Letohrad - Kratonohy 1:1, pen. 8:7

Ohromnou váhu mají dva získané body pro letohradskou družinu. Hosté z Kratonoh byli favoritem, ale domácí se toho nelekli. Diváci v první půli branku neviděli. Začaly padat zkraje druhého dějství. Letohrad poslal do vedení střídající Lorenc, za hosty srovnal stav po chvíli Ondřej Kraják. V rozstřelu měli více štěstí Letohradští.

Fakta – branky: 48. Lorenc – 59. Kraják. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 3:0. Diváci: 150. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Moláček – P. Štěpán, Krystl, Vaniš, Kail – Šponar (90. Kopecký), Týfa, Macek (68. Čada), Hiller (46. Lorenc) – Tichý, Kabourek (88. Černík). FK Kratonohy: Mačí – Haupt (87. Kváš), Kouřil, Kábrt, Štěpán (72. Strasser) – O. Kraják, Klapka, Čada, Novák (46. Jošt) – Brunclík (46. Ličman), Jimmy (64. Karanský).

Vysoké Mýto - Živanice 1:2

Ani tak ne o fotbale, ale především o prostředí mimo fotbal se bude mluvit v dalších dnech. Diváci a příznivci domácího týmu museli odejít ze stadionu doslova „zhnuseni“. Ti, co odešli po svých, mohli být ještě rádi. V utkání, kdy se měly týmy předvádět v šancích a pohledné hře, toho tolik nebylo. Mýtští se ujali vedení po krásné hlavičce Hocka po rohovém kopu. Stejný hráč pak měl po pauze druhou šanci, avšak nevšiml si protihráče a hlavičku stačil gólman Ptáček vyrazit. Živaničtí vyrovnali pět minut před koncem, ale jejich vítěznému gólu v nastavení předcházel zcela evidentní faul na brankáře, což rozhodčí (ne)pochopitelně neodpískal.

Fakta – branky: 33. Hock – 85. D. Pánek, 90 + 5. Novák. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (90 + 2. Dvořák). Diváci: 330. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík (46. Krátký) – V. Kakrda, Žák, Dvořák, Hock – Valášek (72. Fikejz), Rezek (82. Mach), Kopřiva, Wimmer, Štěpánek (90. D. Fišer) – Benda. TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Zdeňka (73. Bukač), Ferčák (46. Novák), Motyčka – T. Kakrda, Gorol, Hundák (57. F. Pánek), Polák – Petrus, Ujec (68. D. Pánek).

Dvůr Králové - Čáslav 0:0, pen. 4:5

Duel dvou na podzim trápících se mužstev dospěl k bezbrankové remíze. Na domácí straně měl nejblíž vstřelenému gólu tahoun většiny akcí Ujec, ve druhé půli pak z trestného kopu Hruška. Hrozili ale i hosté, kteří nakonec ovládli penaltový rozstřel.

Fakta – rozhodčí: Raplík. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha, Karal, Kruliš (77. Rejl), Křížek – O. Vaníček (70. Vitebský), Podolník, Hruška, Tomeš – O. Ujec, Dvořák (60. Janouch).

Chrastava - Trutnov 2:2, pen. 3:4

Sympatickým způsobem odpověděli fotbalisté Trutnova na týden starý debakl od Admiry. Na hřišti Chrastavy předvedli bojovný, ale i fotbalový výkon a po právu si odvážejí cenné dva body.

Fakta – branky: 27. Suk, 69. Kouba – 27. vlastní (Melichar), 41. J. Matějka. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 1:0. Diváci: 295. Poločas: 1:2. MFK Trutnov: Šťastný – Tobiáš, Makovský, Ficner, Turner (57. Mařas) – J. Matějka (90. Šimůnek), Marks, P. Holubec, Zezula – Kejzlar, Kamitz (79. Havlina).

Zbuzany - Pardubice B 5:0

Po třech opojných výhrách v řadě přišlo pro pardubické mladíky kruté vystřízlivění. Domácí exligisté (Šírl, Mario Lička, Dosoudil, či, Kincl) vedli po šesti minutách 2:0 a pak už nebylo co řešit.

Fakta – branky: 4. Říha, 6. Laušman, 34. vlastní (Látal), 58. Lička, 77. Barciaga. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0. FK Pardubice B: Hrnčíř – Tulach, Kopřiva (46. Jirásek), Spěvák, Zelenka – Bydžovský (65. Born), Řehák, Gašpar (82. Barbarič), Jirka (46. Rek) – Látal, Kovář.

Další výsledky: Admira – Brandýs 1:0, Kolín – Vykáň 1:1, pen. 4:5, Turnov – Mšeno 0:3.