OP II
Lanškroun B – Tatenice 3:1

Lanškroun potvrdil roli favorita a v utkání po dobrém výkonu zaslouženě zvítězil. Fakta – branky: Šebrle, Šána, Celý – Krejčí. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Krejčí). Diváci: 120. Poločas: 2:0.
Sopotnice – Brandýs 2:3
Hosté se dostali do vedení pět minut před koncem. Domácí nedali tři vyložené šance, za což platili porážkou. Fakta – branky: Mašanský, Zeman – Dostál, Janoušek, Hanzl. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 3:2. Diváci: 60.
Kerhartice – Sruby 2:1
Před tímto kolem poslední Kerhartice vyválčily důležité tři body. Fakta – branky: Eliáš, Kukla – Chadima. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1.
Králíky/ Č. V. B – D. Čermná 1:4
Vysoká porážka je pro domácí krutá. Neproměňovali své šance a hosté byli o poznání efektivnější. Fakta – branky: Kovář – Havel 2, Machotka, Formánek z pen. Rozhodčí: Řehák. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2.
Kunvald – Jablonné 2:3
Fakta – branky:
Mistrovice – Č. Heřmanice 3:4

V oboustranně útočném fotbale padaly branky především v první půli. Fakta – branky: T. Vaníček 2, Škorpil – Stříteský 2, Kodytek, Řehák. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 4:3. Diváci: 30. Poločas: 2:4.
Těchonín – Albrechtice 4:1
Těchonín proměnil šance ve druhé půli a připsal si zasloužené vítězství. Fakta – branky: Špaček 2, Durna, Kovanda z pen. – Faltus. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

OP III
D. Třešňovec – Rybník 2:1

Fakta – branky: Šilar, Moravec – Hůlka. Rozhodčí: Hunal. ŽK: 8:3. ČK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1.
Lichkov – Boříkovice 2:1
Lichkov šel do vedení po penaltě, hosté vyrovnali hlavou po rohovém kopu. Ve druhém poločase obdrželi dva hráči hostí červené karty, ale přesto se hrál poměrně vyrovnaný zápas. Na Lichkov se usmálo štěstí deset minut před koncem, kdy tři body trefil Gerža. Nespokojenost s výkonem rozhodčího Brandýského odnesli po utkání ještě dva hráči Boříkovic červenou kartou. Fakta – branky: Kroczak z pen., Gerža – Šponar. Rozhodčí: Brandýský. ŽK: 4:5. ČK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Rudoltice – Dobříkov B 2:3
Hosté zaskočili Rudoltice agresivní hrou, ujali se vedení a zaslouženě brali tři body. Fakta – branky: Stránský 2 – Horníček, Klofanda, Fajfr. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2.
Helvíkovice – Řetová 1:3
Bojovní domácí vedli po poločase 1:0. Vyrovnání zařídil ukázkovými nůžkami Berky a Řetová skóre poté i otočila. Fakta – branky: nehlášeno – Berky, Špatenka, Lehký. Rozhodčí: Papáček. ČK: 1:1 (Belobrad – Polák). Poločas: 1:0.

OP IV
Luková – Jehnědí 6:1

Fakta – branky: Šebrle 3, Vondráček, Ptáček, Duspiva – Martinec. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Najman). Diváci: 30. Poločas: 2:0