Česká divize dorostu U19:
1. FK Kolín 15 13 1 1 60:18 41
2. Meteor Praha B 15 13 1 1 67:21 39
3. FK Dukla Praha B 15 13 0 2 68:22 38
4. Vlašim 15 8 0 7 51:23 27
5. Vyšehrad B 15 9 0 6 37:31 26
6. FC Tempo Praha 15 8 0 7 39:39 25
7. Ústí nad Orlicí 15 8 0 7 27:35 25
8. MFK Trutnov 15 7 0 8 48:50 22
9. SK Střešovice 15 8 0 7 25:29 22
10. Admira Praha B 15 7 0 8 31:32 20
11. Viktoria Žižkov B 15 6 0 9 38:33 18
12. SK Benešov B 15 6 0 9 29:41 18
13. TJ Svitavy 15 4 0 11 18:47 12
14. TJ Sokol Třebeš 15 4 0 11 29:66 12
15. RMSK „Cidlina“ 15 3 0 12 26:56 9
16. SK Nymburk 15 2 0 13 17:67 5

Česká divize dorostu U17:
1. FC Tempo Praha 15 12 0 3 81:22 36
2. FK Dukla Praha B 15 12 0 3 60:11 36
3. Meteor Praha B 15 12 0 3 41:15 35
4. Admira Praha B 15 12 0 3 38:26 35
5. FK Kolín 15 10 0 5 52:31 31
6. RMSK „Cidlina“ 15 10 0 5 40:26 29
7. MFK Trutnov 15 8 0 7 42:33 24
8. TJ Svitavy 15 8 0 7 31:35 24
9. FC Vyšehrad B 15 8 0 7 24:30 23
10. Viktoria Žižkov B 15 5 0 10 31:35 18
11. SK Benešov B 15 6 0 9 16:39 17
12. SK Střešovice 15 4 0 11 20:42 12
13. TJ Sokol Třebeš 15 4 0 11 14:38 12
14. FC Vlašim 15 4 0 11 11:41 11
15. TJ Ústí nad Orlicí 15 4 0 11 10:59 11
16. SK Nymburk 15 1 0 14 12:40 6

Česká liga mladších žáků U13:
1. FK Mladá Boleslav 11 10 1 0 85:17 31
2. FK Pardubice 11 10 0 1 78:31 30
3. FC Hradec Králové 11 8 1 2 82:27 25
4. RMSK „Cidlina“ 11 7 0 4 89:34 21
5. MFK Chrudim 11 6 1 4 44:51 19
6. FK Čáslav 11 5 2 4 37:47 17
7. FK Kolín 11 5 1 5 52:54 16
8. SK Vysoké Mýto 11 4 1 6 55:59 13
9. FC Vlašim 11 3 0 8 52:89 9
10. MFK Trutnov 11 2 1 8 52:75 7
11. FK Náchod 11 2 0 9 39:79 6
12. SK Nymburk 11 0 0 11 20:122 0

Česká liga mladších žáků U12:
1. FK Mladá Boleslav 11 11 0 0 107:22 33
2. FC Hradec Králové 11 9 0 2 78:28 27
3. FK Čáslav 11 7 1 3 80:53 22
4. FC Vlašim 11 7 0 4 84:42 21
5. MFK Chrudim 11 7 0 4 78:37 21
6. FK Pardubice 11 7 0 4 83:51 21
7. SK Vysoké Mýto 11 6 1 4 65:36 19
8. RMSK „Cidlina“ 11 4 0 7 68:89 12
9. FK Kolín 11 3 0 8 37:80 9
10. MFK Trutnov 11 2 0 9 48:93 6
11. SK Nymburk 11 2 0 9 36:99 6
12. FK Náchod 11 0 0 11 25:159 0

KP dorostu U19 PK kraj:
1. Česká Třebová 13 13 0 0 103:9 39
2. Litomyšl 13 10 0 3 54:17 31
3. Letohrad 13 10 0 3 74:20 30
4. Holice 12 8 0 4 46:33 24
5. Třemošnice 13 8 0 5 28:25 24
6. Hlinsko 13 8 0 5 28:38 23
7. Choceň 13 7 0 6 42:31 21
8. Prosetín 12 6 0 6 31:24 19
9. Slatiňany 13 5 0 8 20:42 14
10. Horní Jelení 13 4 0 9 26:46 12
11. Libchavy 13 3 0 10 17:51 9
12. Mor. Třebová 13 3 0 10 12:59 9
13. Přelouč 13 3 0 10 14:68 9
14. Lanškroun 13 2 0 11 15:47 6

KP dorostu U17 HK kraj:
1. FK Jaroměř 13 12 0 1 49:8 35
2. SK Jičín 13 10 0 3 45:23 29
3. Nový Hr. Králové 12 9 0 3 41:13 27
4. MFK Chrudim 13 8 0 5 41:8 24
5. FC Rychnov n. K. 12 8 0 4 49:21 24
6. FC Vrchlabí 13 7 0 6 33:41 21
7. SK Vysoké Mýto 13 5 0 8 16:29 15
8. Bělohrad/Hořice 12 4 0 8 19:30 14
9. Červený Kostelec 13 4 0 9 22:46 11
10. SK Pardubičky 13 3 0 10 27:49 9
11. Hořiněves/Doha. 13 0 0 13 6:80 1

