VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tabulkový přehled fotbalových soutěží mužů

Orlickoústecko - Pro podzimní část fotbalové sezony 2017/18 mají všechny týmy splněno. Kdo je na předních příčkách, bude spokojen, kdo ne, tak není nikde napsáno, že se to nemůže po zimní přestávce změnit. Druhá polovina začne v březnu příštího roku.

3.12.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

OP III. třídy

Podzimní tabulka
1. Ústí nad Orlicí 11 10 0 1 40:6 29
2. Boříkovice 11 10 0 1 20:13 29
3. České Heřmanice 11 7 0 4 34:18 22
4. Lichkov 11 6 0 5 34:27 19
5. Helvíkovice 11 6 0 5 28:22 19
6. Kerhartice 11 6 0 5 32:30 17
7. Mistrovice 11 5 0 6 27:22 16
8. Luková 11 5 0 6 18:28 13
9. Dolní Třešňovec 11 4 0 7 29:31 12
10. Kunvald 11 3 0 8 25:46 8
11. Rudoltice B 11 2 0 9 11:33 7
12. Žichlínek B 11 2 0 9 11:33 7

Doma
1. Ústí nad Orlicí 5 5 0 0 29:2 15
2. Helvíkovice 6 4 0 1 21:7 15
3. Boříkovice 6 5 0 1 12:10 15
4. Kerhartice 6 4 0 1 23:9 14
5. České Heřmanice 6 4 0 2 22:7 13
6. Luková 5 2 0 1 11:8 10
7. Lichkov 6 3 0 3 15:12 9
8. Kunvald 6 1 0 3 20:24 7
9. Mistrovice 5 2 0 3 15:9 6
10. Dolní Třešňovec 5 1 0 4 10:13 4
11. Žichlínek B 5 1 0 4 4:9 4
12. Rudoltice B 5 1 0 4 6:11 3

Venku
1. Ústí nad Orlicí 6 5 0 1 11:4 14
2. Boříkovice 5 5 0 0 8:3 14
3. Lichkov 5 3 0 2 19:15 10
4. Mistrovice 6 3 0 3 12:13 10
5. České Heřmanice 5 3 0 2 12:11 9
6. Dolní Třešňovec 6 3 0 3 19:18 8
7. Helvíkovice 5 1 0 4 7:15 4
8. Rudoltice B 6 1 0 5 5:22 4
9. Kerhartice 5 1 0 4 9:21 3
10. Luková 6 1 0 5 7:20 3
11. Žichlínek B 6 1 0 5 7:24 3
12. Kunvald 5 0 0 5 5:22 1

OP II. třídy

Podzimní tabulka
1. Dolní Dobrouč 13 9 0 4 47:21 26
2. Žichlínek 13 9 0 4 37:19 26
3. Albrechtice 13 9 0 4 34:20 26
4. Brandýs nad Orlicí 13 9 0 4 35:24 25
5. Dolní Čermná 13 7 0 6 39:30 23
6. Rudoltice 13 8 0 5 29:33 23
7. Rybník 13 7 0 6 26:32 21
8. Jehnědí 1980 13 6 0 7 38:29 20
9. Žamberk B 13 6 0 7 32:22 19
10. Sopotnice 13 6 0 7 26:35 17
11. FC Jiskra 2008 B 13 5 0 8 31:47 17
12. Verměřovice 13 5 0 8 33:42 15
13. Klášterec n. Orlicí 13 4 0 9 39:42 12
14. Němčice 13 1 0 12 22:72 3

Doma
1. Žichlínek 7 6 0 1 24:6 18
2. FK Dolní Dobrouč 6 5 0 0 32:6 17
3. TJ Albrechtice 7 5 0 1 24:8 17
4. Brandýs nad Orlic í 7 5 0 1 21:9 17
5. SK Rybník 7 5 0 2 19:15 15
6. TJ Dolní Čermná 7 4 0 3 19:8 13
7. 1. FC Žamberk B 6 3 0 3 16:6 10
8. FK Jehnědí 1980 6 3 0 3 18:15 9
9. TJ Sopotnice 6 3 0 3 16:16 9
10. TJ Sokol Rudoltice 6 1 0 3 13:16 8
11. TJ Verměřovice 7 2 0 4 18:27 8
12. FC Jiskra 2008 B 6 1 0 4 12:16 7
13. Klášterec nad Orlicí 6 2 0 4 14:21 6
14. TJ Sokol Němčice 7 1 0 6 16:37 3

