného nestalo.
Fakta – branky: Hrabáček – Šmolík. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Semanín – Brandýs 2:3 PK
Do vedení šli překvapivě hosté, když Pavlíček nepohrdl nabídnutou šanci od domácího stopera Fišara. Semanín do poločasu otočil v rozmezí od 35. až 43. minuty parádními brankami Dvořáka a Herynka. Kdo čekal jasný výsledek ze strany domácího favorita, byl zklamán. V 50. minutě se z přímého kopu trefil Zhorela a hosté zakopali před svojí brankou obranný val, který domácí bez osmi hráčů sestavy nedokázali překonat. Na pokutové kopy byl šťastnější Brandýs a Semanínu zbyly oči pro pláč.
Fakta – branky: Dvořák, Herynek – Pavlíček, Zhorela. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Boříkovice – Rybník 2:0
V utkání nadprůměrné okresní úrovně byli domácí téměř po celý zápas lepší a svoji aktivitu zúročili dvěma góly. Nejprve se dokonale trefil Jarda Šponar a ve druhé půli propadl centr do vápna až k Romanovi Pražákovi, který navýšil na 2:0. Domácí ještě trefili tyč. Hostům největší možnost na srovnání stavu zlikvidoval perfektním zákrokem brankář Václavek.
Fakta – branky: Šponar, Pražák. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

D. Dobrouč – Sloupnice 1:2
Převážná většina hry se odehrávala na půlce hostí, ale branka byla snad zakletá. Ve 35. minutě trefil Huška tyč, o pět minut později neproměnil penaltu Švercl. Do vedení se tak dostali hosté v 50. minutě, kdy krásná střela Bednáře ze třiceti metrů skončila v brance. Vyrovnání přišlo čtvrt hodiny před koncem z kopačky Hušky. Vzápětí zazvonilo břevno, které nastřelil jeden z domácích hráčů. Dobroučtí se i nadále tlačili před branku soupeře, ale nebylo jim přáno. Naopak v poslední minutě podnikli hosté rychlý brejk a dali vítězný gól.
Fakta – branky: Huška – Bednář, Mikles. Rozhodčí: Dvořák. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Sopotnice – Č. Heřmanice 2:1
Již ve 13. minutě se měnilo skóre, když se prosadil Stárek ze samostatného úniku a i nadále měli domácí hráči mírnou herní převahu. Další góly ale přišly až po přestávce. V 52. minutě potrestal chybu v obraně Sopotnice Vera. Nerozhodný stav nevydržel dlouho, svým druhým gólem v zápase poslal domácí do vedení Stárek. Sopotnice sice zvítězila, ale výkonem příliš nepřesvědčila. Hosté se prezentovali sympatickým výkonem.
Fakta – branky: Stárek 2 – Vera. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Tatenice – Žamberk B 2:0
Domácí hráči dali již během prvního poločasu dvě branky a svůj náskok hlídali až do konce utkání