D. Dobrouč – Žamberk B 4:1
Utkání v Dobrouči mělo velmi dobrou úroveň. Domácí již v 15. minutě vedli 2:0, jenže běhavější hosté začali fotbalisty Dobrouče přehrávat a před koncem první půle snížili. Ve druhé půli se hrálo nahoru dolů a v rozmezí 77. a 79. minuty padly do sítě hostí dvě branky, čímž domácí zápas rozhodli.
Fakta – branky: Huška 2, Václavek, Švercl – Rudolecký. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Těchonín – FC Jiskra B 4:5
Těchonínští se připravili o dobrý výsledek sami, neboť svými chybami darovali hostím vítězství.
Fakta – branky: Kovanda 2, Jironč, Kroczak – Jurenka 2, Koreň, Jireš, Kupec. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 2:4.

Semanín – Sruby 0:3
Ve vyrovnaném a kvalitním utkání tahali za delší konec hosté ze Srubů, kteří zvolili dobrou taktiku. Nechali hrát neplodné domácí a sami využívali brejkové a standardní situace. Skóre otevřel ve 13. minutě Jiráský, tentýž hráč ve druhém poločase překazil snahu Semanínských rozhodujícím druhým gólem a pro Semanín krutou porážku dokonal parádní střelou z přímého kopu Zavřel.
Fakta – branky: Jiráský 2, Zavřel. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Rybník – Sloupnice 5:0
Po opatrném začátku se rozjela rybnická mašina a hosté mohou být rádi, že si neodvezli vyšší příděl. Již do poločasu nastříleli domácí hráči tři branky zásluhou Martina Kareše, jenž se trefil dvakrát a jeden gól si dali hosté sami. Po přestávce zvýšil na 4:0 Milkovič a pátý gól vsítil Škrob. Hosté vystřelili mezi tyče až v 75. minutě, střelu Vondry Suk vyrazil.
Fakta – branky: vlastní, Kareš 2, Milkovič, Škrob. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0.

Boříkovice – Brandýs n. O. 0:1
Domácí neproměnili osm vyložených brankových příležitostí, dvakrát trefili břevno a v 65. minutě dokonce neproměnili přísně nařízený pokutový kop. Hosté naopak jednu ze svých tří možností v úvodu druhého poločasu využili a odvezli si vítězství 1:0. Boříkovice odehrály smolné utkání, kdy jim v útoku scházelo kousek štěstí a větší důraz.
Fakta – branka: Pavlíček. Rozhodčí: Elčkner. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Poločas: 0:0.

Tatenice – Č. Heřmanice 2:1 PK
Domácí byli v prvním poločase jasně lepším týmem, vytvořili si několik šancí, které neproměnili. Hosté se po přestávce výrazně zlepšili a brzy dali gól. Vyrovnat se Tatenicím podařilo díky Tarešovi a nakonec domácí brali bod navíc po penaltách.
Fakta – branka: D. Tareš – Žukovský. Rozhodčí: Sita. ŽK: 1:3. Diváci: 180. Poločas: 0:0.

Albrechtice – Sopotnice 1:2 PK
Po devadesáti minutách skončilo utkání smírně 1:1 a rozhodnout musely pokutové kopy. V nich zvítězili Sopotničtí