VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tabulkový přehled fotbalových soutěží mužů

Orlickoústecko - Pro podzimní část fotbalové sezony 2017/18 mají všechny týmy splněno. Kdo je na předních příčkách, bude spokojen, kdo ne, tak není nikde napsáno, že se to nemůže po zimní přestávce změnit. Druhá polovina začne v březnu příštího roku.

3.12.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

OP III. třídy

Podzimní tabulka
1. Ústí nad Orlicí 11 10 0 1 40:6 29
2. Boříkovice 11 10 0 1 20:13 29
3. České Heřmanice 11 7 0 4 34:18 22
4. Lichkov 11 6 0 5 34:27 19
5. Helvíkovice 11 6 0 5 28:22 19
6. Kerhartice 11 6 0 5 32:30 17
7. Mistrovice 11 5 0 6 27:22 16
8. Luková 11 5 0 6 18:28 13
9. Dolní Třešňovec 11 4 0 7 29:31 12
10. Kunvald 11 3 0 8 25:46 8
11. Rudoltice B 11 2 0 9 11:33 7
12. Žichlínek B 11 2 0 9 11:33 7

Doma
1. Ústí nad Orlicí 5 5 0 0 29:2 15
2. Helvíkovice 6 4 0 1 21:7 15
3. Boříkovice 6 5 0 1 12:10 15
4. Kerhartice 6 4 0 1 23:9 14
5. České Heřmanice 6 4 0 2 22:7 13
6. Luková 5 2 0 1 11:8 10
7. Lichkov 6 3 0 3 15:12 9
8. Kunvald 6 1 0 3 20:24 7
9. Mistrovice 5 2 0 3 15:9 6
10. Dolní Třešňovec 5 1 0 4 10:13 4
11. Žichlínek B 5 1 0 4 4:9 4
12. Rudoltice B 5 1 0 4 6:11 3

Venku
1. Ústí nad Orlicí 6 5 0 1 11:4 14
2. Boříkovice 5 5 0 0 8:3 14
3. Lichkov 5 3 0 2 19:15 10
4. Mistrovice 6 3 0 3 12:13 10
5. České Heřmanice 5 3 0 2 12:11 9
6. Dolní Třešňovec 6 3 0 3 19:18 8
7. Helvíkovice 5 1 0 4 7:15 4
8. Rudoltice B 6 1 0 5 5:22 4
9. Kerhartice 5 1 0 4 9:21 3
10. Luková 6 1 0 5 7:20 3
11. Žichlínek B 6 1 0 5 7:24 3
12. Kunvald 5 0 0 5 5:22 1

OP II. třídy

Podzimní tabulka
1. Dolní Dobrouč 13 9 0 4 47:21 26
2. Žichlínek 13 9 0 4 37:19 26
3. Albrechtice 13 9 0 4 34:20 26
4. Brandýs nad Orlicí 13 9 0 4 35:24 25
5. Dolní Čermná 13 7 0 6 39:30 23
6. Rudoltice 13 8 0 5 29:33 23
7. Rybník 13 7 0 6 26:32 21
8. Jehnědí 1980 13 6 0 7 38:29 20
9. Žamberk B 13 6 0 7 32:22 19
10. Sopotnice 13 6 0 7 26:35 17
11. FC Jiskra 2008 B 13 5 0 8 31:47 17
12. Verměřovice 13 5 0 8 33:42 15
13. Klášterec n. Orlicí 13 4 0 9 39:42 12
14. Němčice 13 1 0 12 22:72 3

Doma
1. Žichlínek 7 6 0 1 24:6 18
2. FK Dolní Dobrouč 6 5 0 0 32:6 17
3. TJ Albrechtice 7 5 0 1 24:8 17
4. Brandýs nad Orlic í 7 5 0 1 21:9 17
5. SK Rybník 7 5 0 2 19:15 15
6. TJ Dolní Čermná 7 4 0 3 19:8 13
7. 1. FC Žamberk B 6 3 0 3 16:6 10
8. FK Jehnědí 1980 6 3 0 3 18:15 9
9. TJ Sopotnice 6 3 0 3 16:16 9
10. TJ Sokol Rudoltice 6 1 0 3 13:16 8
11. TJ Verměřovice 7 2 0 4 18:27 8
12. FC Jiskra 2008 B 6 1 0 4 12:16 7
13. Klášterec nad Orlicí 6 2 0 4 14:21 6
14. TJ Sokol Němčice 7 1 0 6 16:37 3

