Střelecký den v Červené Vodě přinesl hned dva hattricky

Orlickoústecko - Střelecky se v okresním přeboru II. třídy dařilo Č. Vodě a Jablonnému.

16.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Hradecký deník

Kerhartice – Sruby 0:0
V první čtvrthodince měli domácí dvě šance. Kalousek ani Eliáš ale domácí příznivce nerozradostnili. Hosté zahrozili v 19. min. a v závěru prvního poločasu. Hned na začátku druhé půle byl v šanci Teplý a v 66 min. znovu Eliáš, jenže se jim vedlo stejně jako všem střelcům před nimi - mizerně. Naopak z protiútoku zahrozili hosté, ale domácí brankář Kopeček střelu Srubských vyrazil. Fakta - rozhodčí: Kuttich. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Král./ Č. Voda B – Sopotnice 6:4
Za chladného a větrného počasí začali hosté útočně a hned v 1. min. šli do vedení. Domácí však nelenili a Halanič vyrovnal. Minutu na to však oklamal domácí obranu Mašanský – 1:2. Šance se dále střídaly na obou stranách, ale branka už v prvním poločase nepadla.
Ve druhé půli to však byl střelecký koncert a exceloval především domácí orchestr. V 52. min. vyrovnal Pasker. Po centru Stašáka poslal Č. Vodu do vedení Kovář. Po dalším centru Stašáka a střele Paskera domácí vedli 4:2. Pátou branku domácích zaznamenal Matoulek. Hosté ale zbraně nesložili, Mašanský dvěma góly stáhl skóre na 5:4. V závěru se ale po sólu Matoulka, který byl skolen ve vápně proti pravidlům, kopala penalta, ze které Pasker zvýšil na konečných 6:4. Fakta – branky: Pasker 3, Halanič, Kovář, Matoulek – M. Mašanský 3, Stárek. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2.

Tatenice – D. Čermná 1:0
Téměř celá první půle se odehrála na polovině hostí. Tatenice se však branky nedočkaly. Skvělý výkon předvedl domácí gólman Strnad, když zlikvidoval dvě velké šance Čermné. Gólu byl sice blízko domácí Tareš, ale dočkal se až Soukup, jenž rozhodl o tom, že tři body zůstaly doma. Fakta – branka: Soukup. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 0:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Mistrovice – D. Dobrouč 2:3
Po promarněné šanci domácího Solara se hostím podařilo po rohovém kopu jít do vedení. Solar sice znovu střílel těsně mimo, ale Peřina z proměněné penalty vyrovnal. Do vedení se dostali po vyloučení mistrovického Vaníčka opět hosté, když si domácí brankář srazil do své klece rohový kop – 1:2. Po rychlém kontru se hosté dostali ve druhém poločase do dvoubrankového trháku. Matějka sice snížil, ale Peřina svoji druhou penaltu v zápase už neproměnil a utkání skončilo vítězstvím Dobrouče 3:2. Fakta – branky: Peřina z pen., Matějka – Řehák, Matějíček, Pecháček. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 3:7. ČK: 1:0 (Vaníček). Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Jablonné – Albrechtice 5:0
Hosté sice nejprve nastřelili tyč, ale po brance Čermáka vedli domácí. Jablonné se předhánělo v zahazování šancí a hosté hrozili z brejků. Po změně stran zvýšil na 2:0 Kaška. Albrechticím byli vyloučeni následně dva hráči a od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Jablonné přidalo tři branky a zvítězilo 5:0. Fakta – branky: Kaška 2, Čermák, Lička, Bednář. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (Vaníček, Matějík). Diváci: 180. Poločas: 1:0.

Kunvald – Lanškroun B 2:2

Rybník – Brandýs n. O. 2:2
Úvod zápasu domácí zaspali a už v 7. min. prohrávali 0:2, když jejich nová akvizice v brance Hotmar neměl šanci gólům zabránit. Postupem času se domácí oklepali a dokázali do poločasu vyrovnat. Druhá půle byla rozkouskována častými diskuzemi s rozhodčím. Domácí se snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale ani Novotný, a ani dvakrát Hůlka brankáře hostí nepřekonali. Fakta – branky: Škrob, Novotný – Janoušek, Fogl. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2.