Venku
1. Rudoltice 7 5 0 2 16:17 15
2. FK Jehnědí 1980 7 3 0 4 20:14 11
3. TJ Dolní Čermná 6 3 0 3 20:22 10
4. FC Jiskra 2008 B 7 3 0 4 19:31 10
5. 1. FC Žamberk B 7 3 0 4 16:16 9
6. FK Dolní Dobrouč 7 3 0 4 15:15 9
7. TJ Albrechtice 6 3 0 3 10:12 9
8. Fotbal Žichlínek 6 3 0 3 13:13 8
9. Brandýs n.Orlicí 6 3 0 3 14:15 8
10. TJ Sopotnice 7 3 0 4 10:19 8
11. TJ Verměřovice 6 2 0 4 15:15 7
12. Klášterec nad Orlicí 7 2 0 5 25:21 6
13. SK Rybník 6 2 0 4 7:17 6
14. TJ Sokol Němčice 6 0 0 6 6:35 0

I. B třída - A

Podzimní tabulka
1. Rosice nad Labem 13 12 0 1 34:14 32
2. Rozhovice 13 9 0 4 39:19 28
3. Tuněchody 13 9 0 4 25:17 26
4. Proseč 13 8 0 5 30:21 25
5. Choltice 13 9 0 4 25:17 25
6. Starý Mateřov 13 7 0 6 25:17 21
7. Horní Jelení 13 7 0 6 31:33 21
8. Stolany 13 5 0 8 36:36 17
9. Prosetín 13 5 0 8 28:35 16
10. Staré Hradiště 13 5 0 8 22:33 15
11. Řečany n. Labem 13 4 0 9 21:30 13
12. Srch 13 4 0 9 26:33 12
13. Lázně Bohdaneč 13 3 0 10 14:24 11
14. Sruby 13 4 0 9 19:46 11

Doma
1. Rozhovice 7 6 0 1 27:6 19
2. Choltice 7 5 0 1 19:8 17
3. Tuněchody 6 5 0 1 14:2 16
4. Rosice nad Labem 6 4 0 1 17:5 15
5. Starý Mateřov 6 4 0 2 15:5 13
6. Proseč 7 4 0 3 16:12 13
7. Prosetín 7 4 0 3 19:16 12
8. Staré Hradiště 7 4 0 3 14:11 12
9. Horní Jelení 7 4 0 3 17:15 12
10. Stolany 6 3 0 3 22:12 11
11. Srch 6 2 0 3 19:13 8
12. Sruby 6 2 0 3 11:11 8
13. Řečany nad Labem 7 2 0 5 15:17 7
14. Lázně Bohdaneč 6 1 0 4 7:10 7

Venku
1. Rosice nad Labem 7 7 0 0 17:9 17
2. Proseč 6 4 0 2 14:9 12
3. Tuněchody 7 4 0 3 11:15 10
4. Rozhovice 6 3 0 3 12:13 9
5. Horní Jelení 6 3 0 3 14:18 9
6. Starý Mateřov 7 3 0 4 10:12 8
7. Choltice 6 3 0 3 6:9 8
8. Řečany nad Labem 6 2 0 4 6:13 6
9. Stolany 7 2 0 5 14:24 6
10. Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 7:14 4
11. Prosetín 6 1 0 5 9:19 4
12. Srch 7 1 0 6 7:20 4
13. Staré Hradiště 6 1 0 5 8:22 3
14. Sruby 7 1 0 6 8:35 3

I. B třída - B

Podzimní tabulka
1. Zámrsk 13 12 0 1 60:14 35
2. Ústí nad Orlicí B 13 10 0 3 37:15 31
3. Tatenice 13 9 0 4 48:30 27
4. Libchavy 13 8 0 5 31:28 25
5. Jablonné n. Orlicí 13 8 0 5 36:29 24
6. FC Jiskra 2008 13 7 0 6 42:26 20
7. Sloupnice 13 7 0 6 24:29 20
8. Lanškroun B 13 5 0 8 24:21 18
9. M. Třebová B 13 5 0 8 23:29 16
10. Řetová 13 6 0 7 21:32 16
11. Dolní Újezd B 13 6 0 7 22:36 16
12. Opatovec 13 4 0 9 23:37 13
13. Těchonín 13 2 0 11 27:53 8
14. Horní Újezd 13 2 0 11 8:47 4

