Všechny tyhle aspekty splnil František Kovář z Přívratu a stává se dalším dílčím výhercem. Soutěž týmů vede 1.FC Turecko.

1. Ústí n. O. – Hradec Králové B⋌1 (1:0)
2. Trutnov – Letohrad⋌1 (3:2)
3. Litomyšl – Česká Třebová⋌1 (2:1)
4. Polička – Lanškroun⋌2 (0:5)
5. Ústí nad Orlicí B – Tatenice⋌1 (3:0)
6. Dobříkov – Lázně Bohdaneč⋌1 (3:1)
7. Letohrad B – Libchavy⋌1  (5:3)
8. Rybník – Jehnědí⋌2  (0:1)
9. Česká Třebová B – Řetová⋌0 (1:1)
10. Luková – Žichlínek B⋌2 (0:1)

Supertrefa: 33 branek

Výherci: 1. M. Dohodič, 2. B. Kubová, 3. P. Jedlinský, 4. R. Bureš, 5. J. Vintr, 6. M. Turková, 7. M. Matoušková, 8. P. Šafek st., 9. O. Kubík.

Vítěz kola dostane sadu plechovek piva Gambrinus, která je po dohodě připravena k vyzvednutí v redakci Orlického deníku v Ústí nad Orlicí (kontakt: 724 795 667). Prosíme, aby se výherci ozvali a cenu si převzali..

SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ

1. místo

UO0010 Bohumil Jelínek, Choceň 13 95

2. místo

UO0045 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 13 89

3. místo

UO0102 Markéta Matoušková, V. Mýto 13 88

4. místo

UO0009 Pavel Jedlinský, Sopotnice 13 86
UO0019 Monika Turková, Koldín 10 86

6. místo

UO0064 Lukáš Ješina, Sruby 13 83

7. místo

UO0044 František Kovář, Přívrat 16 80
UO0083 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 13 80
UO0057 Oldřich Kubík, Choceň 13 80
UO0053 Lubomír Šafář, Vamberk 13 80
UO0084 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 10 80
UO0077 František Prokop, Ostrov 10 80
UO0040 Lucie Špačková, Sopotnice 10 80
UO0017 Marie Turková, Koldín 10 80
UO0011 Radek Zika, Choceň 10 80

16. místo

UO0104 Radek Matoušek, V. Mýto 10 79

17. místo

UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 13 78

18. místo

UO0074 Miroslav Chládek ml., Tatenice 16 77
UO0034 Ivana Volfová, Ústí n. O. 13 77
UO0018 Jiří Turek, Koldín 10 77

21. místo

UO0027 Martina Dohodič, Letohrad 0 76

22. místo

UO0047 Radek Pešek, Dolní Libchavy 13 74
UO0059 Beata Kubová, Žamberk 10 74

24. místo

UO0092 Matěj Diblík, Sopotnice 13 73
UO0106 Michal Chládek, Výprachtice 10 73

26. místo

UO0049 Martin Kaplan, Sopotnice 16 71
UO0073 Lenka Chládková, Tatenice 13 71
UO0035 Roman Müller, Č. Třebová 10 71
UO0038 Roman Špaček, Sopotnice 10 71

30. místo

UO0046 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 13 69
UO0030 František Vitouš, Sopotnice 13 69

32. místo

UO0058 Miroslav Kubový, Žamberk 13 68
UO0056 Josef Lejsek, Pardubice 13 68
UO0082 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 10 68
UO0076 Tomáš Chládek, Tatenice 10 68
UO0066 Jana Vrabcová, Choceň 10 68
UO0065 Stanislav Vrabec, Choceň 7 68
UO0090 Miloš Kalousek, Ústí n. O. 1 68

39. místo

UO0068 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 7 66
UO0069 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 4 66

41. místo

UO0012 Oldřich Zuzík, Choceň 13 65
UO0060 Ondřej Kalous, Mladkov 7 65
UO0023 Roman Bureš, Skuteč 4 65

44. místo

UO0089 Lukáš Tipelt, Ostrov 16 64

45. místo

UO0071 Miroslav Záleský, Tisová 10 63

46. místo

UO0088 Václav Černý, Ústí n. O. 10 62
UO0008 Jana Jedlinská, Sopotnice 10 62
UO0085 Bob Poslušný, Ústí n. O. 7 62

49. místo

UO0003 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 0 61

50. místo

UO0109 Pavel Skalický, Ostrov 13 60

51. místo

UO0026 Vladimír Dohoda, Žamberk 13 59
UO0006 Oldřich Ezr sen., Rybník 10 59
UO0054 Pavla Lejsková, Pardubice 10 59
UO0014 Miloslav Procházka, Kosořín 10 59
UO0015 Miloš Suchý, Choceň 10 59
UO0042 Pavel Bucháček, Řetová 7 59
UO0016 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 7 59