Venku
1. Rudoltice 7 5 0 2 16:17 15
2. FK Jehnědí 1980 7 3 0 4 20:14 11
3. TJ Dolní Čermná 6 3 0 3 20:22 10
4. FC Jiskra 2008 B 7 3 0 4 19:31 10
5. 1. FC Žamberk B 7 3 0 4 16:16 9
6. FK Dolní Dobrouč 7 3 0 4 15:15 9
7. TJ Albrechtice 6 3 0 3 10:12 9
8. Fotbal Žichlínek 6 3 0 3 13:13 8
9. Brandýs n.Orlicí 6 3 0 3 14:15 8
10. TJ Sopotnice 7 3 0 4 10:19 8
11. TJ Verměřovice 6 2 0 4 15:15 7
12. Klášterec nad Orlicí 7 2 0 5 25:21 6
13. SK Rybník 6 2 0 4 7:17 6
14. TJ Sokol Němčice 6 0 0 6 6:35 0

I. B třída - A

Podzimní tabulka
1. Rosice nad Labem 13 12 0 1 34:14 32
2. Rozhovice 13 9 0 4 39:19 28
3. Tuněchody 13 9 0 4 25:17 26
4. Proseč 13 8 0 5 30:21 25
5. Choltice 13 9 0 4 25:17 25
6. Starý Mateřov 13 7 0 6 25:17 21
7. Horní Jelení 13 7 0 6 31:33 21
8. Stolany 13 5 0 8 36:36 17
9. Prosetín 13 5 0 8 28:35 16
10. Staré Hradiště 13 5 0 8 22:33 15
11. Řečany n. Labem 13 4 0 9 21:30 13
12. Srch 13 4 0 9 26:33 12
13. Lázně Bohdaneč 13 3 0 10 14:24 11
14. Sruby 13 4 0 9 19:46 11

Doma
1. Rozhovice 7 6 0 1 27:6 19
2. Choltice 7 5 0 1 19:8 17
3. Tuněchody 6 5 0 1 14:2 16
4. Rosice nad Labem 6 4 0 1 17:5 15
5. Starý Mateřov 6 4 0 2 15:5 13
6. Proseč 7 4 0 3 16:12 13
7. Prosetín 7 4 0 3 19:16 12
8. Staré Hradiště 7 4 0 3 14:11 12
9. Horní Jelení 7 4 0 3 17:15 12
10. Stolany 6 3 0 3 22:12 11
11. Srch 6 2 0 3 19:13 8
12. Sruby 6 2 0 3 11:11 8
13. Řečany nad Labem 7 2 0 5 15:17 7
14. Lázně Bohdaneč 6 1 0 4 7:10 7

Venku
1. Rosice nad Labem 7 7 0 0 17:9 17
2. Proseč 6 4 0 2 14:9 12
3. Tuněchody 7 4 0 3 11:15 10
4. Rozhovice 6 3 0 3 12:13 9
5. Horní Jelení 6 3 0 3 14:18 9
6. Starý Mateřov 7 3 0 4 10:12 8
7. Choltice 6 3 0 3 6:9 8
8. Řečany nad Labem 6 2 0 4 6:13 6
9. Stolany 7 2 0 5 14:24 6
10. Lázně Bohdaneč 7 1 0 6 7:14 4
11. Prosetín 6 1 0 5 9:19 4
12. Srch 7 1 0 6 7:20 4
13. Staré Hradiště 6 1 0 5 8:22 3
14. Sruby 7 1 0 6 8:35 3

I. B třída - B

Podzimní tabulka
1. Zámrsk 13 12 0 1 60:14 35
2. Ústí nad Orlicí B 13 10 0 3 37:15 31
3. Tatenice 13 9 0 4 48:30 27
4. Libchavy 13 8 0 5 31:28 25
5. Jablonné n. Orlicí 13 8 0 5 36:29 24
6. FC Jiskra 2008 13 7 0 6 42:26 20
7. Sloupnice 13 7 0 6 24:29 20
8. Lanškroun B 13 5 0 8 24:21 18
9. M. Třebová B 13 5 0 8 23:29 16
10. Řetová 13 6 0 7 21:32 16
11. Dolní Újezd B 13 6 0 7 22:36 16
12. Opatovec 13 4 0 9 23:37 13
13. Těchonín 13 2 0 11 27:53 8
14. Horní Újezd 13 2 0 11 8:47 4