Doma
1. Zámrsk 6 5 0 0 33:9 17
2. FC Jiskra 2008 7 5 0 2 32:8 15
3. Jablonné nad Orlicí 7 5 0 2 19:10 15
4. Tatenice 6 5 0 1 18:9 15
5. Libchavy 7 4 0 2 17:10 15
6. Ústí nad Orlicí B 6 4 0 2 15:2 13
7. M. Třebová B 6 3 0 2 11:7 12
8. Sloupnice 6 4 0 2 14:11 12
9. Opatovec 6 4 0 2 15:15 12
10. Řetová 7 2 0 3 16:19 10
11. Dolní Újezd B 7 2 0 3 13:20 10
12. Lanškroun B 6 2 0 3 13:11 9
13. Těchonín 7 2 0 5 21:29 6
14. Horní Újezd 7 0 0 6 6:23 2

Venku
1. Zámrsk 7 6 0 1 27:5 18
2. Ústí nad Orlicí B 7 6 0 1 22:13 18
3. Tatenice 7 4 0 3 30:21 12
4. Libchavy 6 3 0 3 14:18 10
5. Lanškroun B 7 2 0 5 11:10 9
6. Jablonné nad Orlicí 6 3 0 3 17:19 9
7. Sloupnice 7 3 0 4 10:18 8
8. Dolní Újezd B 6 2 0 4 9:16 6
9. Řetová 6 2 0 4 5:13 6
10. FC Jiskra 2008 6 2 0 4 10:18 5
11. M. Třebová B 7 1 0 6 12:22 4
12. Těchonín 6 0 0 6 6:24 2
13. Horní Újezd 6 1 0 5 2:24 2
14. Opatovec 7 0 0 7 8:22 1

I. A třída

Podzimní tabulka
1. Luže 13 12 0 1 70:16 36
2. Dolní Újezd 13 9 0 4 36:23 27
3. Vysoké Mýto B 13 9 0 4 30:14 26
4. Horní Ředice 13 7 0 6 34:26 23
5. Letohrad B 13 7 0 6 35:24 22
6. Rohovládova Bělá 13 7 0 6 26:20 21
7. Kunčina 13 7 0 6 31:35 21
8. Přelouč 13 7 0 6 20:33 18
9. Načešice 13 5 0 8 19:27 16
10. Semanín 13 6 0 7 24:35 16
11. Svitavy B 13 5 0 8 21:26 15
12. Pardubičky 13 5 0 8 25:47 15
13. Nasavrky 13 3 0 10 17:39 9
14. Pomezí 13 2 0 11 20:43 8

Doma
1. Luže 6 6 0 0 41:6 18
2. Dolní Újezd 6 6 0 0 28:7 18
3. Horní Ředice 7 5 0 2 25:11 16
4. Kunčina 6 5 0 1 23:12 15
5. Rohovládova Bělá 7 5 0 2 15:6 15
6. Přelouč 7 3 0 2 12:9 13
7. Vysoké Mýto B 6 4 0 2 21:7 12
8. Letohrad B 7 4 0 3 19:12 12
9. Semanín 7 2 0 3 17:14 11
10. Načešice 7 3 0 4 10:7 11
11. Svitavy B 6 3 0 3 16:10 9
12. Nasavrky 7 2 0 4 8:10 9
13. Pardubičky 6 3 0 3 14:24 9
14. Pomezí 6 0 0 6 7:17 2

Venku
1. Luže 7 6 0 1 29:10 18
2. Vysoké Mýto B 7 5 0 2 9:7 14
3. Letohrad B 6 3 0 3 16:12 10
4. Dolní Újezd 7 3 0 4 8:16 9
5. Horní Ředice 6 2 0 4 9:15 7
6. Rohovládova Bělá 6 2 0 4 11:14 6
7. Svitavy B 7 2 0 5 5:16 6
8. Pardubičky 7 2 0 5 11:23 6
9. Pomezí 7 2 0 5 13:26 6
10. Kunčina 7 2 0 5 8:23 6
11. Načešice 6 2 0 4 9:20 5
12. Semanín 6 2 0 4 7:21 5
13. Přelouč 6 2 0 4 8:24 5
14. Nasavrky 6 0 0 6 9:29 0

