VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tabulkový přehled fotbalových soutěží mužů

Orlickoústecko - Pro podzimní část fotbalové sezony 2017/18 mají všechny týmy splněno. Kdo je na předních příčkách, bude spokojen, kdo ne, tak není nikde napsáno, že se to nemůže po zimní přestávce změnit. Druhá polovina začne v březnu příštího roku.

3.12.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

OP III. třídy

Podzimní tabulka
1. Ústí nad Orlicí 11 10 0 1 40:6 29
2. Boříkovice 11 10 0 1 20:13 29
3. České Heřmanice 11 7 0 4 34:18 22
4. Lichkov 11 6 0 5 34:27 19
5. Helvíkovice 11 6 0 5 28:22 19
6. Kerhartice 11 6 0 5 32:30 17
7. Mistrovice 11 5 0 6 27:22 16
8. Luková 11 5 0 6 18:28 13
9. Dolní Třešňovec 11 4 0 7 29:31 12
10. Kunvald 11 3 0 8 25:46 8
11. Rudoltice B 11 2 0 9 11:33 7
12. Žichlínek B 11 2 0 9 11:33 7

Doma
1. Ústí nad Orlicí 5 5 0 0 29:2 15
2. Helvíkovice 6 4 0 1 21:7 15
3. Boříkovice 6 5 0 1 12:10 15
4. Kerhartice 6 4 0 1 23:9 14
5. České Heřmanice 6 4 0 2 22:7 13
6. Luková 5 2 0 1 11:8 10
7. Lichkov 6 3 0 3 15:12 9
8. Kunvald 6 1 0 3 20:24 7
9. Mistrovice 5 2 0 3 15:9 6
10. Dolní Třešňovec 5 1 0 4 10:13 4
11. Žichlínek B 5 1 0 4 4:9 4
12. Rudoltice B 5 1 0 4 6:11 3

Venku
1. Ústí nad Orlicí 6 5 0 1 11:4 14
2. Boříkovice 5 5 0 0 8:3 14
3. Lichkov 5 3 0 2 19:15 10
4. Mistrovice 6 3 0 3 12:13 10
5. České Heřmanice 5 3 0 2 12:11 9
6. Dolní Třešňovec 6 3 0 3 19:18 8
7. Helvíkovice 5 1 0 4 7:15 4
8. Rudoltice B 6 1 0 5 5:22 4
9. Kerhartice 5 1 0 4 9:21 3
10. Luková 6 1 0 5 7:20 3
11. Žichlínek B 6 1 0 5 7:24 3
12. Kunvald 5 0 0 5 5:22 1

OP II. třídy

Podzimní tabulka
1. Dolní Dobrouč 13 9 0 4 47:21 26
2. Žichlínek 13 9 0 4 37:19 26
3. Albrechtice 13 9 0 4 34:20 26
4. Brandýs nad Orlicí 13 9 0 4 35:24 25
5. Dolní Čermná 13 7 0 6 39:30 23
6. Rudoltice 13 8 0 5 29:33 23
7. Rybník 13 7 0 6 26:32 21
8. Jehnědí 1980 13 6 0 7 38:29 20
9. Žamberk B 13 6 0 7 32:22 19
10. Sopotnice 13 6 0 7 26:35 17
11. FC Jiskra 2008 B 13 5 0 8 31:47 17
12. Verměřovice 13 5 0 8 33:42 15
13. Klášterec n. Orlicí 13 4 0 9 39:42 12
14. Němčice 13 1 0 12 22:72 3

Doma
1. Žichlínek 7 6 0 1 24:6 18
2. FK Dolní Dobrouč 6 5 0 0 32:6 17
3. TJ Albrechtice 7 5 0 1 24:8 17
4. Brandýs nad Orlic í 7 5 0 1 21:9 17
5. SK Rybník 7 5 0 2 19:15 15
6. TJ Dolní Čermná 7 4 0 3 19:8 13
7. 1. FC Žamberk B 6 3 0 3 16:6 10
8. FK Jehnědí 1980 6 3 0 3 18:15 9
9. TJ Sopotnice 6 3 0 3 16:16 9
10. TJ Sokol Rudoltice 6 1 0 3 13:16 8
11. TJ Verměřovice 7 2 0 4 18:27 8
12. FC Jiskra 2008 B 6 1 0 4 12:16 7
13. Klášterec nad Orlicí 6 2 0 4 14:21 6
14. TJ Sokol Němčice 7 1 0 6 16:37 3

