Těchonín dostal 'bůro' od Srubů, Semanín má jen bod

Orlickoústecko – Výtečným způsobem začali sezonu okresního přeboru II. třídy fotbalisté Srubů, kteří měli první kolo odložené a ve druhém přesvědčivě zvítězili v Těchoníně, který naopak začal velmi špatně.

20.8.2013

Ilustrační fotoFoto: archiv

Další těžký duel mají za sebou Sloupenští a znovu jej zvládli.

Těchonín – Sruby 1:5
Fotbalisté Srubů zaslouženě na půdě Těchonína zvítězili a vstoupili tak velmi dobře do nové sezony.
Fakta – branky: Maleček – Gerčák 2, Zavřel, Chadima, Jiráský. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Albrechtice – FC Jiskra B 1:2
Vstup do zápasu nebyl příliš výrazný ani z jedné strany. Obě mužstva se postupně dostávala do tempa, ale šancí ani na jedné k vidění příliš nebylo. Až po půl hodině hry došlo na první výraznější moment, kdy po nepřehledné situaci nařídil hlavní sudí Brychta pokutový kop, což nikdo na stadionu nechápal. Domácí ji s jistotou proměnili a dostali se do vedení. Ještě do konce poločasu stihl srovnat krok Šmolík. Druhý gól z kopačky Šmolíka přišel v 56. minutě a hosté vedli. Do konce utkání se již nic převratného nestalo.
Fakta – branky: Hrabáček – Šmolík. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Semanín – Brandýs 2:3 PK
Do vedení šli překvapivě hosté, když Pavlíček nepohrdl nabídnutou šanci od domácího stopera Fišara. Semanín do poločasu otočil v rozmezí od 35. až 43. minuty parádními brankami Dvořáka a Herynka. Kdo čekal jasný výsledek ze strany domácího favorita, byl zklamán. V 50. minutě se z přímého kopu trefil Zhorela a hosté zakopali před svojí brankou obranný val, který domácí bez osmi hráčů sestavy nedokázali překonat. Na pokutové kopy byl šťastnější Brandýs a Semanínu zbyly oči pro pláč.
Fakta – branky: Dvořák, Herynek – Pavlíček, Zhorela. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Boříkovice – Rybník 2:0
V utkání nadprůměrné okresní úrovně byli domácí téměř po celý zápas lepší a svoji aktivitu zúročili dvěma góly. Nejprve se dokonale trefil Jarda Šponar a ve druhé půli propadl centr do vápna až k Romanovi Pražákovi, který navýšil na 2:0. Domácí ještě trefili tyč. Hostům největší možnost na srovnání stavu zlikvidoval perfektním zákrokem brankář Václavek.
Fakta – branky: Šponar, Pražák. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

D. Dobrouč – Sloupnice 1:2
Převážná většina hry se odehrávala na půlce hostí, ale branka byla snad zakletá. Ve 35. minutě trefil Huška tyč, o pět minut později neproměnil penaltu Švercl. Do vedení se tak dostali hosté v 50. minutě, kdy krásná střela Bednáře ze třiceti metrů skončila v brance. Vyrovnání přišlo čtvrt hodiny před koncem z kopačky Hušky. Vzápětí zazvonilo břevno, které nastřelil jeden z domácích hráčů. Dobroučtí se i nadále tlačili před branku soupeře, ale nebylo jim přáno. Naopak v poslední minutě podnikli hosté rychlý brejk a dali vítězný gól.
Fakta – branky: Huška – Bednář, Mikles. Rozhodčí: Dvořák. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Sopotnice – Č. Heřmanice 2:1
Již ve 13. minutě se měnilo skóre, když se prosadil Stárek ze samostatného úniku a i nadále měli domácí hráči mírnou herní převahu. Další góly ale přišly až po přestávce. V 52. minutě potrestal chybu v obraně Sopotnice Vera. Nerozhodný stav nevydržel dlouho, svým druhým gólem v zápase poslal domácí do vedení Stárek. Sopotnice sice zvítězila, ale výkonem příliš nepřesvědčila. Hosté se prezentovali sympatickým výkonem.
Fakta – branky: Stárek 2 – Vera. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Tatenice – Žamberk B 2:0
Domácí hráči dali již během prvního poločasu dvě branky a svůj náskok hlídali až do konce utkání

Řemeslné práce - Řemeslné práce Sádrokartonář15 000 Kč

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb ZEDNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: celá ČR, Kontakt: Ing. Záleský telefonicky 608 889 670 nebo e-mailem: milan.zalesky@isotep.cz. Pracoviště: Isotep s.r.o., Královéhradecká, č.p. 1089, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: Milan Záleský, +420 608 889 670.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka20 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Klášterec nad Orlicí 162, PSČ 561 82, Administrativní pracovník/nice, obchodní oddělení, objednávky a fakturace, Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, spolehlivost, pečlivost, znalost práce PC (Excel, Word), Nástup možný ihned, Nabízíme: svačiny zdarma, závodní stravování - teplé obědy, výhodné ceny nákupu masa a masných výrobků, Kontakt: e-mailem zaslat životopis, Osobní jednání po telefonické domluvě na č. 775 585 086. Pracoviště: Klášterecké masné pochoutky, a.s., 561 82 Klášterec nad Orlicí. Informace: Zdeněk Vykydal, +420 775 585 086.

2475 - Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra -21 000 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra - Domácí specializovaná hospicová péče. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: 17. listopadu č.p. 69, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, Hledáme zdravotní sestru, která se chce stát součástí multidisciplinárního týmu a bude se podílet na péči o pacienty v závěru života a doprovázet jejich blízké., Požadujeme: , - odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. a osvědčením k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrací), - dovednost práce na PC, - chuť učit se a pracovat na svém odborném rozvoji, - řidičské oprávnění sk. B, - schopnost samostatné práce a zároveň týmové spolupráce, - praxe u lůžka či v ambulanci, Náplň práce:, - ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech, - zajištění nočních a víkendových pohotovostí, - spolupráce s lékaři, - administrativa, - psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou, - podpora pozůstalých, - ochota se dále vzdělávat v oblasti paliativní péče , - rozvíjet a šířit hospicovou myšlenku, Nabízíme: , - komplexní zapracování do tématu paliativní péče, - smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu, - plný úvazek, možnost dohody na zkrácený úvazek, - příspěvek na stravování, - 5 týdnů dovolené, - vzdělávání a odborný růst, - zázemí stabilní organizace, - podporu kolektivu, - pravidelné intervize, supervize týmu i jednotlivců, Nástup možný dle dohody., Kontaktní osoba:, Renata Prokopcová, tel.č. 739 383 597, Životopisy a motivační dopisy zasílejte:, elektronicky na adresu: katarina.zelenakova@uo.hk.caritas.cz , nebo poštou na adresu: Na Kopečku 356, 561 51 Letohrad. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad orlicí - pracoviště ústí nad orlicí, 17. listopadu, č.p. 69, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: Renata Prokopcová, +420 739 383 597.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vrátný73 Kč

Vrátní VRÁTNÝ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 86.4 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Skořenice č.p. 135, 565 01 Choceň 1, Pozice je vhodná i pro OZP, Kontakt: Vaco Martin, tel.: 775 860 581, e-mail: martin.vaco@lamaagency.cz. Pracoviště: Lama agency s.r.o. - pracoviště skořenice u chocně, 565 01 Choceň 1. Informace: Martin Vaco, +420 775 860 581.