Č. Třebová – Polička 1:0
Fotbalové krásy utkání příliš nepobralo, spokojenější ale přesto byli domácí fanoušci, kteří viděli výhru svého týmu.
V prvním poločase se toho, kromě Mackova rohu, jenž v 10. min. trefil spojnici tyče a břevna, moc nedělo. Hrálo se převážně od vápna k vápnu. Více u míče sice byli domácí, ale Prokopa v brance Poličky rozhodně nijak významněji neohrožovali.

Druhá půlka byla o něco lepší. Aktivní vstup Českotřebováků do poločasu skončil penaltou ve 47. min, ale domácí ji, jak už velí jarní tradice, neproměnili. Poličku, jakoby rázem tento moment na chvíli probudil a za domácím brankářem Hejlem se po chvíli rozezvučela tyč. Když už se zdálo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, předvedl v 88. min povedenou individuální akci domácí bek Keprt, obešel bránícího protihráče, jeho střelu brankář Prokop sice vyrazil, ale správně postavený Švec rozhodl o třech bodech pro Českou Třebovou.

Lanškroun – Dobříkov 0:0
První poločas větrného zápasu probíhal bez vážnějších příležitostí. Po přestávce měli první šanci hosté z trestného kopu v 60. min., ale Horníčkovu střelu do šibenice Marek vyrazil na roh. Domácí měli dvě velké šance v 66. min a v 70 min., jenže v obou dvou případech Farkaš mířil do tyče.

Letohrad B – M. Třebová 2:2
První branka padla ve 23. min., kdy velice dobře hrající Kail poslal do zakončení M. Stejskala a domácí útočník nezaváhal – 1:0. Těsně před přestávkou prošel skoro celým hřiště letohradský Remeš, ale gólový centr obránci Moravské Třebové odvrátili na roh. Po změně stran trefil nejprve Staněk tyč letohradské branky, ale potom šli domácí do vedení. V 63. min. naservíroval znovu Kail míč Stejskalovi, který ho usměrnil do brány – 2:0. Letohrad si ale vítězství nechal proklouznout mezi prsty. Na 2:1 snižoval po rohu P. Šatník a po závaru trefil remízu v 78. min. Konečný.

(ry, re)