Venku
1. Rudoltice 7 5 0 2 16:17 15
2. FK Jehnědí 1980 7 3 0 4 20:14 11
3. TJ Dolní Čermná 6 3 0 3 20:22 10
4. FC Jiskra 2008 B 7 3 0 4 19:31 10
5. 1. FC Žamberk B 7 3 0 4 16:16 9
6. FK Dolní Dobrouč 7 3 0 4 15:15 9
7. TJ Albrechtice 6 3 0 3 10:12 9
8. Fotbal Žichlínek 6 3 0 3 13:13 8
9. Brandýs n.Orlicí 6 3 0 3 14:15 8
10. TJ Sopotnice 7 3 0 4 10:19 8
11. TJ Verměřovice 6 2 0 4 15:15 7
12. Klášterec nad Orlicí 7 2 0 5 25:21 6
13. SK Rybník 6 2 0 4 7:17 6
14. TJ Sokol Němčice 6 0 0 6 6:35 0

I. B třída - A

Podzimní tabulka
1. Rosice nad Labem 13 12 0 1 34:14 32
2. Rozhovice 13 9 0 4 39:19 28
3. Tuněchody 13 9 0 4 25:17 26
4. Proseč 13 8 0 5 30:21 25
5. Choltice 13 9 0 4 25:17 25
6. Starý Mateřov 13 7 0 6 25:17 21
7. Horní Jelení 13 7 0 6 31:33 21
8. Stolany 13 5 0 8 36:36 17
9. Prosetín 13 5 0 8 28:35 16
10. Staré Hradiště 13 5 0 8 22:33 15
11. Řečany n. Labem 13 4 0 9 21:30 13
12. Srch 13 4 0 9 26:33 12
13. Lázně Bohdaneč 13 3 0 10 14:24 11
14. Sruby 13 4 0 9 19:46 11

Doma
1. Rozhovice 7 6 0 1 27:6 19
2. Choltice 7 5 0 1 19:8 17
3. Tuněchody 6 5 0 1 14:2 16
4. Rosice nad Labem 6 4 0 1 17:5 15
5. Starý Mateřov 6 4 0 2 15:5 13
6. Proseč 7 4 0 3 16:12 13
7. Prosetín 7 4 0 3 19:16 12
8. Staré Hradiště 7 4 0 3 14:11 12
9. Horní Jelení 7 4 0 3 17:15 12
10. Stolany 6 3 0 3 22:12 11
11. Srch 6 2 0 3 19:13 8
12. Sruby 6 2 0 3 11:11 8
13. Řečany nad Labem 7 2 0 5 15:17 7
14. Lázně Bohdaneč 6 1 0 4 7:10 7

Venku
1. Rosice nad Labem 7 7 0 0 17:9 17
2. Proseč 6 4 0 2 14:9 12
3. Tuněchody 7 4 0 3 11:15 10
4. Rozhovice 6 3 0 3 12:13 9
5. Horní Jelení 6 3 0 3 14:18 9
6. Starý Mateřov 7 3 0 4 10:12 8
7. Choltice 6 3 0 3 6:9 8
8. Řečany nad Labem 6 2 0 4 6:13 6
9. Stolany 7 2 0 5 14:24 6
10. Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 7:14 4
11. Prosetín 6 1 0 5 9:19 4
12. Srch 7 1 0 6 7:20 4
13. Staré Hradiště 6 1 0 5 8:22 3
14. Sruby 7 1 0 6 8:35 3

I. B třída - B

Podzimní tabulka
1. Zámrsk 13 12 0 1 60:14 35
2. Ústí nad Orlicí B 13 10 0 3 37:15 31
3. Tatenice 13 9 0 4 48:30 27
4. Libchavy 13 8 0 5 31:28 25
5. Jablonné n. Orlicí 13 8 0 5 36:29 24
6. FC Jiskra 2008 13 7 0 6 42:26 20
7. Sloupnice 13 7 0 6 24:29 20
8. Lanškroun B 13 5 0 8 24:21 18
9. M. Třebová B 13 5 0 8 23:29 16
10. Řetová 13 6 0 7 21:32 16
11. Dolní Újezd B 13 6 0 7 22:36 16
12. Opatovec 13 4 0 9 23:37 13
13. Těchonín 13 2 0 11 27:53 8
14. Horní Újezd 13 2 0 11 8:47 4

