OP II. třídy  STAVONA
Helvíkovice – Král./Č. Voda B 0:3, Rybník – Boříkovice 0:3, Těchonín – Č. Heřmanice 5:4, Dobříkov B – D. Dobrouč 2:1, Sloupnice – Řetová 2:1 PK:, Sruby – Choceň B 1:2 PK., Tatenice – Sopotnice 2:3.

1.    Sloupnice    5    3    0    1    24:14    21
2.    Řetová    5    1    1    2    19:16    18
3.    D. Dobrouč    5    0    2    2    24:18    17
4.    Č. Heřmanice    4    2    0    3    27:15    16
5.    Boříkovice    5    0    1    3    17:12    16
6.    Těchonín    4    1    1    3    25:26    15
7.    Choceň B    2    4    0    3    18:16    14
8.    Tatenice    3    1    3    2    19:20    14
9.    Sopotnice    4    1    0    4    24:27    14
10.    Dobříkov B    3    0    3    3    20:21    12
11.    Král./Č. Voda B    3    0    1    5    14:17    10
12.    Rybník    2    1    2    4    14:20    10
13.    Sruby    1    1    1    6    12:22    6
14.    Helvíkovice    2    0    0    7    14:27    6

OP III. třídy
Mistrovice – Kerhartice 3:2, D. Čermná – Albrechtice 0:2, Žichlínek – Kunvald 1:5, Luková – Lichkov 2:0, Brandýs n. O. – Rudoltice 2:1, Klášterec n. O. – Žamberk B 1:3.
1.    Brandýs n. O.    7    1    0    1    23:9    23
2.    Žamberk B    7    0    0    2    23:12    21
3.    Kunvald    4    0    4    1    26:20    16
4.    Rudoltice    3    2    2    2    17:14    15
5.    Lichkov    5    0    0    4    16:16    15
6.    Žichlínek    3    2    0    4    20:18    13
7.    Albrechtice    3    1    2    3    10:13    13
8.    D. Čermná    4    0    0    5    24:22    12
9.    Luková    2    2    0    5    14:26    10
10.    Klášterec    2    0    2    5    12:19    8
11.    Kerhartice    2    1    0    6    15:23    8
12.    Mistrovice    2    1    0    6    12:20    8

OP IV. třídy
Verměřovice B – Albrechtice B 3:1, Kerhartice B – Němčice 4:2, Dlouhoňovice – Tatenice B odl., D. Třešňovec – Jehnědí 6:0, Ústí n. O. C – Libchavy B 6:1.

1.    Ústí n.O. C    6    1    0    0    30:8    20
2.    Verměřovice B    5    0    2    1    17:12    17
3.    Libchavy B    5    1    0    2    22:22    17
4.    D. Třešňovec    4    0    0    4    24:14    12
5.    Němčice    3    1    0    4    9:14    11
6.    Kerhartice B    3    0    1    4    22:24    10
7.    Dlouhoňovice    3    0    0    4    14:16    9
8.    Albrechtice    2    0    1    5    14:22    7
9.    Jehnědí    2    0    0    5    11:22    6
10.    Tatenice B    1    1    0    5    11:20    5