58. místo

UO0095 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 16 58
UO0087 Jiří Vintr, Ústí n. O. 10 58
UO0103 Šimon Matoušek, V. Mýto 7 58

61. místo

UO0055 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 57
UO0067 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 7 57
UO0086 Jana Vintrová, Ústí n. O. 5 57

64. místo

UO0075 Miroslav Chládek st., Tatenice 13 56
UO0050 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 13 56
UO0039 Michal Špaček, Sopotnice 13 56
UO0079 Milan Martinek, Zámrsk 10 56
UO0063 Petr Šafek ml., Choceň 4 56

69. místo

UO0021 Pavel Provazník, Koldín 10 55
UO0099 Pavel Sloupenský, Sud. Lhota 10 55

71. místo

UO0048 Ladislav Pop, Sopotnice 10 54

72. místo

UO0025 Zbyněk Dohoda, Žamberk 13 53
UO0024 Roman Filip, Lichkov 13 53
UO0070 Miroslav Absolon st., Žamberk 10 53
UO0043 Lucie Kovářová, Ústí n. O. 10 53

76. místo

UO0029 Štěpánka Kubove, Rudoltice 13 52
UO0028 Jiří Herynek, Rudoltice 10 52
UO0098 Martin Sloupenský, Sud. Lhota 10 52
UO0001 Martin Štusák, Jablonné n. O. 10 52
UO0094 Karel Halbrštát, Mistrovice 7 52
UO0002 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 0 52

82. místo

UO0020 Tomáš Provazník, Koldín 10 51

83. místo

UO0051 Marek Kopsa, Sopotnice 16 50
UO0097 Marika Sloupenská, Sud. Lhota 11 50
UO0081 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 10 50
UO0062 Petr Šafek st., Choceň 10 50
UO0022 Štěpán Šklíba, Koldín 10 50
UO0037 Patrik Müller, Č. Třebová 4 50

89. místo

UO0091 Jan Diblík, Sopotnice 4 49
UO0096 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 1 49
UO0004 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 0 49

92. místo

UO0080 Jaroslav Martinek, Zámrsk 16 47
UO0052 Václav Šafář, Sopotnice 13 47
UO0031 Josef Diblík, Sopotnice 10 47
UO0033 Roman Diblík, Sopotnice 10 47
UO0032 Libor Diblík, Sopotnice 10 47
UO0013 Michal Kopic, Choceň 10 47
UO0078 Marie Martinková, Zámrsk 7 47
UO0107 Dana Vintrová, Ústí n. O. 2 47

100. místo

UO0105 Nela Matoušková, V. Mýto 7 46

101. místo

UO0036 Lucie Pokorná, Knapovec 1 42

102. místo

UO0061 Dominik Šafek, Choceň 10 41

103. místo

UO0005 Oldřich Ezr jun., Rybník 4 38

104. místo

UO0108 Ota Vintr, Ústí n. O. 2 36

105. místo

UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 7 35

106. místo

UO0101 Šárka Skalická, Tatenice 7 32

107. místo

UO0112 Jan Kaplan, Ústí n. O. 7 29

108. místo

UO0111 Jan Lžíčař, Ústí n. O. 1 20

109. místo

UO0110 Veronika Fischerová, Letohrad 10 17

110. místo

UO0100 Jiří Kučera, Tatenice -5 10

111. místo

UO0072 Vladimír Fikejs, Žamberk 0 9

112. místo

UO0093 Petr Němec, V. Mýto 0 7

SOUTĚŽ TÝMŮ

1. místo

1. FC TURECKO 30 243

2. místo

RŮŽKAŘI CHOCEŇ 36 240

3. místo

SOR LIBCHAVY 39 232

4. místo

SK VYSOKÉ MÝTO 30 225

5. místo

SLAVOJ 30 219

6. místo

NULOVÁ ŠANCE 30 207
ŠPAČKOVCI 33 207

8. místo

DŮCHODCI 27 204
CHLÁDCI 42 204

10. místo

FC BARCELONA 33 198

11. místo

HUSÍ KRK 33 192

12. místo

FERDA TEAM 30 191

13. místo

ACS 18 189

14. místo

BRUNTÁL BOYS 26 182

15. místo

VLČÁCI ZE SMRČINY 39 181

16. místo

BARONI ZE SOPOTNICE 42 177

17. místo

TIPAŘI CHOCEŇ 30 165

18. místo

LUPARO 15 163

19. místo

SPARTA 17 162
KROUPIS TEAM 0 162

21. místo

HALBI MISTROVICE 24 159

22. místo

1. FC HASIČI 31 157

23. místo

TATERÁCI 30 156

24. místo

MJM Zámrsk 33 150

25. místo

ŠÁFOVI CHOCEŇ 24 147

26. místo

DIBLÍCI 30 141

27. místo

EZŘÍCI 21 132

28. místo

SOUSEDÉ 12 110