Doma
1. Zámrsk 6 5 0 0 33:9 17
2. FC Jiskra 2008 7 5 0 2 32:8 15
3. Jablonné nad Orlicí 7 5 0 2 19:10 15
4. Tatenice 6 5 0 1 18:9 15
5. Libchavy 7 4 0 2 17:10 15
6. Ústí nad Orlicí B 6 4 0 2 15:2 13
7. M. Třebová B 6 3 0 2 11:7 12
8. Sloupnice 6 4 0 2 14:11 12
9. Opatovec 6 4 0 2 15:15 12
10. Řetová 7 2 0 3 16:19 10
11. Dolní Újezd B 7 2 0 3 13:20 10
12. Lanškroun B 6 2 0 3 13:11 9
13. Těchonín 7 2 0 5 21:29 6
14. Horní Újezd 7 0 0 6 6:23 2

Venku
1. Zámrsk 7 6 0 1 27:5 18
2. Ústí nad Orlicí B 7 6 0 1 22:13 18
3. Tatenice 7 4 0 3 30:21 12
4. Libchavy 6 3 0 3 14:18 10
5. Lanškroun B 7 2 0 5 11:10 9
6. Jablonné nad Orlicí 6 3 0 3 17:19 9
7. Sloupnice 7 3 0 4 10:18 8
8. Dolní Újezd B 6 2 0 4 9:16 6
9. Řetová 6 2 0 4 5:13 6
10. FC Jiskra 2008 6 2 0 4 10:18 5
11. M. Třebová B 7 1 0 6 12:22 4
12. Těchonín 6 0 0 6 6:24 2
13. Horní Újezd 6 1 0 5 2:24 2
14. Opatovec 7 0 0 7 8:22 1

I. A třída

Podzimní tabulka
1. Luže 13 12 0 1 70:16 36
2. Dolní Újezd 13 9 0 4 36:23 27
3. Vysoké Mýto B 13 9 0 4 30:14 26
4. Horní Ředice 13 7 0 6 34:26 23
5. Letohrad B 13 7 0 6 35:24 22
6. Rohovládova Bělá 13 7 0 6 26:20 21
7. Kunčina 13 7 0 6 31:35 21
8. Přelouč 13 7 0 6 20:33 18
9. Načešice 13 5 0 8 19:27 16
10. Semanín 13 6 0 7 24:35 16
11. Svitavy B 13 5 0 8 21:26 15
12. Pardubičky 13 5 0 8 25:47 15
13. Nasavrky 13 3 0 10 17:39 9
14. Pomezí 13 2 0 11 20:43 8

Doma
1. Luže 6 6 0 0 41:6 18
2. Dolní Újezd 6 6 0 0 28:7 18
3. Horní Ředice 7 5 0 2 25:11 16
4. Kunčina 6 5 0 1 23:12 15
5. Rohovládova Bělá 7 5 0 2 15:6 15
6. Přelouč 7 3 0 2 12:9 13
7. Vysoké Mýto B 6 4 0 2 21:7 12
8. Letohrad B 7 4 0 3 19:12 12
9. Semanín 7 2 0 3 17:14 11
10. Načešice 7 3 0 4 10:7 11
11. Svitavy B 6 3 0 3 16:10 9
12. Nasavrky 7 2 0 4 8:10 9
13. Pardubičky 6 3 0 3 14:24 9
14. Pomezí 6 0 0 6 7:17 2

Venku
1. Luže 7 6 0 1 29:10 18
2. Vysoké Mýto B 7 5 0 2 9:7 14
3. Letohrad B 6 3 0 3 16:12 10
4. Dolní Újezd 7 3 0 4 8:16 9
5. Horní Ředice 6 2 0 4 9:15 7
6. Rohovládova Bělá 6 2 0 4 11:14 6
7. Svitavy B 7 2 0 5 5:16 6
8. Pardubičky 7 2 0 5 11:23 6
9. Pomezí 7 2 0 5 13:26 6
10. Kunčina 7 2 0 5 8:23 6
11. Načešice 6 2 0 4 9:20 5
12. Semanín 6 2 0 4 7:21 5
13. Přelouč 6 2 0 4 8:24 5
14. Nasavrky 6 0 0 6 9:29 0