Krajský přebor

Podzimní tabulka
1. Česká Třebová 15 11 0 4 28:18 33
2. Slatiňany 15 10 0 5 30:16 31
3. Holice 15 11 0 4 35:23 29
4. M. Třebová 15 11 0 4 18:11 29
5. Lanškroun 15 8 0 7 33:20 27
6. Heřmanův Městec 15 9 0 6 26:23 27
7. Chrudim B 15 8 0 7 28:31 23
8. Polička 15 7 0 8 20:26 21
9. Hlinsko 15 7 0 8 26:26 20
10. Litomyšl 15 6 0 9 29:25 19
11. Třemošnice 15 6 0 9 23:24 19
12. Choceň 15 6 0 9 18:22 19
13. Žamberk 15 6 0 9 17:25 19
14. Dobříkov 15 5 0 10 26:38 15
15. Moravany 15 4 0 11 13:27 15
16. Svitavy 15 5 0 10 15:30 14

Doma
1. Holice 7 6 0 1 25:8 18
2. Slatiňany 7 6 0 1 16:3 18
3. Polička 8 4 0 3 15:11 16
4. Moravská Třebová 8 3 0 2 7:4 16
5. Hlinsko 8 5 0 3 19:10 15
6. Lanškroun 8 5 0 3 21:13 15
7. Česká Třebová 7 4 0 2 14:9 15
8. Heřmanův Městec 8 4 0 3 11:8 15
9. Žamberk 8 4 0 3 15:14 15
10. Choceň 7 3 0 3 13:8 13
11. Dobříkov 7 4 0 3 18:14 13
12. Litomyšl 8 2 0 4 9:5 12
13. Svitavy 7 2 0 3 11:9 12
14. Chrudim B 7 2 0 4 14:14 10
15. Třemošnice 7 3 0 4 12:13 10
16. Moravany 8 2 0 6 9:13 9

Venku
1. Česká Třebová 8 6 0 2 14:9 18
2. Moravská Třebová 7 5 0 2 11:7 13
3. Slatiňany 8 4 0 4 14:13 13
4. Chrudim B 8 5 0 3 14:17 13
5. Lanškroun 7 3 0 4 12:7 12
6. Heřmanův Městec 7 4 0 3 15:15 12
7. Holice 8 5 0 3 10:15 11
8. Třemošnice 8 3 0 5 11:11 9
9. Litomyšl 7 2 0 5 20:20 7
10. Choceň 8 2 0 6 5:14 6
11. Moravany 7 2 0 5 4:14 6
12. Hlinsko 7 2 0 5 7:16 5
13. Polička 7 2 0 5 5:15 5
14. Žamberk 7 1 0 6 2:11 4
15. Dobříkov 8 1 0 7 8:24 2
16. Svitavy 8 1 0 7 4:21 2

Jarní část začnou nejdříve fotbalisté v krajském přeboru, kteří startují už 10. a 11. března, následují I.A, I.B třída a OP II. třídy 24. a 25. března, OP III. třídy pak 7. dubna.

Autor: Miroslav Bednář

3.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Odchycených psů přibývá,  tuláka odhalí registrační karta

Odchycených psů přibývá, tuláka odhalí registrační karta

Ilustrační foto

Památkáři souhlasili, lidem se novostavba nelíbí

Nový skatepark by mohl sloužit už za rok

Pardubický kraj, Chrudim - Současný chrudimský skatepark se nachází v blízkosti zimního stadionu v ulici V Průhonech. Jeho stav už ale přestává být vyhovující a bezpečný. Překážky, kterých je sice dost, jsou dřevěné a pokryté plechem a logicky tak trpí pod vlivem klimatických podmínek.

Matiční jezero se dočká odbahnění

Pardubice - Jezírko v centru města se zbaví bahna. Šetrnou metodou.

Těžká havárie: Opilá žena narazila do stromu

Ústí nad Orlicí - Vážná havárie osobního vozu se stala v sobotu po deváté hodině ráno u Knapovce.

Nové polní cesty propojí Chrudim s okolní přírodou

Pardubický kraj, Chrudim - V polovině letošního ledna byly zkolaudovány první nové polní cesty za sídlištěm Na Větrníku v katastrálních územích místních částí Vestec a Topol.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT