FC Jiskra B – Tatenice 6:2
Domácí se dostali poměrně záhy do dvoubrankového vedení, které hájili až do závěru prvního poločasu, kdy hosté snížili. Hned po přestávce se Tatenickým podařilo vyrovnat, ale následné minuty už patřily rezervě. Od vyššího debaklu uchránil Tatenice výborný výkon gólmana.
Fakta – branky: Matoulek 2, Pasker 2, Opravil, Jurenka – Krejčí, Prokop. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Dolní Dobrouč – Boříkovice 3:0
Lépe začali hosté, kteří se hned v úvodu dostali do samostatného úniku, ale gólman domácích vyloženou šanci zneškodnil. Skóre se tak měnilo ve 12. minutě, když poslal Dobrouč do vedení Řehák. V dalším průběhu byli domácí přece jen o něco lepší a dvěma góly rozhodli o svém vítězství.
Fakta – branky: Řehák, Kubíček, Švercl z penalty. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:3. ČK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Sopotnice – Těchonín 2:3
Běžela 12. minuta a těchonínský Kovanda předvedl svou techniku – 0:1. O chvíli později zmrazil domácí jejich odchovanec Špaček, když pěknou střelou zvýšil vedení hostí. Minutu před koncem poločasu snížil Kubišta. Aby toho nebylo na nervy Sopotnice málo, tak Špaček přidal v 52. minutě svůj druhý gól. Vzápětí ještě stačil vsítit kontaktní gól Mašanský, ale všechny body si stejně odvezl Těchonín.
Fakta – branky: Kubišta, Mašanský – Špaček 2, Kovanda. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

Rybník – Rudoltice 3:1
Ačkoliv byl Rybník aktivnější, inkasoval jako první z kopačky Šebrleho. Vyrovnání přišlo deset minut před koncem poločasu, když penaltu proměnil Martin Kareš. Tlak domácích po přestávce zesílil. Přišlo spousta šancí a dvakrát mířili hráči Rybníku do černého. Na 2:1 upravil hlavou Michal Kareš a třetí gól přidal Kolář.
Fakta – branky: Mar. Kareš, Mich. Kareš, Kolář – Šebrle. Rozhodčí: Ropek. ČK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 1:1.

Žamberk B – Žichlínek 2:0
Od první do poslední minuty vyrovnaný zápas rozhodli domácí gólem z penalty nařízené za stažení Vávry a úspěšnou dorážkou Ditterta po změně stran. Přes porážku zanechali mladí fotbalisté Žichlínku velmi dobrý dojem, když vydrželi se silami až do konce, a nebýt skvělého zákroku brankáře Pěničky při gólové hlavičce Jelínka, mohli rezervě závěrečné minuty ještě hodně ztížit.
Fakta – branka: V. Huška z penalty, Dittert. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Brandýs n. O. – Semanín 0:1 PK
Střetnutí nabídlo hodně kvalitní fotbal. Hrálo se útočně na obě strany, ale dominovali oba brankáři a hlavně obrany. Úvodních třicet minut byli lepší hosté, byli více na míči, ale své šance, stejně jako domácí, nevyužili. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, a tak musely rozhodnout penalty. V nich hosté proměnili všech pět pokusů, zatímco domácí v páté sérii neuspěli.
Fakta – rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

(bed, kor, jb)