Krajský přebor

Podzimní tabulka
1. Česká Třebová 15 11 0 4 28:18 33
2. Slatiňany 15 10 0 5 30:16 31
3. Holice 15 11 0 4 35:23 29
4. M. Třebová 15 11 0 4 18:11 29
5. Lanškroun 15 8 0 7 33:20 27
6. Heřmanův Městec 15 9 0 6 26:23 27
7. Chrudim B 15 8 0 7 28:31 23
8. Polička 15 7 0 8 20:26 21
9. Hlinsko 15 7 0 8 26:26 20
10. Litomyšl 15 6 0 9 29:25 19
11. Třemošnice 15 6 0 9 23:24 19
12. Choceň 15 6 0 9 18:22 19
13. Žamberk 15 6 0 9 17:25 19
14. Dobříkov 15 5 0 10 26:38 15
15. Moravany 15 4 0 11 13:27 15
16. Svitavy 15 5 0 10 15:30 14

Doma
1. Holice 7 6 0 1 25:8 18
2. Slatiňany 7 6 0 1 16:3 18
3. Polička 8 4 0 3 15:11 16
4. Moravská Třebová 8 3 0 2 7:4 16
5. Hlinsko 8 5 0 3 19:10 15
6. Lanškroun 8 5 0 3 21:13 15
7. Česká Třebová 7 4 0 2 14:9 15
8. Heřmanův Městec 8 4 0 3 11:8 15
9. Žamberk 8 4 0 3 15:14 15
10. Choceň 7 3 0 3 13:8 13
11. Dobříkov 7 4 0 3 18:14 13
12. Litomyšl 8 2 0 4 9:5 12
13. Svitavy 7 2 0 3 11:9 12
14. Chrudim B 7 2 0 4 14:14 10
15. Třemošnice 7 3 0 4 12:13 10
16. Moravany 8 2 0 6 9:13 9

Venku
1. Česká Třebová 8 6 0 2 14:9 18
2. Moravská Třebová 7 5 0 2 11:7 13
3. Slatiňany 8 4 0 4 14:13 13
4. Chrudim B 8 5 0 3 14:17 13
5. Lanškroun 7 3 0 4 12:7 12
6. Heřmanův Městec 7 4 0 3 15:15 12
7. Holice 8 5 0 3 10:15 11
8. Třemošnice 8 3 0 5 11:11 9
9. Litomyšl 7 2 0 5 20:20 7
10. Choceň 8 2 0 6 5:14 6
11. Moravany 7 2 0 5 4:14 6
12. Hlinsko 7 2 0 5 7:16 5
13. Polička 7 2 0 5 5:15 5
14. Žamberk 7 1 0 6 2:11 4
15. Dobříkov 8 1 0 7 8:24 2
16. Svitavy 8 1 0 7 4:21 2

Jarní část začnou nejdříve fotbalisté v krajském přeboru, kteří startují už 10. a 11. března, následují I.A, I.B třída a OP II. třídy 24. a 25. března, OP III. třídy pak 7. dubna.

Autor: Miroslav Bednář

3.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 Libchavy, Nástup možný ihned, Náplň práce:, - úklid výrobních prostor, Požadavky:, - pracovitost, samostatnost, - praxe v potravinářské výrobě výhodou, Nabízíme: , - stabilní pracovní místo, - firemní akce, - možnost zvýhodněného nákupu výrobků, - stravování v místě, Kontakt: e-mailem zaslat životopis. Pracoviště: Mediate s.r.o., 561 16 Libchavy. Informace: Pavlína Procházková, +420 724 065 796.

Gastronomie - Gastronomie Vedoucí provozu 28 000 Kč

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO ÚSEKU. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici, VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO ÚSEKU, Požadujeme:, - SŠ/VOŠ vzdělání v oboru hotelnictví, ekonomice, - praxe v oboru gastronomii nejméně 2 roky, zkušenost v závodním stravování výhodou, - dobré organizační a řídící schopnosti, vysoká míra zodpovědnosti, flexibilita, - velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, - řidičský průkaz skupiny B, Popis činnosti:, - řízení a organizace pracovníků a činností k zabezpečení plynulého chodu provozu , - objednávání a přijímání zboží, - zadávání a kontrola faktur, evidence pokladny, - příprava receptur pro teplou a studenou kuchyni, - tvorba a správnost expedičních listů, - kontrola dodržování předpisů v oblasti hygieny, - skladová inventura, Nabízíme:, - stabilní zázemí kvalitní české společnosti, - odpovídající platové ohodnocení, - pracoviště ve Vysokém Mýtě, - možnost dalšího rozvoje a profesního růstu, - zaměstnanecké benefity (motivační příspěvek, 5 týdnu dovolené, zvýhodněné stravování), Životopisy a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu košinova@dfkgroup.cz.. Pracoviště: Ledax vysoké mýto o.p.s. - pracoviště domov pro seniory vysoké mýto, Žižkova, č.p. 913, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Petra Košinová, .

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 18 000 Kč

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky PRODEJCE BRÝLÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 1390, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, - rád/a komunikuješ s lidmi, líbí se ti radit zákazníkům, kterým vždy ochotně poskytneš informace tak, aby byli spokojeni?, - zajímá tě svět optiky - brýlí i kontaktních čoček a sluneční brýle, - máš příjemné vystupování?, - máš alespoň středoškolské vzdělání, Kontakt: e-mailem zaslat životopis. Pracoviště: Vladimír korda - pracoviště ústí nad orlicí, Smetanova, č.p. 1390, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: David Španiel, +420 777 774 966.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vrátný 12 500 Kč

Vrátní VRÁTNÝ/Á. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Agentura PANCÉŘ s.r.o. - pracoviště Autoneum CZ s.r.o., Choceň, U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1, POŽADUJEME:, - čistý trestní rejstřík, - osvědčení Strážný 68-008-E výhodou, Pracovní poměr většinou prodlužujeme., NABÍZÍME:, - přispíváme na stravné na každý pracovní den v měsíci, - poskytujeme náborový příspěvek až 3.500,-- Kč při splnění podmínek, - samozřejmostí příplaty za noční službu, víkend a svátek, PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA UVEDENÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY KONTAKTOVALI PANÍ REICHLOVOU NA Č. 603 556 267 (8 - 12 hodin) NEBO E-MAILEM: petra.reichlova@pancer.cz. Pracoviště: Agentura pancéř s.r.o., choceň, U Dvořiska, č.p. 1721, 565 01 Choceň 1. Informace: Petra Reichlová, +420 603 556 267.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Setkání kovářů v Sopotnici.
4

V Sopotnici se po roce rozezní kovadliny a bušení kladiv

Na stadionu Žamberka se konal jeden z náborů, jež jsou součástí projektu Měsíc náborů.
3

Žamberk lákal do svých řad nové talenty

Obviněný z vraždy spáchal i pět loupeží, ukázala DNA

Dvůr Králové nad Labem - Nejen z loňské vraždy mladé ženy, ale také z pěti ozbrojených přepadení se bude před soudem zodpovídat třiačtyřicetiletý muž. Z dalších zločinů ho usvědčily vzorky DNA.

Rozhodčí Pilný je zpět. Okres nebude konečná

Východní Čechy, Trutnov - Pořádně našlapaný příští víkend bude mít Marek Pilný, známý to fotbalový průšvihář z Trutnova. Poprvé od jara 2016, kdy namol jako čtvrtý rozhodčí „zazářil“ při ligovém zápase Příbram vs. Slavia, bude pískat fotbal.

Motorkář u Býště zahynul po střetu s osobním vozem

Východní Čechy, Býšť - Záchranáři nemohli muži po střetu pomoci. V nemocnici skončil i řidič osobního vozu.

Tenhle bronz má vyšší hodnotu, než se čekalo

Pardubice - Pardubický pivot Kamil Švrdlík myslel se svým týmem před play off na finále. Nakonec vydřeli poslední možný dosažitelný cenný kov.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT