Boříkovice – Těchonín 4:0
Domácí byli po celé utkání lepší a mohli zvítězit i větším rozdílem. Hosté procházejí krizí. V první půli se prosadil David Skoták. Ve druhé se krásně trefil Roman Štencl, po pěkné akci podruhé Skoták a výhru na konečných 4:0 pečetil dorážkou Josef Dušek.
Fakta – branky: Skoták 2, Štencl, Jos. Dušek. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Rybník – Sopotnice 3:1
První šanci utkání si vypracovali hosté, jmenovitě to byl Špaček po centru Mašanského. Poté se připomněl dvakrát domácí Hůlka, ale zazdil brejk čtyři na jednoho střelou vedle. Vedení se ujali Rybničtí v 23. minutě, když M. Kareš vymetl šibenici z přímého kopu. Zakrátko nato si postavil míč podruhé a propálil skrumáž před brankou – 2:0. Snížit mohli vzápětí Sopotničtí, ale obránce vykopl míč z brankové čáry. Tvrdý úder dokončil v 29. minutě Kolář po samostatné akci – 3:0. Hosté korigovali stav po přestávce zásluhou Špačka. Sopotnice hrála od 70. minuty přesilovku, ale s výsledkem už nic neudělala.
Fakta – branka: Mar. Kareš, Kolář – Špaček. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (Milkovič). Diváci: 120. Poločas: 3:0.

Dolní Dobrouč – Tatenice 1:0
Utkání nemělo příliš vysokou úroveň. O výsledku rozhodla už šestá minuta, kdy proměnil Matějíček penaltu. Domácí se předháněli ve spalování šancí.
Fakta – branky: Matějíček z pen. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (J. Ryšavý). Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Brandýs n. O. – Č. Heřmanice 3:2
Začátek utkání se nesl v takticky neútočném stylu obou mužstev. Výsledkem byly pouze propagační střelecké pokusy domácích hráčů, které s přehledem krotil výborný gólman hostí. Heřmaničtí ve 25. minutě úspěšně zakombinovali před pokutovým územím a Němec zacílil – 0:1. Do druhého poločasu Brandýs nastoupil se snahou o obrat v utkání. Svoji první šanci neproměnil, ale skóre se přesto měnilo, ale na straně druhé. Ve 48. minutě se k míči dostal Řehák, jenž vymetl levý horní roh branky – 0:2. S domácími to vypadalo „zle nedobře" i vzhledem k tomu, že v následující čtvrthodince své šance stejně jako v posledním domácím utkání zahazovali. Snížení přišlo v 62. minutě, postaral se o něj Zhorela, a o chvíli později i vyrovnání, když si tečovaný míč srazil do vlastní sítě Jetmar – 2:2. Rozhodnutí přinesla 88. minuta. Po lajně se prodral až do šestnáctky Moudrý a prostřelil gólmana – 3:2.
Fakta – branky: Zhorela, Moudrý, vlastní – Němec, Řehák. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Žamberk B – Sruby 0:4
Favorizovaní hosté rozhodli utkání v Žamberku už během první čtvrthodiny. Třikrát se střelecky disponovaný Jiráský ocitl sám před Vanickým a třikrát se měnilo skóre. Těsně před přestávkou přidal Jiráský také čtvrtý zásah, a to byl hrozivý stav na světelné tabuli pro domácí ještě milosrdný. Pokud během jediného poločasu postupuje soupeř devětkrát na osamoceného brankáře, není to zrovna nejlepší vysvědčení pro defenzivu Žamberka. Po změně stran se rezerva zlepšila, ale takticky vyspělí hosté si v poklidu hlídali náskok a zápas se dohrával už jen z povinnosti.
Fakta – branky: Jiráský 4. Rozhodčí: Elčkner. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:4.

Sloupnice – FC Jiskra B 1:2 PK
Hosté si odvezli ze Sloupnice bod navíc, když byli úspěšnější v penaltovém rozstřelu. V základní době se trefili Štarman a Jurenka.
Fakta – branky: Štarman – Jurenka.

Albrechtice – Semanín 0:3
Fakta – nehlášeno.
(bed, kor, js, oli, jb)