Doma
1. Zámrsk 6 5 0 0 33:9 17
2. FC Jiskra 2008 7 5 0 2 32:8 15
3. Jablonné nad Orlicí 7 5 0 2 19:10 15
4. Tatenice 6 5 0 1 18:9 15
5. Libchavy 7 4 0 2 17:10 15
6. Ústí nad Orlicí B 6 4 0 2 15:2 13
7. M. Třebová B 6 3 0 2 11:7 12
8. Sloupnice 6 4 0 2 14:11 12
9. Opatovec 6 4 0 2 15:15 12
10. Řetová 7 2 0 3 16:19 10
11. Dolní Újezd B 7 2 0 3 13:20 10
12. Lanškroun B 6 2 0 3 13:11 9
13. Těchonín 7 2 0 5 21:29 6
14. Horní Újezd 7 0 0 6 6:23 2

Venku
1. Zámrsk 7 6 0 1 27:5 18
2. Ústí nad Orlicí B 7 6 0 1 22:13 18
3. Tatenice 7 4 0 3 30:21 12
4. Libchavy 6 3 0 3 14:18 10
5. Lanškroun B 7 2 0 5 11:10 9
6. Jablonné nad Orlicí 6 3 0 3 17:19 9
7. Sloupnice 7 3 0 4 10:18 8
8. Dolní Újezd B 6 2 0 4 9:16 6
9. Řetová 6 2 0 4 5:13 6
10. FC Jiskra 2008 6 2 0 4 10:18 5
11. M. Třebová B 7 1 0 6 12:22 4
12. Těchonín 6 0 0 6 6:24 2
13. Horní Újezd 6 1 0 5 2:24 2
14. Opatovec 7 0 0 7 8:22 1

I. A třída

Podzimní tabulka
1. Luže 13 12 0 1 70:16 36
2. Dolní Újezd 13 9 0 4 36:23 27
3. Vysoké Mýto B 13 9 0 4 30:14 26
4. Horní Ředice 13 7 0 6 34:26 23
5. Letohrad B 13 7 0 6 35:24 22
6. Rohovládova Bělá 13 7 0 6 26:20 21
7. Kunčina 13 7 0 6 31:35 21
8. Přelouč 13 7 0 6 20:33 18
9. Načešice 13 5 0 8 19:27 16
10. Semanín 13 6 0 7 24:35 16
11. Svitavy B 13 5 0 8 21:26 15
12. Pardubičky 13 5 0 8 25:47 15
13. Nasavrky 13 3 0 10 17:39 9
14. Pomezí 13 2 0 11 20:43 8

Doma
1. Luže 6 6 0 0 41:6 18
2. Dolní Újezd 6 6 0 0 28:7 18
3. Horní Ředice 7 5 0 2 25:11 16
4. Kunčina 6 5 0 1 23:12 15
5. Rohovládova Bělá 7 5 0 2 15:6 15
6. Přelouč 7 3 0 2 12:9 13
7. Vysoké Mýto B 6 4 0 2 21:7 12
8. Letohrad B 7 4 0 3 19:12 12
9. Semanín 7 2 0 3 17:14 11
10. Načešice 7 3 0 4 10:7 11
11. Svitavy B 6 3 0 3 16:10 9
12. Nasavrky 7 2 0 4 8:10 9
13. Pardubičky 6 3 0 3 14:24 9
14. Pomezí 6 0 0 6 7:17 2

Venku
1. Luže 7 6 0 1 29:10 18
2. Vysoké Mýto B 7 5 0 2 9:7 14
3. Letohrad B 6 3 0 3 16:12 10
4. Dolní Újezd 7 3 0 4 8:16 9
5. Horní Ředice 6 2 0 4 9:15 7
6. Rohovládova Bělá 6 2 0 4 11:14 6
7. Svitavy B 7 2 0 5 5:16 6
8. Pardubičky 7 2 0 5 11:23 6
9. Pomezí 7 2 0 5 13:26 6
10. Kunčina 7 2 0 5 8:23 6
11. Načešice 6 2 0 4 9:20 5
12. Semanín 6 2 0 4 7:21 5
13. Přelouč 6 2 0 4 8:24 5
14. Nasavrky 6 0 0 6 9:29 0

Krajský přebor

Podzimní tabulka
1. Česká Třebová 15 11 0 4 28:18 33
2. Slatiňany 15 10 0 5 30:16 31
3. Holice 15 11 0 4 35:23 29
4. M. Třebová 15 11 0 4 18:11 29
5. Lanškroun 15 8 0 7 33:20 27
6. Heřmanův Městec 15 9 0 6 26:23 27
7. Chrudim B 15 8 0 7 28:31 23
8. Polička 15 7 0 8 20:26 21
9. Hlinsko 15 7 0 8 26:26 20
10. Litomyšl 15 6 0 9 29:25 19
11. Třemošnice 15 6 0 9 23:24 19
12. Choceň 15 6 0 9 18:22 19
13. Žamberk 15 6 0 9 17:25 19
14. Dobříkov 15 5 0 10 26:38 15
15. Moravany 15 4 0 11 13:27 15
16. Svitavy 15 5 0 10 15:30 14

Doma
1. Holice 7 6 0 1 25:8 18
2. Slatiňany 7 6 0 1 16:3 18
3. Polička 8 4 0 3 15:11 16
4. Moravská Třebová 8 3 0 2 7:4 16
5. Hlinsko 8 5 0 3 19:10 15
6. Lanškroun 8 5 0 3 21:13 15
7. Česká Třebová 7 4 0 2 14:9 15
8. Heřmanův Městec 8 4 0 3 11:8 15
9. Žamberk 8 4 0 3 15:14 15
10. Choceň 7 3 0 3 13:8 13
11. Dobříkov 7 4 0 3 18:14 13
12. Litomyšl 8 2 0 4 9:5 12
13. Svitavy 7 2 0 3 11:9 12
14. Chrudim B 7 2 0 4 14:14 10
15. Třemošnice 7 3 0 4 12:13 10
16. Moravany 8 2 0 6 9:13 9

Venku
1. Česká Třebová 8 6 0 2 14:9 18
2. Moravská Třebová 7 5 0 2 11:7 13
3. Slatiňany 8 4 0 4 14:13 13
4. Chrudim B 8 5 0 3 14:17 13
5. Lanškroun 7 3 0 4 12:7 12
6. Heřmanův Městec 7 4 0 3 15:15 12
7. Holice 8 5 0 3 10:15 11
8. Třemošnice 8 3 0 5 11:11 9
9. Litomyšl 7 2 0 5 20:20 7
10. Choceň 8 2 0 6 5:14 6
11. Moravany 7 2 0 5 4:14 6
12. Hlinsko 7 2 0 5 7:16 5
13. Polička 7 2 0 5 5:15 5
14. Žamberk 7 1 0 6 2:11 4
15. Dobříkov 8 1 0 7 8:24 2
16. Svitavy 8 1 0 7 4:21 2

Jarní část začnou nejdříve fotbalisté v krajském přeboru, kteří startují už 10. a 11. března, následují I.A, I.B třída a OP II. třídy 24. a 25. března, OP III. třídy pak 7. dubna.

Autor: Miroslav Bednář

3.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čertovský běh.

Listinu vítězů rozšířili Kovář a Nováková

Naši prvňáci

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ Výprachtice a ZŠ Damníkov

Úvodních dvacet minut zápasu Orlům nechutnalo

Lanškroun - Z ledu lídra soutěže se vrátili hokejisté Lanškrouna s prázdnou. Prohráli vysoko 5:9. Orlům příliš nevyšla první třetina, která určila ráz vývoje celého střetnutí.

Kromě Hradecka jsou starobní penze na východě Čech podprůměrné

Východní Čechy - Vyžít z desetitisícové penze činí řadě důchodců problém.

První část odehráli. Kohouty bičují zranění

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Poslední zápas sehráli na ledě Havlíčkova Brodu, kde se museli obejít bez třinácti hráčů. Vyhráli 3:1.

Druhá adventní svíčka zazářila sytě žlutou

Choceň - Koupit si vstupenku na nedělní utkání krajské hokejové ligy se v Chocni rozhodně divákům vyplatilo. Zápas měl výborné parametry. Střelecké dostihy dostaly utkání do prodloužení, které ukončil Nečas. Choceň porazila lídra soutěže 6:5.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT