Dva soutěžící získali 11 bodů a opět jsme museli zapojit Supertrefu. Jenže ta nerozhodla, a tak vítěze určil až získaný počet bodů v kole předešlém. Výhercem třetího kola se tak stal Stanislav Voženílek (UO0092) z Chocně, když na body porazil Josefa Blažka (UO0057). Zároveň se propracoval i do čela celkového pořadí.

Průběžné pořadí

1. místo
UO0092 Stanislav Voženílek, Choceň 11 27
UO0055 Matěj Stránský, Řetová 8 27
UO0072 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 5 27
4. místo
UO0043 Veronika Cinková, Č. Třebová 8 24
UO0045 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 8 24
UO0091 Lukáš Ješina, Sruby 5 24
UO0018 Miroslav Absolon st., Žamberk 2 24
UO0054 Silvie Stránská, Řetová 2 24
9. místo
UO0042 Tomáš Halbrštát, Letohrad 8 21
UO0046 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 8 21
UO0080 Evžen Filip, Vysoké Mýto 5 21
UO0019 Pavel Jedlinský, Sopotnice 5 21
UO0004 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 5 21
UO0067 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 2 21
UO0068 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 2 21
UO0053 Jiří Stránský, Řetová 2 21
UO0086 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto 2 21
18. místo
UO0118 Dobroslav Srdínko, Ústí n. O. 5 19
UO0001 Leoš Jantač, Lanškroun 0 19
20. místo
UO0057 Josef Blažek, Hylváty 11 18
UO0107 Pavla Lejsková, Pardubice 8 18
UO0079 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 8 18
UO0090 Jana Vrabcová, Choceň 8 18
UO0104 Pavel Bambušek, Rybník 5 18
UO0011 Jiří Herynek, Rudoltice 5 18
UO0020 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 5 18
UO0063 Josef Khýn, Vysoké Mýto 5 18
UO0013 Oldřich Kubík, Choceň 5 18
UO0017 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 5 18
UO0056 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 18
UO0026 Martin Ráb, Libchavy 5 18
UO0009 Milan Routek, Č. Třebová 5 18
UO0071 Ludvík Sponner, Jaroslav 5 18
UO0076 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 5 18
UO0064 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 5 18
UO0081 Václav Krásný, Vysoké Mýto 2 18
UO0070 Láďa Matoušek, Sruby 2 18
UO0065 Roman Páral, Vysoké Mýto 2 18
UO0093 Jiří Šejna, Choceň 2 18
40. místo
UO0048 Hana Čečerová, Č. Třebová 8 15
UO0022 Ivan Jetmar, Ústí n. O. 8 15
UO0034 Ivana Nováková, Ústí n. O. 8 15
UO0098 Petr Bambušek, Rybník 5 15
UO0040 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 15
UO0058 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 5 15
UO0061 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 5 15
UO0027 Miroslav Tesař, Česká Třebová 5 15
UO0032 Pavel Bucháček, Řetová 2 15
UO0015 Jiří Frank, Trstěnice 2 15
UO0074 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 2 15
UO0106 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 2 15
UO0096 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 2 15
UO0029 Roman Špaček, Sopotnice 2 15
UO0010 Martin Štusák, Jablonné n. O. 2 15
UO0089 Stanislav Vrabec, Choceň 2 15
UO0066 Miroslav Záleský, Tisová 2 15
UO0094 Milena Žižková, Choceň 2 15
UO0003 Filip Ditzel, Ostrov -1 15
UO0006 Oldřich Ezr, Rybník -1 15
UO0005 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 15
UO0023 Luboš Jetmar, Ústí n. O. -1 15
UO0002 František Prokop, Lanškroun -1 15
UO0085 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 15
UO0008 Pavel Krištof, Č. Třebová -4 15
65. místo
UO0116 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 0 14
66. místo
UO0114 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 8 13
UO0112 Roman Diblík, Sopotnice 2 13
UO0108 František Kovář, Č. Třebová 2 13
UO0109 Lucie Kovářová, Č. Třebová 2 13
UO0119 Petr Němec, V. Mýto -1 13
71. místo
UO0073 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 12
UO0014 Jan Chládek, Rudoltice 5 12
UO0105 František Janele, Svitavy 5 12
UO0103 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 5 12
UO0069 Stáňa Matoušková, Sruby 5 12
UO0035 Jiří Volf, Ústí n. O. 5 12
UO0095 Jiří Držmíšek, Choceň 2 12
UO0044 Milan Eliáš, Č. Třebová 2 12
UO0075 Jaroslav Ludvík, Ústí n. O. 2 12
UO0047 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 12
UO0016 Marie Páchová, Jablonné n. O. 2 12
UO0100 Jan Přívratský, Č. Třebová 2 12
UO0062 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 12
UO0038 Josef Stasiowski, Lanškroun 2 12
UO0031 Radim Trejtnar, Těchonín 2 12
UO0097 Simona Kmoníčková, Č. Třebová -4 12
87. místo
UO0115 Karel Halbrštát, Mistrovice 0 11
88. místo
UO0041 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 9
UO0051 Petr Kříž, Dolní Sloupnice 2 9
UO0052 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice 2 9
UO0102 Petr Poldauf, Č. Třebová 2 9
UO0030 Jolana Špačková, Sopotnice 2 9
UO0021 Karel Dobroucký, Choceň -1 9
UO0088 Vladimír Mlynář, Klášterec nad Orlicí -1 9
UO0049 Čeněk Brebis, Žamberk -4 9
UO0033 Josef Lejsek, Pardubice -4 9
97. místo
UO0121 Nikol Khýnová-Doubková, V. Mýto 8 8
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 0 8
99. místo
UO0110 Martin Kaplan, Sopotnice -4 7
100. místo
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 5 6
UO0083 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 2 6
UO0050 Tamara Brebisová, Žamberk -1 6
UO0078 Barbora Filipová, Vysoké Mýto -1 6
UO0039 Miroslav Chládek, Tatenice -1 6
UO0082 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto -4 6
106. místo
UO0099 Pavel Broulík, Třebovice 5 4
UO0084 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 5 4
UO0113 Libor Diblík, Sopotnice -1 4
UO0111 Josef Diblík, Sopotnice -1 4
110. místo
UO0036 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 3
UO0037 Pavel Stasiowski, Lanškroun 2 3
UO0060 Michal Kolář, Ústí n. O. -4 3
113. místo
UO0123 Ladislav Pop, Sopotnice 2 2
UO0024 Michal Chládek, Výprachtice 0 2
115. místo
UO0059 Josef Novák, Pardubice 5 0
116. místo
UO0087 Lukáš Rychtařík, Dobříkov 0 -1
UO0122 Božena Lukešová, Ústí n. O. -1 -1
UO0120 Andrej Olenočin, Lanškroun -1 -1
119. místo
UO0012 Štěpánka Kubové, Rudoltice 2 -3
UO0028 Markéta Tesařová, Č. Třebová -4 -3
121. místo
UO0077 Filip Ryant, Vysoké Mýto 0 -4
122. místo
UO0025 Jan Král, Ústí n. O. -1 -5
123. místo
UO0101 Tomáš Krsička, Č. Třebová -7 -6

Výsledky 3. kola
1. V. Mýto – Trutnov⋌0 (2:2)
2. Choceň – Lanškroun⋌1 (3:0)
3. Letohrad B – Pardubičky⋌2 (2:3)
4. Č. Třebová B – Načešice⋌0 (1:1)
5. Nasavrky – Dobříkov⋌1 (3:2)
6. Řetová – Kunčina⋌1 (3:1)
7. Rybník – Sloupnice⋌1 (5:0)
8. Albrechtice – Sopotnice⋌0 (1:1)
9. Mistrovice – Lichkov⋌0 (1:1)
10. Jehnědí – Němčice⋌2 (0:2)
Supertrefa                       34