Finále: Cerekvice – Sopotnice 3:1 (1:0). Finálový zápas měl výbornou úroveň, kazem byla pouze místy přílišná tvrdost v osobních soubojích. Utkání začalo překvapivě náporem Sopotnice, ale do vedení šla Cerekvice. Ve 41. min. potáhl míč Jandera, přesně přihrál do ulice Vomáčkovi, který podél brankáře otevřel skóre – 1:0. Po obrátce už byla převaha Cerekvice zřejmá a Jetmar ve 49. min. po samostatné akci zvýšil na 2:0. V 53. min. mohl snížit Kubas, ale jeho nečekaná střela z vápna skončila na tyči. V 71. min. tak definitivně rozhodl Schauer, když po pěkné přihrávce podél gólmana upravil na 3:0. Gólovou tečku udělal za zápasem sopotnický Stárek, jenž přesně zacílil po přímém kopu M. Mašanského. Ale zasloužený vítěz turnaje se už překvapit nedal. Branky: Vomáčka, Jetmar, Schauer – Stárek.

O 3. místo: Ústí n. O. (dorost) – Sebranice 1:10 (0:5). Domácí dorostenci si pokazili příznivý dojem z vystoupení na turnaji. Hostím nestačili v rychlosti a lekci dostali především z přístupu k utkání. Jasno o vítězi malého finále bylo už po prvním poločase, který Sebranice vyhrály 5:0. Dalších pět zásahů přidaly ve druhém poločase a radovaly se z výhry 10:1. Branky: Kukla – Hurych 4, Z. Horníček 2, Haupt, Flídr, Lipavský, Betlach.

Přátelsky: Doudleby – Ústí n. O. 0:0. V posledním testu před zahájením jarní části krajského přeboru nedokázalo Ústí vstřelit v Doudlebách žádnou branku. Přestože hosté si vypracovali několik velmi slibných šancí, svítila v 90. min. na kontě vstřelených branek nula. Sestava Ústí: L. Novák (46. Krátký) – V. Stejskal (70. Lžíčař), Chudý, Kaláb, Jar. David – Richtr (60. Vacek), Vaňous, Roušar, Matějka – Borek (50. P. Falta), Z. Dostál (85. J. Remeš).