Poslední kolo okresního fotbalového přeboru bylo remízové. Čtyři zápasy ze sedmi skončily dělbou bodů.

Kerhartice – Jablonné 3:3
Ani druhé zaváhání vedoucího Lanškrouna B dotahující Jablonné nevyužilo, pouze bod totiž přivezlo z Kerhartic. Přitom po poločase o gól vedlo, úspěšným střelcem byl ve 34. min. Kaška. Domácí ale zaveleli k obratu slepenými góly Eliáše a Teplého z 57., resp. 61. min. Jenže v 67. min. se už podruhé trefil Kaška a další obrat v utkání zařídil v 70. min. Štruml, který převážil misky vah podruhé ve prospěch Jablonného. Kerhartičtí ale zápas nezabalili, několikrát je během devadesáti minut podržel výborný gólman Kopeček a v nastavení vystřelil překvapivý, ale spravedlivý bod Dočkal. Fakta – branky: Eliáš, Teplý, Dočkal – Kaška 2, Štruml. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Kunvald – Albrechtice 2:2
V Kunvaldu patřil každý poločas jinému mužstvu. V tom prvním si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, po změně stran ale Albrechtičtí přidali a nakonec si odvezli bod za remízu 2:2. Fakta – branky: Moudrý, Šroler – Sokolík, Faltus. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Sopotnice – D. Čermná 1:1
První poločas byl překvapivě vyrovnaný s celou řadou nepřesností na obou stranách. V 55. min. sice dostal favorizovanou Sopotnici do vedení Kubas, jenže hosté se nevzdali a dvě minuty před koncem díky Novákovi po zásluze vyrovnali. Utkání slabé úrovně tak vítěze nepoznalo. Fakta – branky: Kubas – Novák. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Mistrovice – Těchonín 1:2
Oba týmy spálily v první půlhodině několik šancí, až ve 35. min. vystihl hrubku těchonínského stopera Kabourek a poslal domácí do vedení. Po změně stran Těchonín přitlačil na pilu a odměny v podobě vyrovnání se dočkal v 59. min. Bod byl hostům málo, a tak nepřestali útočit. Za pravdu jim dala 85. min., kdy výsledek přízemní střelou otočili.
Těchonínští chtějí své vítězství věnovat předsedovi klubu Oldřichu Filipovi, který slaví 65. narozeniny. Fakta – branky: Kabourek – Durna, Sedláček. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Lanškroun B – Sruby 1:1
Lanškrounská tvrz v okresním přeboru poprvé padla. Tedy jen na půl, protože fotbalisté Srubů odjeli s cenným bodem. Dvacet sedm minut se nic zvláštního nedělo, pak vyrazil do samostatného úniku hostující Kubíček a Wendlig lovil míč ze sítě – 0:1. Lanškrounské rezervě se ještě do poločasu podařilo vyrovnat, úspěšným střelcem byl Šána. Po změně stran domácí tlačili ze všech sil, ale Sruby udržely bod, který má ze hřiště lídra přeboru cenu zlata. Fakta – branky: Šána – Kubíček. Rozhodčí: Zuzík. Poločas: 1:1.
Králíky/ Č. V. B – Č. Heřmanice 1:4
Domácí deset minut obléhali branku Heřmanic, ve 12. min. ale dostali první gól od Kodýtka a ještě hůře bylo za dalších pět minut, kdy zvyšoval Šmejdíř – 0:2. Do poločasu přidal ještě třetí gól Řehák a domácí byli zralí na ručník. Po přestávce se sice snažili se stavem něco udělat, jenže pokutový kop ve 49. min. byl jejich hřebíkem do rakve. Už jen kosmetickou úpravu výsledku zařídil v 75. min. pěknou individuální akcí Maleček. Fakta – branky: Maleček – Řehák 2 (1 z pen.), Kodýtek, Šmejdíř. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:0. Diváků: 80.
Brandýs – Tatenice 3:2
Brandýs doma potvrdil vynikající formu. Už v 8. min. zastavila pronikajícího Dostála obrana hostí nedovoleně a z pokutového kopu s přehledem zavěsil Hanzl – 1:0. V 19. min. po Hanzlově centru zvyšoval Kroupa už na 2:0. Vlažný vstup domácích do druhé půle potrestal Knápek – 2:1. Tatenice dokázaly i srovnat, když v 70. min. zakončil kombinaci Bartoš. Vyrovnání Brandýs vyburcovalo a v 77. min. upravil na konečných 3:2 domácí Ivan Dostál. Fakta – branky: Hanzl (z pen.), Kroupa, Dostál – Krejčí, Bartoš. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.