Orlickoústecko – Většina utkání druhého kola se odehrála v neděli, nicméně pro Rudoltice a Albrechtice byla hracím dnem sobota. Opět se střetli soupeři, kteří to mají od sebe pár kilometrů jízdou na kole v poklidném tempu. Vzájemný souboj vyzněl mnohem lépe pro hosty. Od šesté minuty vedli, po přestávce přidali rychlý druhý gól, čímž hráče Rudoltic poslali do kolen. V samém závěru se trefil ještě Sokolík a Albrechtice zapsaly první výhru v nové sezoně. Na tu stále čeká druhý nováček z Jehnědí. Měl výhodu domácího trávníku, jenže roli nezvládl. Navíc podruhé v řadě inkasoval pět branek. Postaral se o to Žichlínek. Svižně začal, v 18. minutě vedl o dva góly. Poté sice snížil Pilař, Vrabec dokonce vyrovnal po pauze. Prakticky z dalšího útoku se ovšem prosadil hostující Moravec. Domácí vrhli síly do útoku. Kýžený gól nepřišel, ba naopak. V samém závěru přidal Žichlínek dvě branky potvrzující zisk tří bodů.
 Ty putovaly rovněž na konto Brandýsa nad Orlicí. První dvě kola hrál doma a dokonale toho využil. Nasbíral plný počet bodů. Proti Rybníku se vítězství začalo rodit během prvního poločasu. Do kabin šli domácí s vedením 2:0. Bezpečně si náskok drželi, v 65. minutě vstřelil třetí gól Hanzl a s tím už Rybník nemohl nic udělat.
 Podobně slušný start do sezony prožívá i Sopotnice. Přivezla tři body v prvním kole z venku a chtěla to potvrdit proti Němčicím. Pronajala si výsledek 2:1. Rozhodující moment utkání přišel deset minut před koncem, když si němčický Mikl vsítil vlastní gól.
 Nejméně branek padlo na stadionu v Žamberku, kde místní rezerva hostila Dolní Čermnou. Z pohledu béčka to zatím není žádná sláva, tak toho hosté z Dolní Čermné dokonale využili. Padl jediný gól, v 75. minutě se o něj zasloužil Macháček. Žamberk prohrál oba své úvodní zápasy.
 Brankově nejbohatší duel se hrál v Dolní Dobrouči. Přijelo sousední „Turecko“. Domácí dali tři góly za půl hodiny, ale hosté jim v tom zdatně sekundovali. Poločas skončil 3:2. Po změně stran vyrovnal T. Sklenář, který ještě v samém závěru běžel sám na gólmana, byl evidentně faulován v pokutovém území, ale rozhodčí nepochopitelně penaltu nenařídil. V rozstřelu pak hosté ani jednu „desítku“ neproměnili.

Rudoltice – Albrechtice 0:3
Fakta – branky: 6. Kollert, 48. Faltus, 89. Sokolík. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rudoltice: Lukáš – Foff (60. Mil. Minář), Kocanda, Macháček, Pražák, Rek, Stránský, Vlček, Vejvoda, Prekop (46. Mar. Minář), Lochman. Albrechtice: F. Marek – Koutný, Šnír (88. Matějík), Urban, Buřval, O. Marek, Pavlosek, Kollert, Mareš, Faltus, M. Marek (65. Sokolík).

Jehnědí – Žichlínek 2:5
Fakta – branky: 25. Pilař, 56. Vrabec – 8. Motl, 18. a 57. Moravec, 88. Boščík, 90. Zahradník. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 2:1. Diváci: 140. Poločas: 1:2. Jehnědí: Doležal – Kostka (30. Andrle), Stratílek, Fikejz, Motyčka, Viktorín (67. Fišer), Najman, Pilař, J. Gregar, D. Gregar, Vrabec. Žichlínek: R. Šilar – Moravec (85. Dorazil), Suchomel, Jelínek (67. M. Šilar), Zahradník, Vondráček (30. Krejčířík), Stasiowski (57. Boščík), Motl, Fibikar, Šenkýř, Heger (77. Ptáček).

D. Dobrouč – Verměřovice 3:3 PK 3:0
Fakta – branky: 7. a 14. Junek, 31. Skalický – 23. a 45. Smetana, 54. T. Sklenář. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 3:2. Dolní Dobrouč: P. Skalický – Pecháček, Vašátko, O. Skalický (46. Vágner), Řehák, M. Falta, Dušek, J. Skalický, Junek (55. Exler), Hynek, Matějíček (46. Morkes). Verměřovice: Hudec – Krulikovský (46. Smejkal), M. Nastoupil, Černaj, Smetana (77. D. Nastoupil), Tlapák (68. D. Ryšavý), Faltus, J. Sklenář, Kmeť (46. Štěpánek), Pavel (83. A. Ryšavý), T. Sklenář.

Brandýs nad Orlicí – Rybník 3:0
Fakta – branky: 13. a 25. Lajza, 65. Hanzl. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Brandýs nad Orlicí: Macák – Matějka, Sloupenský (43. Müller), Novotný, Lajza (65. Fogl), Šroler, Hanzl, Brzybohatý (60. Šrajer), Špinler, Kochánek, Beneš. Rybník: Suk – Viščák, Tölg (46. Petran), Repa (78. Dvořák), Gregar (75. Večeřa), Klazar, Mich. Kareš, Mar. Kareš (70. Palík), Horák, Václavský, Petružálek.

Sopotnice – Němčice 2:1
Fakta – branky: 9. Pánik, 80. Mikl (vl.) – 31. Vobořil. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:1. Diváci: 81. Poločas: 1:1. Sopotnice: Martinec – Zeman, Koupil, Lehký, Pánik (64. Jariš), Kalousek (74. Šebrle), Vávra, Vítek, Voleský, Beneš, Kubišta. Němčice: Holec – Gregor, Maco, Kulhavý (46. Mikl), Vobořil, Chládek, Svoboda, Hurt, Macko (87. Provazník), Beran (66. Petr), Plch.

Žamberk B – Dolní Čermná 0:1
Fakta – branky: 75. Macháček. Rozhodčí: Šimko. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Žamberk B: Vanický (46. Hubálek)– Leuchter (68. Jon. Ulrych), Chládek, Mach, Kos, Durna, Pirkl, Vávra (83. Jak. Ulrych), P. Huška, J. Huška, Krejsa. Dolní Čermná: Juda – Růžička, Vacek, Fišar, Macháček, Novák (46. Hyhlík), Machotka (74. Formánek), Mich. Bednář, Krajči, Mar. Bednář, Marek.