I. třída dorostu PK kraj:
1. Tatenice 12 10 0 2 53:15 32
2. Jablonné n. O. 12 9 0 3 59:24 27
3. Borová 12 7 0 5 47:24 20
4. FC Jiskra 2008 12 6 0 6 38:31 19
5. Žichlínek 12 6 0 6 27:32 16
6. Dolní Újezd 12 3 0 9 31:46 9
7. Vraclav 12 1 0 11 8:91 3

KP starších žáků skupina A:
1. Mor. Třebová 14 12 0 2 65:15 36
2. Ústí nad Orlicí 14 10 0 4 47:19 30
3. Svitavy 14 9 0 5 36:23 28
4. Česká Třebová 14 8 0 6 46:18 25
5. Polička 14 7 0 7 31:28 23
6. Hlinsko 14 7 0 7 24:30 17
7. Holice 14 5 0 9 28:39 14
8. Lanškroun 14 4 0 10 21:48 13
9. Pardubičky 14 4 0 10 18:42 12
10. Choceň 14 4 0 10 28:82 12

KP starších žáků skupina B:
1. Litomyšl 12 11 0 1 33:9 32
2. Prosetín 12 10 0 2 46:13 30
3. Slatiňany 12 9 0 3 54:24 28
4. Letohrad 12 9 0 3 71:20 27
5. Libchavy 12 8 0 4 42:33 24
6. Přelouč 12 8 0 4 37:25 21
7. Nemošice 12 5 0 7 26:47 16
8. Heřmanův Městec 11 4 0 7 23:33 13
9. Žamberk 12 4 0 8 21:36 13
10. Přelovice 12 4 0 8 30:35 11
11. Moravany 12 3 0 9 18:29 9
12. Třemošnice 11 2 0 9 13:40 7
13. Lázně Bohdaneč 12 0 0 12 8:78 0

KP starších žáků HK kraj:
1. SK Vysoké Mýto 13 12 0 1 92:11 36
2. TJ Broumov 13 10 0 3 57:28 30
3. Nový Hr. Králové 13 10 0 3 52:21 28
4. FC Olympia HK 12 7 0 5 40:13 23
5. FC Vrchlabí 12 7 0 5 29:18 22
6. FC Rychnov n. K. 13 6 0 7 36:63 17
7. FK Jaroměř 12 5 0 7 38:40 16
8. Chlum./N. Město 13 5 0 8 36:42 15
9. Červený Kostelec 13 4 0 9 20:59 11
10. Nové Město n. M. 13 3 0 10 28:66 9
11. TJ Jiskra Hořice 13 1 0 12 21:88 3

KP mladších žáků skupina A:
1. Ústí nad Orlicí 14 12 0 2 88:26 36
2. Lanškroun 14 11 0 3 59:23 33
3. Česká Třebová 14 9 1 4 66:29 28
4. Hlinsko 14 8 1 5 63:40 25
5. Pardubičky 14 8 0 6 71:37 24
6. Svitavy 14 8 0 6 51:45 24
7. Polička 14 6 0 8 52:50 18
8. Choceň 14 5 0 9 38:79 15
9. Mor. Třebová 14 2 0 12 31:77 6
10. Holice 14 0 0 14 17:130 0

KP mladších žáků skupina B:
1. Přelouč 12 10 2 0 66:7 32
2. Moravany 12 9 2 1 45:13 29
3. Heřmanův Městec 11 8 0 3 26:21 24
4. Přelovice 12 7 1 4 38:23 22
5. Žamberk 12 6 3 3 24:24 21
6. Prosetín 12 6 1 5 27:20 19
7. Nemošice 12 5 1 6 33:29 16
8. Letohrad 12 5 0 7 22:23 15
9. Lázně Bohdaneč 12 4 1 7 18:28 13
10. Libchavy 12 4 0 8 29:35 12
11. Slatiňany 12 3 1 8 21:41 10
12. Litomyšl 12 2 0 10 20:51 6
13. Třemošnice 11 2 0 9 10:64 6

Okresní přebor starší žáci:
1. TJ Jablonné n. O. 10 10 0 0 63:7 30
2. TJ Rudoltice 10 8 0 2 38:12 24
3. Sruby/Dobříkov 8 4 0 4 43:20 12
4. Vraclav/Zámrsk 9 4 0 5 15:24 12
5. TJ Semanín 10 1 0 9 12:64 4
6. Sloupnice/Jehnědí 9 1 0 8 8:52 2

Okresní přebor mladší žáci:
1. TJ Luková 11 10 0 1 85:14 30
2. FC Jiskra 2008 A 10 9 0 1 66:10 27
3. TJ Rudoltice 10 8 0 2 66:27 24
4. TJ Jablonné n. O. 11 8 0 3 49:23 24
5. FC Jiskra 2008 B 10 6 0 4 34:39 19
6. TJ Sokol Tatenice 10 6 0 5 26:41 17
7. Sokol Boříkovice 11 5 0 6 40:41 15
8. FO Lanškroun B 11 5 0 6 23:36 13
9. Řetová/Sloupnice 9 3 0 6 18:26 9
10. TJ Verměřovice 11 2 0 10 28:44 8
11. TJ Brandýs n. O. 11 1 0 10 12:72 3
12. TJ Dlouhoňovice 11 1 0 10 12:86 3