Kunvald – D. Čermná 4:1
Hrálo se pěkné a vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Domácí hráči měli ale přeci jen o něco více ze hry a převahu zúročili pěknými brankami. O všechny čtyři se postaral Roman Moudrý. Domácí mužstvo podržel svými dobrými zákroky také brankář Janata, kterého zlobil především dolnočermenský Faltejsek. Pohlednému fotbalu přispěl velmi dobrým výkonem také rozhodčí Horníček se svými asistenty. Fakta – branky: Moudrý 4 – Havel z pen. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 0:2. ČK: 0:2. Diváci: 100. Poločas 2:0.

Kerhartice – Sopotnice 5:1
Úvod utkání patřil hostům, ale v 15. min. Slavík ideálně uvolnil Teplého, který otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 28 min. uviděl červenou kartu hostující L. Mašanský. Ve 31. min. měli velkou šanci hosté, avšak vytěžili po zákroku Kopečka pouze rohový kop.
Podobný scénář měl úvod druhého poločasu, hosté se snažili o vyrovnání, ale v 58. min. se poprvé ideálně trefil Eliáš a bylo to 2:0. V 60. min. byl vyloučen Sopotnice Honzík. V 80 min. se z trestného kopu následně trefil M. Mašanský a snížil na 1:2. Hosté i o 9 hráčích byly nebezpeční a domácí se stále museli strachovat o vítězství. V 87 min. se z trestného kopu trefil Eliáš a zvýšil na 3:1. Hosté v závěru zápasu hráli již vyloženě pouze na vyrovnání, a tak se domácí dostávali do šancí, které také využili. Nejdříve v 89 min. Slavík zvýšil na 4:1 a v nastavení pečetil domácí vítězství Šebrle. Fakta - branky: Eliáš 2, Teplý, Slavík, Šebrle - M. Mašanský. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:5. ČK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Tatenice – Sruby 0:1
Utkání poznamenal jako většinu nedělních zápasů silný vítr. V prvním poločase si domácí vytvořili několik šancí, ale ani jednou se branky nedočkali. Blízko jí byli v 8. min., kdy obranou hostí prošel Smrkal, ale mířil pouze do tyče. Podobně se vedlo tatenickému Krejčímu, jenž střílel o osm minut později do břevna. Domácí tlačili i ve druhé půli, ale dařilo se jim úplně stejně, když už překonali brankáře hostí, střela mířila do tyče. To byl i případ Štrbíka, jenž zaznamenal třetí střelu domácích do tyče. Sruby tak udeřily z první nebezpečné situace v 60. min. a vítězství si už pohlídaly. Fakta – Branka: Rozhodčí: Zuzík. Bez karet. Diváci: 220. Poločas: 0:0.

Jablonné n. O. – D. Dobrouč 2:3
Zápas o první místo se hrál před fantastickou diváckou kulisou. Do ochozů stadionu se namačkalo více než čtyři stovky fanoušků.
A byli spokojení. Zápas měl vynikající úroveň. Na začátku byli určitě rozjaření domácí příznivci, protože po hlavičce Josefa Rady šlo už v 8. min. Jablonné do vedení. Druhou branku mohl přidat Kylar, jenž šel sám na brankáře hostí, leč nedal. Po chvilce si to s tím samým výsledkem Kylar zopakoval znovu a přišel trest. Hosté zaútočili a Švercl střelou k tyči srovnal na 1:1.

Po obrátce poslal Jablonné znovu do vedení Vaníček – 2:1. V 62. min. ale domácí obrana zachybovala a dovolila Řehákovi vyrovnat na 2:2. V 71. min. vypadl domácímu brankáři míč z rukou, čehož pohotově využil Švercl – 2:3. Od této chvíle domácí hosty přibili na jejich polovinu a z tlaku se dopracovali až k penaltě. Tu však neproměnili. Tím patrně Jablonné urazilo fotbalového pánaboha a jejich střely mířily do tyče a do břevna. Dobrouč vedení tak nakonec udržela Fakta – branky: Rada, Vaníček – Švercl 2, Řehák. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (Ryšavý). Diváci: 430. Poločas: 1:1.
Králíky/ Č. Voda B – Albrechtice 2:2. Úvod zápasu, který se hrál v neděli, což logicky znamenalo za silného větru, byl vyrovnaný. Střelecké pokusy domácích Kroczaka, Paskera ani Stašáka nenalezly svůj cíl. Po výkopu červenovodského brankáře Kalianka se dostal k míči Pasker a až jeho pokus znamenal první branku utkání – 1:0. Hosté měli šanci vyrovnat ve 32. min., ale střela Faltuse skončila jenom na pravé tyči. Domácí kapitán Stašák kontroval individuální akcí, ale jeho pokusu chyběly centimetry, prolétl těsně nad břevnem.

Druhý poločas začal náporem a hosté v 50. min. vykopávali Stašákovu střelu z brankové čáry. Vyrovnání oboustranně útočného fotbalu přinesla hostím Faltusova pumelice z přímého kopu do šibenice. Domácí šli ale ještě jednou do vedení. V 78. min. našel pěknou přihrávkou Sedlák Stašáka a bylo to 2:1. V dramatickém závěru zápasu nejprve domácí brankář Kalianko vyrazil střelu Faltuse z přímého kopu, jenže ho přeci jen překonal po další standardní situaci Tylman a srovnal na 1:1. Fakta – branky: Pasker, Stašák – Faltus, Tylman. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Brandýs - Lanškroun B 2:3
Domácí šli v zápase dvakrát do vedení, ale neudrželi ho. Když rozhodčí ocenil nakopnutí domácího útočníka brankářem hostí pouze žlutou kartou, měli domácí v závěru i smůlu. V páté minutě nastavení odpískal sudí proti domácím pokutový kop, který proměnil Šáňa a stanovil tím výsledek zápasu na 3:2 pro Lanškroun. Fakta - branky: Šebetka, Fikejz - Karel, Šila, Šáňa z pen. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 4:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Rybník – Mistrovice 1:2
První půlka vyrovnaného utkání skončila remízou 1:1. Po chybě obrany domácích v druhé půli šli hosté do vedení a domácím se už nepodařilo ani přes řadu gólových šanci výsledek zápasu změnit. Fakta – branky: Kovář – Junek, Vaníček. Rozhodčí : Ropek. ŽK: 0:1- Diváci: 200. Poločas: 1:1.