Č. Třebová – Litomyšl 0:2 (0:1). Vyrovnaný zápas rozhodla úspěšnější koncovka Litomyšle. Č. Třebová mohla jít, jenže Štěpán nastřelil pouze břevno. Poté se hrálo převážně ve středu hřiště a po půlhodině udeřila Litomyšl. Domácí nepokryli průnik Zemana a po jeho akci dával do prázdné brány Lím. Když ve druhé půlce zahodil dvě šance Čikl a Štěpán mířil znovu do břevna, přišla v rozehrávce Třebové hrubka, kterou potrestal Vaníček a zvýšil na 2:0. Branky: Lím, Vaníček.

V turnaji okresních týmů se jako remízový král skupiny A zatím ukazují Kerhartice. Navíc je zdobí vlastnost, že nikdy nevzdávají zápas. Znovu prohrávaly a znovu skóre dokázaly srovnat. Skupina B se vůbec neodehrála. Na vině byla opět sněhová nadílka…

Kunvald – Kerhartice 2:2 (1:1). V úvodu vypálil domácí Krejsa do tyče a sám vrátil odražený míč do sítě – 1:0. Také v dalších minutách byl Kunvald lepším týmem a akcie Kerhartic držel výbornými zákroky brankář Onderka. Hostím se podařilo vyrovnat po chytře rozehraném volném kopu. Také po přestávce zahazoval Kunvald jednu šanci za druhou, ale přeci jen šel znovu do vedení. Šťastným střelcem byl Křičenský. Na 2:2 ale vyrovnával po úniku Langra Kalousek. Branky: O. Krejsa, Křičenský – Beneš, Kalousek.

Sopotnice – Dlouhoňovice 5:3 (0:1). Do vedení se sice dostaly v prvním poločase Dlouhoňovice, ale vše podstatné se odehrávalo až za hustého sněžení ve druhé půli. Svoje představení začal domácí střelec Stárek a i když se mu snažil konkurovat dlouhoňovický Kočajda, dovedl snajpr Sopotnice svůj tým k vítězství 5:3. Branky: Stárek 3, Kubas, M. Mašanský – Kočajda 2, Václavek.

Pořadí ve skupině A: 1. Sopotnice 4 body, 2. Ústí n. O. C 3 body, 3. Kerhartice 2 body, 4. Kunvald 1 bod, 5. Dlouhoňovice 0 bodů.

Kompletní kolo odehráli jako jediní dorostenci. Zápas Chocně a Žamberka se sice hrál na hranici regulérnosti, ale ani to nezabránilo mladíkům Chocně, aby svého soupeře deklasovali.

M. Třebová – Ústí n. O. 2:3 (2:1). Ústí otočilo zápas ve druhém poločase. Na obratu měl velký podíl ústecký rychlík Kukla, který jeden gól dal a druhý připravil. Branky: Chromý, Z. Konečný z pen. – R. Ráb, Kukla, Junek.

Č. Třebová – Doudleby 4:1 (2:0). Česká Třebová byla v utkání lepší a skóre mohlo být klidně ještě vyšší. Branky: V. Fater 2, Adamec, vlastní – Mazura.

Choceň – Žamberk 9:2 (3:2). Žamberk držel krok pouze v prvním poločase. Fyzicky nadupaná Choceň svého soupeře ve druhé půlce přejela. Čtyřmi góly se zaskvěl choceňský Jiráský. Branky: Jiráský 4, Gerčák 3, Chleboun, Vaněk – Urlych 2.