Těchonín – Dolní Dobrouč 1:2
Hosté si odvezli z Těchonína těsnou výhru.
Fakta – branky: Filip – Ryšavý, Švercl. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Žamberk B – Albrechtice 1:0
Utkání dvou nováčků moc krásy nepobralo. Hrálo se převážně ve středu hřiště bez šancí a střelby. Vedle řady nepřesností na obou stranách trpěla plynulost hry také častým hvizdem píšťalky hlavního rozhodčího. V závěru prvního poločasu promarnil jedinou šanci domácí Vávra, když z otočky minul opuštěnou branku. Pět minut po přestávce se křížnou střelou do horního rohu trefil zkušený Menzel, v další šanci napálil Huška míč do tyče. Hosté tak zůstávali stále ve hře, na což v nervózním závěru doplatil právě Huška, který po druhé žluté kartě nedohrál.
Fakta – branka: Menzel. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (Huška). Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Sruby – Brandýs n. O. 3:1
V kvalitním utkání měli domácí fotbalisté v první půli převahu, ale proti dobře bránícímu Brandýsu se neprosadili. Naopak se ujali vedení hosté brankou Šilara v 30. minutě. Po přestávce Sruby zvýšily tlak a v 56. minutě vyrovnal z penalty Gerčák. O deset minut později otočil výsledek z přímého kopu Jiráský. Brandýs se poté snažil o srovnání stavu, nicméně vyloženou příležitost si nevypracoval. Na konečných 3:1 upravil střelou ze čtyřiceti metrů Simon, čímž dokonale překvapil brankáře. Gólman domácích Lukes inkasoval gól po 570 minutách.
Fakta – branky: Gerčák, Jiráský, Simon – Šilar. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Č. Heřmanice – Sloupnice 0:2
Očekávané derby se stalo kořistí hostí. Již v páté minutě se kopala penalta po faulu na Vondru a Šplíchal se nemýlil. Domácí mohli, jak už se několikrát v sezoně stalo, žehrat na neproměněné šance. Rozhodnutí přišlo deset minut před koncem, kdy Vondra zvýšil na 2:0 z pohledu Sloupnice. V utkání se příliš nepředvedl rozhodčí Hejl s asistentem Šejnou.
Fakta – branky: Šplíchal, Vondra. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 5:0. Diváci: 130. Poločas: 0:1.

FC Jiskra 2008 B – Rybník 3:1
Ve vyrovnaném utkání rozhodly dobře provedené brejkové situace fotbalistů Jiskry.
Fakta – branky: Kuběnka, Stolarik, Holubec – Vrána. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Sopotnice – Boříkovice 3:0
Úvod vyzněl lépe pro Sopotnické, když v deváté minutě potrestal chybu brankáře hostí Kubišta. V 52. minutě se na hranici pokutového území výtečně uvolnil Kubas a střelou do šibenice poslal domácí do dvoubrankového vedení. Snížit mohly Boříkovice v 70. minutě, ale neproměnily pokutový kop. Vzápětí se kopala penalta i na druhé straně s tím rozdílem, že Kubišta vsítil třetí gól.
Fakta – branky: Kubišta 2, Kubas. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Šponar). Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Tatenice – Semanín 1:2
Obě mužstva hrála od úvodu ze zabezpečené obrany, nicméně Semanínu se podařilo v 29. a 33. minutě vstřelit dva góly. Hned na začátku druhé půle snížil z pokutového kopu Soukop, jenže to bylo ze strany domácích vše.
Fakta – branky: Soukop – Dvořák, Bednár. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2.  (bed, kor)