O titul přeborníka se hrálo až do samotného závěru a nejšťastnější byly nakonec Verměřovice, k prvnímu místu jim pomohla Dobrouč, která nezvládla finiš. Na poslední místo a tím jistý sestup bylo po podzimu pět adeptů, ovšem v jarní části tahala za kratší konec hned od úvodu Luková. Největší ústup z podzimních pozic si připsala Sopotnice, když za deset jarních bodů brala až osmé místo.

Ve 182 utkáních padlo 664 branek, což činí průměr 3,6 gólu na zápas. Nejbohatší na gólové oslavy bylo pětadvacáté kolo, když byly k vidění hned třiačtyřicetkrát. V kole číslo osmnáct naopak střelcům prach zvlhl a do černého mířili pouze čtrnáctkrát. Nejvyšší výhru v soutěži si na své triko připsal Brandýs, když rozebral Lukovou v poměru 15:0. Diváci se branky nedočkali pouze v sedmi zápasech. Remízoví králové soutěže jsou hned dva. Sopotnice a Jablonné si připsaly kříž devětkrát. Rozhodčí udělili celkem 761 žlutých a 53 červených karet. Na stadiony se přišlo podívat 20 095 diváků. Nejlepší návštěvností se mohou pyšnit tradičně v Jablonném (2 690), hezkých návštěv dosáhli i v Tatenicích (2 070) a Albrechticích (1 900).

Podzim
Sopotnice rozjela soutěž skvěle, krok s ní držely pouze Mistrovice a Brandýs. Pětibodovou ztrátu měly Verměřovice, týmy na pátém až sedmém místě ztrácely již více.

Jaro
Cílová rovinka soutěže se nesla ve znamení souboje o titul. Verměřovice a Dolní Dobrouč využily zaváhání Mistrovic a Brandýsa a totální kolapsu Sopotnice. Misky vah se přiklonily na stranu Verměřovic ve 23. kole, Dobrouč doplatila na těžký los v závěru soutěže. Boje o Černého Petra se na jaře účastnilo hned pět týmů. Luková to však všem usnadnila, když na jaře nedokázala ani jednou vyhrát.

MARTIN ŠTUSÁK