Autor: Pavel Ryšavý

16.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 130 Kč Stavební a provozní elektrikáři Provozní elektrikář stavební - závod Litice nad Orlicí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Mzda bude stanovena s ohledem na odbornost a zkušenost. Pracovní poměr může být prodlužován v souladu se zákoníkem práce až na dobu neurčitou., , Požadujeme vzdělání v oboru a OSVĚDČENÍ - pro samostatnou činnost na vyhrazených elektrických zařízeních = §6 vyhlášky 50/78 Sb., ................................................., Vhodné je osvědčení i §7 nebo §8 vyhlášky 50/78 Sb., , V PŘÍPADĚ DOTAZU VOLEJTE = 469 779 242 , nebo 469 779 231. Pracoviště: Žpsv a.s., závod litice nad orlicí, 561 86 Záchlumí. Informace: Martina Machová, +420 469 779 231. Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Dělník v elektrotechnice (montáž elektrických nebo energetických zařízení). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 144. Poznámka: Místo výkonu práce: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, Požadujeme: vyučení, případně vyšší vzdělání výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav (práce v noci), Pracovní doba: ranní a noční směny 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod., jeden týden práce Po, Út, Pá, So, Ne a druhý týden St, Čt, Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení. , Nabízíme: práci v příjemném a čistém prostředí, nástupní plat minimálně 16 000,- Kč/měsíc (včetně příplatků), během prvního roku se mzda dále navyšuje, možnost dopravy do zaměstnání, příspěvek na stravování (zaměstnanec platí za oběd 18 Kč), možnost bezhotovostních nákupů v jídelně a kantýně (útrata se odečítá z měsíční mzdy), stabilizační příspěvek již po roce zaměstnání, bonusy za splnění plánu., Kontaktní osoba: Vacek Zdeněk, tel.: 465 358 131, e-mail: zdenek.vacek@avx.com. Pracoviště: Avx czech republic s.r.o., Dvořákova, č.p. 328, 563 01 Lanškroun. Informace: Zdeněk Vacek, +420 465 358 131,465 358 130. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 18 200 Kč Asistenti pedagogů ŠKOLNÍ ASISTENT. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18200 kč, mzda max. 27380 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: 28. října č.p. 713, 564 01 Žamberk, Středisko volného času, ANIMO, Žamberk, zastoupené ředitelkou Bc. Alenou Němcovou vyhlašuje výběrové řízení na pozici: , ŠKOLNÍ ASISTENT - pracovní poměr na dobu určitou od 1.11.2018 do 31.10.2020, plný pracovní úvazek, POŽADUJEME: pedagogické vzdělání, popř. min. úplné středoškolské s maturitní zkouškou, práce na PC, organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, PŘEDPOKLADY: dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, odborná způsobilost, znalost českého jazyka a zdravotní způsobilost,, PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrně rozvržená, 40 hodin týdně, NÁPLŇ PRÁCE: práce s dětmi v zájmových kroužcích, akce, tábory; hlavní náplní bude nepedagogické práce - organizační a administrativní, spojené s chodem SVČ ANIMO, KONTAKT:, Zájemce předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis, datum a podpis zájemce, kontaktní spojení., Přihlášky doručte nejpozději do 20.10.2018 včetně na adresu:, Bc. Alena Němcová, ředitelka,, SVČ ANIMO Žamberk, 28. října 713, 564 01 Žamberk, Tel. 776 516 029. Pracoviště: Středisko volného času, animo, žamberk, 28. října, č.p. 713, 564 01 Žamberk. Informace: Alena Němcová, +420 776 516 029. Výroba - Výroba Nástrojař 12 200 Kč Nástrojaři a příbuzní pracovníci STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: ECOS Choceň s.r.o., V Kasárnách 908, Vysoké Mýto, V Kasárnách č.p. 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto, Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravu, Kontakt: telefonicky (po - pá, 8 - 14 hodin) nebo e-mailem. Pracoviště: Johur s.r.o., pracoviště ecos choceň s.r.o., v kasárnách 908, vysoké mýto, V Kasárnách, č.p. 908, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Zuzana Kusá, +420 731 526 234.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: MFK Chrudim - FK Varnsdorf.

V deseti nakonec neodolali

ilustrační foto - fotbal

Pozvánka na fotbal ve východních Čechách

Dobré časy, vzpomíná Sokol na Brno. Teď chce vyhrát

Pardubice - Zbrojovka Brno, mistr Československa z roku 1978, ale v současné době účastník druholigové soutěže. Tradiční klub musí po sestupu bojovat o návrat mezi tuzemskou elitu. Další krok Brno čeká již v sobotu dopoledne v Pardubicích. Zápas 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY začíná na stadionu Pod Vinicí v 10.15 hodin.